Nie jeżdżą tramwaje i autobusy na al. Bandurskiego przy al. Włókniarzy. OBJAZDY

pij
Spore problemy z dojazdem do pracy mieli dziś rano pasażerowie MPK z Retkini. O godz. 7.26 na ul. Bandurskiego, na przystanku przed dworcem Łódź Kaliska, doszło do drobnej kolizji tramwaju linii 10 jadącego w stronę Centrum z autobusem linii 80. Na domiar złego chwilę później doszło też do awarii jadącej w tym samym kierunku „dwunastki”. Wskutek obu tych zdarzeń przejazd innym tramwajom i autobusom korzystającym z tego przystanku został całkowicie zablokowany. Stanęły zarówno tramwaje linii 10, 12 i 12A, jak i autobusy linii 80, 86, 98 i 99. Przerwa w kursowaniu komunikacji trwała aż do godz. 8.27 kiedy to obie zawalidrogi udało się służbom MPK usunąć z przystanku przed dworcem. Autobusy z Retkini jeździły do tego czasu objazdami, trasy linii tramwajowych kierujących się na Retkinię skrócono do przystanku Centrum. Poranne zamieszanie sprawiło jednak, że wiele osób spóźniło się do pracy. (pij)

Zatrzymanie ruchu tramwajowego i autobusowego linii:10,12,12A,80,86,98,99 na al. Bandurskiego przy al. Włókniarzy, w kierunku do al. Kościuszki. Autobusy omijają przystanek wspólny Bandurskiego/dw. Łódź-Kaliska. Tramwaje kierowane objazdem.

Linia 10 z Olechowa do przystanku Mickiewicza-Centrum gdzie zawraca;

Linia 12 i 12A ze Stoków i Radiostacji do przystanku Włókniarzy-dw.Łódź-Kaliska i dalej al.Mickiewicza, Kościuszki, Żwirki, Mickiewicza do dworca Łódź-Kaliska;

Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą od przystanku Mickiewicza-Centrum do pętli Wyszyńskiego/Popiełuszki.

Wolne dni w 2017 roku
ŚMIESZNE WIERSZYKI URODZINOWE, ZABAWNE SMSY NA URODZINY
ŻYCZENIA IMIENINOWE, KRÓTKIE ŻYCZENIA IMIENINOWE, WIERSZYKI IMIENINOWE, SMS IMIENINY
Zakaz grillowania w styczniu ma... zmniejszyć smog

[ZOBACZ FILM "Bardzo niebezpieczne posunięcie". Były prezes TK krytykuje propozycje Ziobry (x.news/TVN24)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM "Bardzo niebezpieczne posunięcie". Były prezes TK krytykuje propozycje Ziobry (x.news/TVN24)