POLSKA NIEMCY O KTÓREJ MECZ POLSKA NIEMCY NA ŻYWO POLSKA NIEMCY TRANSMISJA ONLINE STREAM

Krzysztof Zając
POLSKA VS NIEMCY POLSKA NIEMCY ONLINE POLSKA NIEMCY O KTÓREJ GODZINIE MECZ POLSKA NIEMCY POLSKA NIEMCY MECZ POLSKA NIEMCY ONLINE POLSKA NIEMCY
Polska vs Niemcy POLSKA - NIEMCY 2016. Polacy grają dziś w Paryżu z Niemcami. Początek meczu Polska - Niemcy o 21. MECZ POLSKA NIEMCY O KTÓREJ GODZINIE. POLSKA VS NIEMCY TRANSMISJA W TVP ORAZ W POLSACIE. POLSKA NIEMCY to mecz, który elektryzuje kibiców. Od tego meczu będzie prawdopodobnie zależało, czy Polacy wyjdą z grupy. Jeśli dziś Polska pokona Niemców, awans do kolejnej fazy mistrzostw już sobie zapewnimy. TRANSMISJA MECZU POLSKA NIEMCY OD 21. POLSKA NIEMCY NA ŻYWO. POLSKA NIEMCY ONLINE.

POLSKA NIEMCY NA ŻYWO ONLINE

5' Po pierwszych 5 minutach gry rezultat 0:0. Żółtą kartką ukarany Sami Khedira. Niemcy prowadzą grę.
Piłkarze już na boisku, za chwilę hymny obu drużyn.

Polska: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.

Niemcy: Manuel Neuer - Benedikt Hoewedes, Jerome Boateng, Mats Hummels, Jonas Hector - Sami Khedira, Toni Kroos - Julian Draxler, Mesut Oezil, Thomas Mueller - Mario Goetze.

Piłkarska Polska oszalała po zwycięstwie nad Irlandią Północą w pierwszym meczu grupowym mistrzostw Europy. Trzeba jednak pamiętać, że pokonanie drużyny z Wysp było obowiązkiem, jedynie wstępem i rozgrzewką przed prawdziwymi wyzwaniami, jakie czekają biało-czerwonych na EURO.

POLSKA NIEMCY ONLINE POLSKA NIEMCY WYNIK

Dla drużyny trenera Adama Nawałki właściwe mistrzostwa Europy zaczynają się dziś - spotkaniem z Niemcami. Zapewne konfrontacja z aktualnym mistrzem świata da nam odpowiedź na pytanie, czy mamy już reprezentację gotową na podejmowanie nawet najtrudniejszych wyzwań.

MECZ POLSKA NIEMCY O KTÓREJ

Ten pojedynek pokaże, czy jest szansa, by w tym turnieju powalczyć o coś więcej niż na poprzednich imprezach tego typu. Zwycięstwo szeroko otworzy drzwi do sukcesów. Oczywiście nie może być mowy o tym, by Polacy wystraszyli się dzisiejszego rywala. Należy pamiętać, że to przecież ta kadra Nawałki dokonała historycznego osiągnięcia, pokonując pierwszy raz w dziejach drużynę naszych zachodnich sąsiadów. Miało to miejsce w październiku 2014 roku, kiedy to w Warszawie wygraliśmy 2:0.

O KTÓREJ GODZINIE MECZ POLSKA NIEMCY

Wróćmy jednak do EURO. Choć to dopiero drugi mecz, to nasz selekcjoner ma już pierwszy poważny problem. Kontuzja Wojciech Szczęsnego (wczoraj mocno kulał) okazała się poważna i zapewne Nawałka będzie musiał dokonać zmiany w naszej bramce. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że nasi wszyscy golkiperzy prezentują wysokie umiejętności i pojawienie się w składzie Łukasz Fabiańskiego nie osłabi zespołu.

POLSKA NIEMCY O KTÓREJ GODZINIE MECZ. MECZ POLSKA NIEMCY NA ŻYWO

Na podwórku Szkoły Podstawowej nr 26 przy ul. Pogonowskiego stanęła wielka trambambula, w której piłkarzykami są... uczniowie. Ma półtora metra wysokości i wymiary 4 x 10 metrów. Grać może na niej po sześciu zawodników każdej drużyny.
* Rozgrywki w szkole i... w zoo
* Dziś dzień biało-czerwony
* Wszyscy kibicują!

Biało-czerwono w SP 46
W Szkole Podstawowej nr 46 przy ul. Żwirki będzie dziś dzień bialo-czerwony Uczniowie mogą przyjść na lekcje w strojach w barwach narodowych. Zachęcają do tego plakaty zawieszone przy wejściu do gmachu.
- A klasy I- III nauczą się układu choreograficznego i piosenki, którymi będą zagrzewać do boju naszych piłkarzy - mówi Barbara Cygan, dyrektor SP 46.

W zoo z kolei w samo południe na specjalnym boisku mecz rozegrają... surykatki.

POLSKA NIEMCY GDZIE OGLĄDAĆ

- Będzie stała do końca Euro, a dziś uczniowie rozegrają mecz Polska - Niemcy i być może wynik ich meczu będzie taki sam, jak naszej reprezentacji - mówi Szymon Iwanowski z poleskiego stowarzyszenia Społecznie Zaangażowani, który był inicjatorem budowy trambambuli.

Uczniowie grają nie tylko przed ważnymi meczami reprezentacji, ale także na przerwach i po lekcjach, dla przyjemności, bo zabawa jest świetna.

W tej samej szkole rusza też dziś specjalna strefa kibica.

- Wczoraj kupiłem antenę telewizyjną, zamontowaliśmy ją na dachu szkoły i będziemy mogli wspólnie oglądać mecze - opowiada Michał Rożański, dyrektor podstawówki.

MECZ POLSKA NIEMCY

Sala, w której będą mogli się zebrać kibice, znajduje się w piwnicy szkoły. Jest klimatyzowana i ma 26 wygodnych foteli, ale jak przyjdzie więcej osób, będzie można dostawić krzesła. Obraz z projektora jest wyświetlany na ekranie o wymiarach 3 x 1,8 metra. W sali będzie się więc można czuć jak na trybunie stadionu.

- Zapraszamy uczniów z rodzicami na wspólne oglądanie meczu Polska - Niemcy. W przerwie można zagrać na trambambuli - kusi dyrektor i przyznaje, że liczy, iż dzieci przyjdą przede wszystkim z mamami, bo w szkolnej strefie kibica dodatkowe środki dopingujące będą zabronione... Wymóg obecności rodziców wynika z późnej pory rozpoczęcia meczu, który zaczyna się o godz. 21.

O KTÓREJ GODZINIE MECZ POLKI Z NIEMCAMI

Jeżeli uczniom pomysł szkolnej strefy kibica się spodoba, będą mogli też wspólnie oglądać następne mecze .

EURO 2016: KTO DZIŚ GRA? JAKIE MECZE DZISIAJ? GDZIE OGLĄDAĆ ZA DARMO MECZE EURO 2016
KIEDY MECZ POLSKA NIEMCY? KIEDY GRAJĄ POLACY Z NIEMCAMI? O KTÓREJ POLSKA NIEMCY
UKRAINA IRLANDIA GDZIE OGLĄDAĆ ZA DARMO

Polska vs Niemcy POLSKA - NIEMCY 2016. Polacy grają dziś w Paryżu z Niemcami. Początek meczu Polska - Niemcy o 21. MECZ POLSKA NIEMCY O KTÓREJ GODZINIE. POLSKA VS NIEMCY TRANSMISJA W TVP ORAZ W POLSACIE. POLSKA NIEMCY to mecz, który elektryzuje kibiców. Od tego meczu będzie prawdopodobnie zależało, czy Polacy wyjdą z grupy. Jeśli dziś Polska pokona Niemców, awans do kolejnej fazy mistrzostw już sobie zapewnimy. TRANSMISJA MECZU POLSKA NIEMCY OD 21.

[ZOBACZ TEŻ FILM Potrąciła swojego chłopaka, bo nie przyznał się, że ma HIV (autorx.news/STORYFUL)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Potrąciła swojego chłopaka, bo nie przyznał się, że ma HIV (autorx.news/STORYFUL)