Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 03godz.
  • 37min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Koniec darmowego Euro 2016 w Polsacie! Zniknęły stacje ZDF i ARD

(ls)
Abonenci Cyfrowego Polsatu zauważyli, że od czwartku przestali odbierać sygnał ZDF, ARD i innych stacji, na których oglądali dotąd kodowane mecze Mistrzostw Europy 2016. Skarżą się, że Polsat specjalnie odciął im dostęp do tych kanałów.

-Na 470 i 471 kanale odbierałem niemiecką telewizję, na której oglądałem- co prawda po niemiecku- mecze turnieju kodowane -mówi łodzianin, który zgłosił nam problem. -Dziś patrzę, że nie mam dostępu do tych programów. Polsat mi je wyłączył.

Za pakiet Euro 2016 w Polsacie (czyli transmisję wszystkich 51 meczów turnieju) trzeba było zapłacić 99 złotych. Wielu klientów platform cyfrowych obchodziło się bez płacenia, bo oglądało mecze kodowane (27 spośród 51) na zagranicznych stacjach.

Od czwartku dostęp do tych kanałów został im odcięty.

POLSKA vs NIEMCY o której mecz
EURO 2016: KTO DZIŚ GRA? JAKIE MECZE DZISIAJ? GDZIE OGLĄDAĆ ZA DARMO MECZE EURO 2016
KIEDY MECZ POLSKA NIEMCY? KIEDY GRAJĄ POLACY Z NIEMCAMI? O KTÓREJ POLSKA NIEMCY

Wideo

Komentarze 56

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

p
pan slawek

ja rezygnuje z polsatu by taka sytuacja sie nigdy nie miala miejsca- a ty? POLACY POKAZCIE ZE MACIE JAJA

G
Gregory

No właśnie ale Polak nie pomyśli tylko zaraz narzeka.Pozdrawiam

K
Kibic ŁKS

A na nc + oglądam z przyjemnością niemieckie stacje. Pozdrawiam nc +

M
Makaron

Zmieńcie tylko automatyczne wyszukiwanie kanałow na niekodowane i zdf powinien byc na 1437 a Das na 1288

B
Bodex

Prosta sprawa, jeżeli kodują programy które na umowie kodowanie nie były zrywać Umowy z polszmatem i niech Solorz sam sobie ten swój polszmacik ogląda

K
Kasia

Zmieniamy satelitę pilotem na Astra 1 i szukamy kanałów powyżej 1000. U mnie coś 1552 Erste i 2207 ZDF. I nic nie tracimy, bo polsatowskie g...o nadal jest na początku listy od 1 do ileś tam.

s
spor

Boże chroń nas przed Polszmatem i jego internetem Lte.

G
Gość

Solorz, Krok, Żak, Zegarek i jeszcze kilka nazwisk właściciela platformy POLSAT, agenta SB. Zygmunt Solorz-Żak i Krok... o przekrętach kolejnego aferzysty. Zawiadomienie CBA ministra Mariusza Kamińskiego.
Właściciel telewizji Polsat Zygmunt Solorz-Żak był współpracownikiem służb specjalnych PRL w latach 1983-85 - podano w programie TVP "Misja specjalna".

Gdyby nie jego zobowiązanie do współpracy, Solorz-Żak nie zbiłby fortuny - uważa historyk Tadeusz Witkowski, który zapoznawał się z dokumentami na temat Solorza-Żaka w IPN. Według autorów reportażu na zachowanych w IPN mikrofilmach zachowały się informacje na temat Solorza-Żaka, który posługiwał się różnymi nazwiskami: Zygmunt Krok i Zygmunt Solorz; jest też zobowiązanie do współpracy z 15 lipca 1983 r., w którym przybrał on pseudonim "Zegarek", później miał też posiadać pseudonim "Zeg".
W dyskusji po emisji reportażu prof. Andrzej Zybertowicz, przedstawiony w programie jako ekspert z dziedziny służb specjalnych uznał, że Solorz-Żak działał jako "element środowiska służb specjalnych". Przypomniał, że w 1989 r. uzyskał on kredyt z FOZZ z operacji kierowanej przez wywiad wojskowy PRL (ta informacja pojawiła się na procesie ws. FOZZ - PAP).

Z akt IPN, na które powołali się autorzy materiału wynika, że w październiku 1983 r. Solorz przeszedł wstępne przeszkolenie zorganizowane dla niego przez specsłużby. "Oficer scharakteryzował go jako osobę przedsiębiorczą i operatywną" - mówił Witkowski.
W materiale podano też, że zanim Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała telewizji Polsat - jako pierwszej w kraju stacji komercyjnej - ogólnopolską koncesję na nadawanie programu (uczyniła to jednogłośnie), pod adresem Solorza-Żaka pojawiły się "zastrzeżenia Urzędu Ochrony Państwa". "Opinia kontrwywiadu UOP wzbudziła szereg emocji" - powiedział ówczesny szef UOP Gromosław Czempiński.

Jakby tego było mało płaci podatki na Cyprze.

P
Polsatowicz

Myślę,że nie jest to głupi pomysł szczególnie kiedy te dwa kanały mam w pakiecie.Trzeba pomyśleć o zerwaniu umowy z winy Polsatu

p
paszla von

LUDZIE REZYGNUJCIE Z TEJ TELEWIZJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MILIADIARDER O DZIWNYM NAZWISKU LUDZI W CH..........A ROBI !!!!!!!!
Maz obonament a co lepsze dodakowo plac !!!!!!

j
jezor do pasa

w jakosci HD , w czasie transmisji live bit rate wynosi 14 - 16 Mbs odswiezanie 50 hz , rozdzielczosc 720 p
co zapewnia o wiele lepsza ostrosc dla programow sportowych Dla porownania tvp na Hot Bird kuleje z 7 Mbs , 25 hz odswiezanie i 1080 i , roznica w jakosci jest uderzajaca na korzysc Astry

Ł
Łodzianin P.

Do wszystkich użytkowników cyfrowego polsatu, którym ZDF i DasErste zniknęły z kanałów 470 i 471 - otóż trzeba w menu dekodera wejść w opcję "wyszukiwanie kanałów", następnie "wyszukiwanie automatyczne", potem wybrać opcję "rozpocznij wyszukiwanie". Lista kanałów się zaktualizuje, a Das Erste jest na kanale 1155, a ZDF na kanale 1229 :)
POZDRAWIAM

Ł
Łodzianin P.

Das Erste jest na kanale 1155, a ZDF na kanale 1229

P
Psch2009

Chcieli zarobic, a ja teraz predzej nie obejrze zadnego meczu niz im zaplace, po euro tez p i e r d o l e polsat

m
m

Zadzwońcie na infolinię polsatu, jeżeli nie obowiązujje Was okres promocyjny - np. abonament gratis wszystkie mecze możecie oglądać po włączeniu pakietu - cenę jaką sobie zażyczyli to 9 gr.
Nie jest to żart

Dodaj ogłoszenie