Trzy dni z naturoterapią, czyli jesienna edycja Festiwalu...

  Trzy dni z naturoterapią, czyli jesienna edycja Festiwalu Zdrowia i Niezwykłości tuż, tuż

  (MJ)

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  Obejrzyj więcej zdjęć w galerii
  1/11

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Pawel Lacheta/ Polska Press/ Express Ilustrowany

  Już od piątku, w dniach 28 - 30 września 2018 r. w hali wystawienniczej Expo-Łódź przy al. Politechniki 4 odbędzie się 36. edycja Festiwalu Zdrowia i Niezwykłości.
  Festiwal cieszy się wielkim zainteresowaniem od wielu już lat, dlatego wpisał się na stałe w kalendarz imprez, jakie odbywają się w naszym mieście. Dwa razy do roku – wiosną i jesienią ściąga do Łodzi wielkie grono stałych oraz wciąż nowych wystawców krajowych i zagranicznych oraz prawdziwe rzesze gości. Skierowany jest do wszystkich zainteresowanych niekonwencjonalną medycyną, naturalnymi kosmetykami, suplementami diety, zdrową żywnością i profilaktyką zdrowotną.
  Na targach znaleźć można ponadto np. ubrania z wielu ciekawych miejsc świata, rękodzieło polskich artystów, biżuterię i kamienie szlachetne, fotele masujące, wyciskarki świeżych soków oraz wiele innych nietuzinkowych przedmiotów i akcesoriów. Na targach można również m.in: wziąć udział w wykładach, które prowadzone są przez specjalistów w swojej dziedzinie, poddać się zabiegom upiększającym i zwiększającym witalność, spróbować wielu ciekawych potraw, zaplanować kompleksową dietę, spotkać się z irydologami oraz masażystami, a nawet wróżkami i wróżbitami.

  Festiwal Zdrowia i Niezwykłości jest najstarszą i największą tego typu imprezą w Polsce. Zwyczajowo targi odwiedza około 4 tysięcy gości, do dyspozycji których jest około 200 wystawców z całej Polski i nie tylko. Należy podkreślić, że festiwal organizowany jest w jednym z nowocześniejszych obiektów targowych w Polsce - Expo-Łódź przy al. Politechniki 4 .
  Wykłady, wydarzenia...
  Sobota i niedziela to nie tylko targi. Towarzyszą im liczne prelekcje, wydarzenia. Udział w nich to wyjątkowa i unikatowa okazja. Wśród ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem będą m.in. członkowie Polskiego Cechu Psychotronicznego, bioenergoterapeuci, naturoterapeuci. Będzie szansa na udział w pokazie diagnozy stanu zdrowia metodą wglądu lub przy pomocy innowacyjnych urządzeń. Inne tematy spotkań to np. „Wyzwania drugiego półrocza”, „Sny, które zmieniają życie”, „Równowaga magnetyczna gwarancja zdrowia”, „Pole wody i jego wpływ na człowieka” czy „Ochrona wszystkich organizmów przed skutkami elektrosmogu poprzez naturalne bariery ochronne”.

  Złoty Promień „Expressu Ilustrowanego”


  Na każdym Festiwalu Zdrowia i Niezwykłości wystawcy stają przed szansą zdobycia unikatowej nagrody – Złotego Promienia Expressu Ilustrowanego. Redakcja przyznaje tę nagrodę wyjątkowym wystawcom, którzy przywożą na targi doskonałe produkty, usługi czy zabiegi. Zdobyć go może każdy. Jurorzy będą rozmawiać z uczestnikami festiwalu, poznawać ich ofertę, słuchać opinii gości, osób, które testowały lub systematycznie używają konkretnych preparatów, kosmetyków, stosują polecane metody, urządzenia czy poddają się terapiom. Nie inaczej będzie tym razem. Oprócz Złotego Promienia zostaną przyznane także specjalne wyróżnienia. Komu przypadną nagrody? Okaże się w niedzielę, która będzie ostatnim dniem festiwalu.
  Gazeta festiwalowa
  Każdy gości festiwalu otrzyma bezpłatną gazetę targową, przygotowaną przez redakcję „Expressu Ilustrowanego”. Znajdzie w niej m.in. mapkę stoisk wraz z opisem wystawców, a także harmonogram wykładów.

  GODZINY OTWARCIA TARGÓW:
  Piątek 28 września - 11:00-18:00
  Sobota 29 września - 10:00-18:00
  Niedziela 30 września - 10:00-17:00
  Wstęp: 10 zł

  Lek na nadciśnienie wycofany z obrotu!

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo