WIDZEW PELIKAN NA ŻYWO. Widzew Łódź vs. Pelikan Łowicz. WIDZEW WYGRYWA 2:0

tj/abaj
Dziś Widzew gra ważny mecz z Pelikanem Łowicz. Zapraszamy do relacji na żywo. Widzew Łódź vs. Pelikan Łowicz relacja na żywo. Zaczynamy o godzinie 19.10. WIDZEW PELIKAN NA ŻYWO. Widzew Łódź – Pelikan Łowicz 2:0

WIDZEW ŁÓDŹ PELIKAN ŁOWICZ na żywo

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻENIA - wciśnij F5

Pelikan to trudny rywal, dlatego przed piłkarzami Widzewa trudne wyzwanie. Tym bardziej, że łodzianie wciąż myślą o awansie do wyższej klasy rozgrywek, a to powoduje, że nie mogą stracić nawet punktu.

W poprzedniej rundzie Widzew wygrał, ale zwycięstwo nie przyszło łodzianom łatwo. Jak będzie dziś? Zobaczymy. Zapraszamy do relacji na żywo z meczu Widzew Pelikan.

WYGRYWA WIDZEW 2:0!!!

KONIEC DRUGIEJ POŁOWY MECZU

95' GOOOOOOOOL! 2:0 dla Widzewa. Dawid Kamiński strzela gola!!!

93' Aut dla Widzewa, chwila oddechu dla całej drużyny

92' Dochodzi do zapowiadanej zmiany w Widzewie

92' Pelikan w natarciu. Gorąco na połowie Widzewa

91'**Sędzia Piotr Rzucidło z Warszawy przedłuża mecz o 4 minuty!**

90' Przy linii bocznej czeka na zmianę Patryk Baran, Prawdopodobnie zastąpi Bartłomieja Gromka

88' Zmiana w drużynie gości. W miejsce Mateusza Kasprzyka pojawia się Michał Adamczyk

87' Fatalny kick Okuniewicza przed bramką rywala

85' W odpowiedzi Widzew przeprowadza kontrę, ale mija sie z piłką Kozłowski. Zapowiada sie emocjonująca końcówka meczu

84' Wolański wybija przed siebie piłkę i skutecznie interweniuje po dobitce rywala. Uff!!!

83' Groźna sytuacja pod bramka Widzewa. Rzut wolny dla gości

82' Żółta kartka dla Piotra Okuniewicza za faul taktyczny

81' Rzut wolny dla Widzewa po faulu na Marcinie Kozłowskim. Czerwona kartka dla Tomasza Bogołębskiego. Pelikan kończy mecz w dziesiątkę!

80' Zmiana w drużynie Widzewa. Opuszcza boisko Przemysław Rodak, w jego miejsce wchodzi Sebastian Olczak.

78' Skończyło się tylko autem dla gości

78' Znów Widzewiacy fauluja na swojej połowie. Pelikan za wszelka cene chce odrobić straty.

77' W ofensywnej akcji obrońca Widzewa Marcin Kozłowski, ale jego strzał broni bramkarz Pelikana

76' Trzecia zmiana w dru zynie gości. Huszke zmienia Mateusz Majewski

76' Rzut wolny dla Pelikana po faulu Radwańskiego, który zostaje upomniany żółtą kartką

75' Zmiana w drużynie gości. Fabian Woźniak zmienia Kamila Kuczaka. Kontuzjowany Gawlik wraca do gry

73'
Starcie w polu karnym Pelikana, próbowal uderzać Marcin Nowak, a Przemysław Rodak poturbował zawodnika gości Piotra Gawlika. Chyba będzie zmiana

72'
Rzut wolnyy dla Widzewa po strzale w słupek Radwańskiego

70' Zmiana w drużynie Widzewa. W miejsce Krzywickiego na placu gry melduje się Piotr Okuniewicz

69' Rzut wolny dla Pelikana po faulu Kazimierowicza. Widzew odbija piłkę.

66' Widzew wciąż w natarciu. Zablokowany strzał Radwańskiego

65' Marcin Krzywicki sam na sam z bramkarzem Pelikana. Piłkarz pudłuje

64' Marcin Kozłowski fauluje rywala blisko narożnika boiska

63' Zmiana w drużynie Widzewa. Opuszcza plac gry Daniel Mąka, w jego miejsce wchodzi Darek Kamiński

61' Zmiana w drużynie Pelikana. W miejsce Rafała Parobczyka wchodzi na boisko Arkadiusz Ciach

60' Ładna akcja Widzewa. Wymiana piłki między Michalskim, Radwańskim a Mąką. Ostatnie podanie minimalnie niecelne!

59' Pod bramke Widzewa przedziera się Kamil Kuczak, strzela, ale Wolański na posterunku

58' Głośna reakcja widzów na koszmarnie niecelne uderzenie Krzywickiego

57' Flagowisko na trybunach, świetna atmosfera, tymczasem Widzew zepchnięty do obrony

56' I znów rzut rożny dla gości, przestaliśmy juz sie liczyć

55' Tym razem Gromek fauluje rywali na ich połowie

54' Skuteczna interwencja w obronie Bartłomieja Gromka

53' Bramkarz Pelikana, Nowak pewnie łapie piłkę

53' Rzut rożny dla Widzewa poświetnej akcji Daniela Mąki. Druga bramka wisiała w powietrzu!

52' Atak Widzewa, Radwański na spalonym

51' Rzut rożny dla gości, juz siódmy!

49' Za linią boczną rozgrzewa sie Kamiński. Upomnienie dla Gromka oznacza jego absencję w następnym meczu

47' Ładna akcja Gromka z Michalskim. Po tej akcji Gromek ukarany żółtą kartką

46' Kibice Widzewa rozkładają wielką flagę sektorową na trybunie północnej, W rewanżu kibice Pelikana pokazuja transparent: "Łowicz za Widzewem"

46' Początek drugiej połowy meczy. Oba zespoły bez zmian w składzie

DRUGA POŁOWA MECZU

Widzew Łódź – Pelikan Łowicz 1:0

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY MECZU

45' Sędzia Piotr Rzuicidło kończy pierwszą połowę meczu

44' Marcin Krzywicki cofa się aż do obrony. Faul na Mące, gra się zaostrza

43' Ciekawa koncówka pierwszej połowy meczu. Skutecznie Wolański po nieudanej akcji Pelikana

42' Bardzo ładna akcja duetu Radwański - Michalski. Ten drugi strzela minimalnie niecelnie

40' Zdobywca gola, Radwański faulował rywala na jego połowie i ucierpiał w tym starciu

39' Żółta kartka dla Tomasz Pogołębkiego za faul na Przemysławie Rodaku. Dośrodkowanie po rzucie wolnym, próbowal strzelać Rodak. Bramkarz Pelikana na posterunku

38' I znów niebezpiecznie Radwański. Zagranie młodego pomocnika, jednak niecelne

37' W odpowiedzi Pelikan na rzut rożny

34' GOOOOOOL! BRAMKA dla Widzewa! Świetne podanie Mąki do Adawa Radwańskiego, który strzałem tuż przy słupku z 15 metra nie dał szans bramkarzowi gości. WIDZEW PROWADZI 1:0

33' Gwizdy kibiców. Strzał Pelikana - na szczęście niecelny!

32' Strata Krzywickiego po dobrze zapowiadającej się akcji, w kontrataku Pelikan, groźna akcja Kuczaka. Słupek! Uderzenie Przemysława Belli minimalnie niecelnie. Znów rzut rożny!

30' Kolejny rzut rożny dla Pelikana - juz szósty

26' Strzał z wolnego Radwańskiego. To było pierwsze uderzenie Widzewa w tym meczu, jednak bardzo niecelne

25' Mąka faulowany tuż przed polem karnym, ale gwizdek sędziego milczy

23' Faul na Mące. Rzut wolny, ale Widzew jeszcze bez strzału na bramkę Rywala.

21' Rzadko spotykany obrazek: następuje wymiana piłki. Tymczasem Pelikan piaty raz z rzutu rożnego, piłkę wybija Kozłowski. W kontrataku Mąka na spalonym

20' Trwa napór Pelikana, kolejny rzut rożny

19' Sebastian Zieleniecki zażegnał niebezpieczeństwo, ale Michalski fauluje rywala na połowie Widzewa

17' Groźny strzał głową Bończaka, trzeci ruch Pelikana

16' Kolejny raz goście z rogu.

15' Pelikan w natarciu. Na szczęście gospodarze przerywają akcję. Rzut rożny

14' Wymiana pozycji między Mąką a Krzywickim. Nasz skrzydłowy zdradza skłonności ofensywne. Przewaga WIDZEWA

11' Rzut wolny dla Widzewa, faulowany Kazimierowicz, ale Przemysław Bella nie dostał kartki

10' Świetny doping kibiców od pierwszych minut.

8' Niecelne dośrodkowanie Rodaka

7' W rewanżu Pelikan. Strzela na bramke Widzewa. Strzał Gluszkova broni Patryk Wolański

6' Dobra akcja Miclalskiego na bramke rywala. Bramkarz Pelikana na posterunku

5' Niedokładne akcje Widzewa. Trener Cerze poirytowany

3' Widzew atakuje, aktywny Mąka

2' Faul Gromka na przeciwniku. Akcja Widzewa przerwana

1' Za moment pierwszy gwizdek sędziego. ZACZYNAMY GRĘ