MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W aquaparku Fala odbyła się bardzo gorąca impreza. Po raz kolejny łódzki kompleks basenowy gościł miłośników naturyzmu 22.04.2024

Tomasz Jabłoński
Tomasz Jabłoński
Wideo
od 16 lat
Kolejny już raz łódzki aqupark zaprosił pod swoje strzechy miłośników nagości i naturyzmu na Noc Naturystów. Jak wygląda taka impreza możecie zobaczyć w naszej galerii ZDJĘĆ.

Noc naturystów Fala Łódź

Aquapark Fala organizuje kolejną Noc Naturystów.
Zobacz ZDJĘCIA z nocy naturystów
W strefie basenowej dla gości otwarte były wszystkie atrakcje – solanki, baseny pływackie i rekreacyjne, megazjeżdżalnie, wypływowy basen zewnętrzny z gorącą wodą, wanny jacuzzi i basen ze sztuczną falą.

W programie tegorocznej edycji Nocy Naturystów był także warsztat suminagashi, czyli malowania papieru japońską techniką na tafli wody, który uspokoi i zrelaksuje uczestników. Były też pokazy sztuki ognia, konkursy z nagrodami: zjazd na czas, łowienie skarbów czy malowania ciała.

Dla wszystkich wielbicieli wysokich temperatur strefa saun przygotowała liczne ceremonie saunowe, naparzania i inhalacje mentolowe.

Naturyzm, choć dla niektórych kontrowersyjny, dla innych jest drogą do wolności i akceptacji swojego ciała. Dla osób praktykujących naturyzm, życie bez odzieży oznacza połączenie z naturą i innymi ludźmi w najczystszej formie. Choć niektórzy mogą patrzeć na to z rezerwą, dla naturystów to nie tylko odsłanianie ciała, ale także budowanie społeczności opartej na akceptacji i szacunku. Dla nich naturyzm to nie tylko filozofia życia, ale także sposób na odnalezienie spokoju i harmonii w otaczającym świecie.

Naturyzm ma swoje korzenie w XIX wieku, ale przetrwał próbę czasu, stając się globalnym ruchem z milionami entuzjastów na całym świecie. Dla wielu z nich, uczestnictwo w naturystycznych społecznościach oznacza odwrócenie się od powszechnego nacisku społecznego na idealne ciało i przyjęcie siebie takimi, jakimi są. To także sposób na ucieczkę od komercjalizacji ciała, która często prowadzi do niskiego poczucia własnej wartości i niezadowolenia z własnego wyglądu.

Jednak dla wielu naturystów, naturyzm to znacznie więcej niż tylko odsłanianie ciała. To również szacunek dla środowiska naturalnego i pragnienie bliskości z naturą. Wielu naturystów docenia możliwość uczestniczenia w aktywnościach na świeżym powietrzu, takich jak spacery, joga, czy pływanie, bez ograniczeń wynikających z ubioru. Dla nich, życie bez odzieży oznacza życie bardziej autentyczne i spontaniczne.

Społeczność naturystyczna opiera się na zasadach akceptacji, szacunku i wzajemnej życzliwości. W naturystycznych ośrodkach i plażach, wszyscy są mile widziani bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną czy wygląd. To miejsca, gdzie ludzie mogą poczuć się swobodnie i akceptowani bez oceniania. W takim środowisku, naturyści budują trwałe przyjaźnie i relacje oparte na wzajemnym szacunku.

Jednak, mimo zalet naturyzmu, istnieją również wyzwania i kontrowersje związane z jego praktykowaniem. Niektórzy mogą obawiać się narażenia swojego ciała na ocenę innych osób lub obawiać się niechcianych zachowań. Dodatkowo, nie wszyscy ludzie są komfortowi z myślą o uczestnictwie w aktywnościach bez odzieży ze względu na kwestie kulturowe, religijne czy osobiste preferencje.

Mimo tych wyzwań, naturyzm nadal przyciąga coraz większą liczbę ludzi, którzy poszukują autentyczności, wolności i bliskości z naturą. Dla wielu naturystów, odkrycie tego ruchu oznacza przełamanie barier społecznych i odnalezienie się w otwartej, akceptującej społeczności, która docenia piękno nagości i szanuje indywidualną wolność każdej osoby. Dlatego też, dla tych, którzy decydują się na ten sposób życia, naturyzm staje się nie tylko filozofią, ale również drogą do pełni samowiedzy i harmonii ze światem.

W aquaparku Fala odbyła się bardzo gorąca impreza. Po raz ko...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany