WOLNE DNI W 2017. Dłuższe weekendy w 2017 roku. Kiedy wziąć wolne?

mj
WOLNE DNI W 2017. Dłuższe weekendy w 2017 roku. Pierwszy tydzień Nowego 2017 Roku będzie już z długim weekendem! Pracujemy tylko do czwartku, bo 6 stycznia, tj. w piątek przypada Święto Trzech Króli. Dzięki temu czekają nas trzy wolne dni. Wielkanoc przypada 16-17 kwietnia, tradycyjnie w niedzielę i poniedziałek.

WOLNE DNI W 2017

Atrakcyjnie ułożyły się święta majowe. Przedłużą nam one weekend od soboty 29 kwietnia aż do środy 3 maja (pod warunkiem oczywiście, że uda nam się wziąć wolne we wtorek 2 maja). 1 maja - Święto Pracy oraz 3 maja - święto Konstytuacji 3 Maja i Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski są u nas dniami wolnymi od pracy. Boże Ciało przypada tradycyjnie w czwartek, w tym roku 15 czerwca.

WOLNE DNI W 2017

Kto weźmie urlop 16 czerwca, zyska czterodniowy weekend do niedzieli 18 czerwca. 15 sierpnia - święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Wojska Polskiego - wypadnie we wtorek. Jeśli wliczyć poprzedzający go poniedziałek, to od soboty będziemy mieć także cztery dni na relaks. No i na koniec poświętujemy w grudniu: 24 - Wigilia Bożego Narodzenia wypada w niedzielę, potem mamy świąteczny poniedziałek i wtorek. Sylwester przypadnie w niedzielę.

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Sroga zima uderzy w Polskę! (autor x.news/TVN24)