Belgia Anglia WYNIK. Mecz o trzecie miejsce MŚ 2018! WYNIK MECZU ANGLIA BELGIA. Belgia Anglia bramki 14.07.2018 r. Belgia Anglia wynik

(fed)
BELGIA ANGLIA ONLINE, MECZ BELGIA ANGLIA NA ŻYWO, MECZ BELGIA ANGLIA ONLINE, WYNIK MECZU BELGIA ANGLIA Bartek Syta
Belgia Anglia NA ŻYWO! Belgia Anglia online. Już w sobotę, 14 lipca 2018 r., dowiemy się, kto zdobędzie brązowy medal Mistrzostw Świata? Czy będzie to Belgia, którą wielu typowało na zwycięzcę tegorocznych rozgrywek? A może Anglicy, którzy również nie kryli, że do Rosji przyjechali, by zdobyć złoto? Śledź z nami mecz Belgia - Anglia na żywo. Zobacz, kto wyjdzie zwycięsko z sobotniego spotkania w St Petersburgu? Tu znajdziesz aktualny wynik meczu Belgia - Anglia online. Nie przegap tego bardzo interesującego meczu. Pierwszy gwizdek już o godz. 16!

BELGIA ANGLIA WYNIK

Relacja na żywo - naciśnij F5, by odświeżyć stronę!

Belgia

2

Anglia

0

Koniec meczu. Belgia z brązowym medalem MŚ 2018!

92' Hazard do De Bruyne, ale obrońcy wybijają piłkę.
91' Sędzia dolicza trzy minuty.
90' Dziwny strzał Diera. Piłka skozłowała i bez trudu łapie ją bramkarz.
89' Anglicy już bez nadziei.
87' Teraz przy piłce ciągle Belgowie. Widać, że kontrolują sytuację.
85' Hazard do De Bruyne w polu karnym, ale był tam angielski obrońca.
84' Zmiana w zespole angielskim. Schodzi Loftus-Cheek, za niego Alli.
82'**GOOOOOL! Hazard strzela na 2:0! Wcześniej świetnie podał mu De Bruyne. 81' Znów Rashford i znów za słabo. 80' Rashford strzela z dystansu. Ale za słabo. 80' Pickford ratuje Anglików. Piękny strzał Meunier po jeszcze piękniejszej akcji Belgów. 79' Loftus-Cheek źle dogrywał w polu karnym do Rashforda. 78' Dembele za Tielemansa. 78' Dier zagrywał w pole karne do Loftus-Cheeka, jednak bez skutku, Piłka Belgów. 77' Trippier w pole karne do Rashforda, ale szybszy był obrońca. 76' Mertens strzela na bramkę Anglików - niecelnie. 74' Maguire główkuje w polu karnym, ale piłka o centymetry mija bramkę. 73' Dier znów mógł wyrównać, tym razem główką. Jednak niecelnie, a w dodatku za lekko. 72' Trippier ładnie dośrodkowywał z wolnego, ale piłkę wybija obrońca. 71' Faulowany Rashford. 70' Dier przed szansą. Został sam na sam z bramkarzem, piłkę z linii bramkowej wybił Alderwireld. 69' Dier strzela z dystansu. Za lekko. 67' Loftus-Cheek dośrodkowywał groźnie w pole karne, jednak Kane nie dobiegł do piłki. 66' Fatalnie Kane uderzał piłkę. Natychmiast przejmują ją Belgowie. Kontrę zatrzymuje dopiero Pickford. 65' Anglicy wywalczyli rzut rożny. 64' Przyjemnie patrzy się, jak Hazard mija kolejnych obrońców. Na razie jednak jego akcje nie przynoszą skutków. 62' Hazard w polu karnym do Meuniera, w ostatniej chwili interweniuje Delph. 60' Schodzi Lukaku. Za niego Mertens. 59' Znów Anglicy na połowie Belgów i znów brakuje im zdecydowania. 56' De Bruyne zagrywał do Lukaku, Pickford wyciąga mu piłkę niemal spod nóg. 56' Agresywniej teraz Anglicy, starają się grać szybciej. 54' Ładnie zagrywał teraz Lingard do Kane'a, ten jednak nie zdołał dostawić nogi. 54' Trippier próbowal znów dośrodkowania. Ostatecznie Anglicy wywalczyli aut. 53' Hazard w polu karnym za słabo do kolegi i kontra Anglików. 51' Trippier groźnie dośrodkował z wolnego, jednak obrońca wybija piłkę. 49' Najpierw Jones zagroził belgijskiej bramce, potem Hazard w indywidualnej szarży stworzył groźną kontrę. Jednak bez efektów. 47' Loftus-Cheek stracił piłkę w polu karnym. 46'** Początek drugiej połowy!

Zmiany w zespole angielskim. Zeszli Rose i Sterling. Za nich Lingard i Rashford. U Belgów Chadli zastąpiony przez Vermaelena.

Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy po przerwie.

47' Lukaku obsłużony pięknym podaniem strzela prosto w Pickforda.
46' Sędzia dolicza 2 minuty.
45' Groźnie Meunier podawał w pole karne. W ostatniej chwili sytuację ratuje obrońca.
43' Belgowie również niespiesznie prowadzą atak pozycyjny, ale to oni w końcu prowadzą.
42' Stirling wywalczył aut na wysokości pola karnego Belgów, ale Anglicy błyskawicznie tracą piłkę.
40' Anglicy na połowie Belgów, ale zawodnicy praktycznie stoją. W ten sposób bramki nie zdobędą.
39' Kolejna groźna wrzutka De Bruyne, ale Trippier wybija piłkę głową poza boisko.
38' Znowu leniwy atak pozycyjny Anglików. W efekcie piłkę przejmują Belgowie.
36' Groźna kontra Belgów, piłka ostatecznie opuszcza boisko.
35' Teraz dosłownie centymetrów zabrakło, by Alderwireld z przewrotki strzelił bramkę Anglikom.
33' Za każdym razem, gdy De Bruyne znajduje się przy angielskim polu karnym - pojawia się ryzyko. Teraz w ostatniej chwili dośrodkowanie zablokował Maguire.
31' Anglicy bardzo wolno rozgrywają piłkę, odnosi się wrażenie, że to oni prowadzą w tym spotkaniu.
30' Hazard strzelał w polu karnym, ale potężny strzał został zablokowany przez jednego z obrońców.
28' Teraz Belgowie mogli podwyższyć wynik, ale Meunier za mocno dośrodkował i Lukaku nie miał szansy dostać się do tej piłki.
27' Od bramki Belgowie, ale w tej fazie gry, Anglicy dominują.
24' Co za szansa dla Anglików. Stirling podał do Kane'a, ten jednak chybia do bramki.
22' Belgowie w ofensywie, ale Anglicy umiejętnie się bronią i przejmują piłkę.
20' Maguire strzelał głową z dośrodkowania, ale piłkę łapie Courtois.
19' Loftus-Cheek wywalczył róg dla Anglików.
18' Sterling teraz nie wiedział chyba co chce zrobić w polu karnym Belgów i traci piłkę.
17' De Bruyne zagrał w pole karne pod nogi Lukaku, jednak piłka odskoczyła i Pickford ją złapał.
15' Loftus-Cheek strzelał po dośrodkowaniu. Bramkarz złapał piłkę.
14' Po ziemi z dystansu strzelał Delph. Broni Courtois.
12' Pickford ratuje teraz Anglików przed stratą gola po groźnej akcji De Bruyne.
11' Sterling próbował strzelać z dystansu. Strzał zablokowany przez obrońcę.
10' Szansa dla Anglików po wrzutce z wolnego w pole karne, jednak do tej piłki nikt nie zdołał dojść.
9' De Bruyne chciał w polu karnym strzelić... piętą. Jednak efekt był mizerny.
7' Teraz Anglicy próbowali zdziałać coś na połowie Belgów. Skończyło się jednak stratą i piłka trafia do Belgów.
6' Belgowie nie spuszczają z tonu. Nadal naciskają na Anglików.
4'**GOOOOOOL!** Szybka bramka dla Belgów! Meunier po pięknym dośrodkowaniu umieszcza piłkę w bramce.

2' Anglicy przy piłce. Spokojnie rozgrywają w środku boiska.
1' Zaczęli!

Godz. 15.52 Piłkarze już czekają w tunelu. Zaraz zaczynamy!

Godz. 15.23 A jak wyglądały mecze Belgia - Anglia w przeszłości?

• 28.06.2018r. Anglia - Belgia 0:1 (Mistrzostwa Świata Rosja 2018)
  • 02.06.2012r. Anglia - Belgia 1:0 (Mecz towarzyski)
  • 10.10.1999r. Anglia - Belgia 2:1 (Mecz towarzyski)

Godz. 14.52 Mamy składy obu drużyn:

Belgia: Courtois - Alderwireld, Kompany, Vertonghen - Meunier, Tielemans, Witsel, Chadli - De Bruyne, Hazard, Lukaku
Anglia: Pickford - Maguire, Stones, Jones - Dier, Delph, Loftus-Cheek, Rose, Trippier - Sterling, Kane

• Belgia - Panama 3:0 - Faza grupowa

Godz. 14.01 Belgowie nie wyglądają na zestresowanych. Przed meczem Belgia - Anglia zorganizowali sobie wycieczkę po St Petersburgu.

• Tunezja - Anglia 1:2 - Faza grupowa

Anglia - Belgia to pojedynek, który równie dobrze mógłby być finałem. Obie drużyny pokazały podczas całego turnieju wielkiego ducha i ogromne umiejętności. Przypomnijmy, że spotkały się już raz podczas rozgrywek grupowych. Wtedy górą byli Belgowie. Jak będzie podczas sobotniego meczu? Śledź z nami mecz Belgia - Anglia na żywo.

Belgia - Anglia: prawdopodobne składy

Belgia: Courtois - Vertonghen, Kompany, Alderweireld - Chadli, Fellaini, Witsel, Meunier - Hazard, Lukaku, De Bruyne;
Anglia: Pickford - Maguire, Stones, Walker - Rose, Alli, Lingard, Trippier, Henderson - Rashford, Kane.