Śląsk Wrocław ŁKS Łódź na żywo. Piłkarze ŁKS byli blisko remisu, ale stracili gola w ostatniej sekundzie!

Tomasz Jabłoński
Śląsk Wrocław ŁKS Łódź na żywo. Dziś we Wrocławiu piłkarze ŁKS grają ze Śląskiem. Przed drużyną ŁKS bardzo trudne spotkanie. Czy łodzianie są w stanie nawiązać walkę z rewelacją rozgrywek?

Śląsk ŁKS na żywo

Wynik meczu Śląsk ŁKS 2:1

Koniec meczu. Piłkarze ŁKS są załamani. Byli blisko wywalczenie pierwszego punktu na przełamanie, ale stracili gola w ostatniej sekundzie meczu. W grze ŁKS widać światełko w tunel, ale brakuje szczęścia i punktów.
90+5 min. GOL. Samiec Talar strzelił zwycięskiego gola. Dośrodkowanie z lewej strony zamknął celnym strzałem były widzewiak. Fatalne błędy obrońców ŁKS, którzy nie przecięli tej akcji
90+5 min. Urazu doznał Nacho
90+3 min. Exposito zamiast strzelać podał piłkę Arndtowi
90+1 min. Zmiana w ŁKS. Za Ramireza wszedł Śliwa
90 min. Sędzia przedłużył mecz o 5 minut
89 min. Zmiana w drużynie Śląska. Szwedzik zmiena Leivę
88 min. Zmiana w ŁKS. Hoti za Janczukowicza
87 min. Strzelał Janczukowicz, ale nie trafił. ŁKS gra o zwycięstwo
85 min. Rzuchowski ukarany żółtą kartką
83 min. Ełkaesiacy walczą, jak lwy.
82 min. Dwie zmiany w drużynie gospodarzy. Zahore za Macenkę, Rzuchowski za Olsena
78 min. GOL DLA ŁKS. Jurić strzelcem wyrównującego gola. Ramirez podał do Dankowskiego, ten zagrał wzdłuż bramki gospodarzy, a Jurić z dwóch metrów wpakował piłkę do siatki.
75 min. Po dośrodkowaniu Jurić główkował, ale nie trafił w bramkę. Kolejna akcja łodzian nie zakończona strzałem w bramkę
75 min. Mokrzycki strzelał, ale piłka została zablokowana. ŁKS wywalczył róg
74 min. Zmiana w ŁKS. Szeliga za Tutyskinasa
74 min. Wstrzelona piłka w pole karne, nic gospodarze nie osiągnęli
73 min. Róg dla gospodarzy. Nacho wybił piłkę poza boisko. Kolejny róg
72 min. Po strzale Expostito piłka odbita przez obrońców ŁKS.
71 min. Niedokładnie zagrywa Tutyskinas. Rezerwowi piłkarze ŁKS rozgrzewają się. Kto wejdzie i kiedy?
69 min. Gwizdy na trybunach. Kibice mają zastrzeżenia do pracy sędziego
67 min. Dwie zmiany w drużynie Śląska, Wchodzą: Samiec-Talar i Borthwick-Jackson, schodzą Burak-Ince i Schwarz
65 min. Piotr Stokowiec dyskutuje z sędzią technicznym
59 min. Róg dla ŁKS. Olsen fauluje Dankowskiego
59 min. Groźny strzał Ramireza, ale Leszczyński końcami palców broni
56 min. Dwóch zawodników Śląska leży na boisku. Marciniak ukarany żółtą kartką
54 min. Wzmaga się doping dla gospodarzy
50 min. Jurić strzelał głową, ale niecelnie
47 min. Tutyskinas przewrócony na boisku. Wolny dla ŁKS
46 min. Druga połowa rozpoczęta. ŁKS bez zmian.
Koniec pierwszej połowy. Jedna okazja gospodarzy została wykorzystana. ŁKS gra mało odważnie. Może jednak w drugiej połowie uda się odwrócić losy meczu.
45 min. Pierwsza połowa będzie przedłużona o minutę
43 min. Piłka uderzona przez Olsena minęła o kilkanaście centymetrów bramkę ŁKS. Jest róg dla Śląska. Łodzianie wybili piłkę
42 min. Louveau ukarany żółtą kartką po faulu na Matsence
40 min. Głowacki strzela, ale trafia w nogi obrońców Śląska
38 min. ŁKS w polu karnym gospodarzy, ale bramkarz Śląska piąstkuje piłkę
35 min. Znów uderzenie Janczukowicza, piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Śląska
33 min. Wolny dla gospodarzy, piłka wybita przez ełkaesiaków
30 min. Janczukowicz strzelał z dystansu, ale uderzenie było zablokowane
27 min. Petkov brutalnie potraktował Janczukowicza
24 min. Rajd Ramireza zatrzymany przez Matsenkę
21 min. Śląsk szybko zdobywa teren i ich ataki są groźniejsze
18 min. Śląsk zwolnił tempo, ŁKS rozgrywa piłkę, ale nie zagraża bramce gospodarzy.
12 min. GOL: Róg dla Śląska. Zamieszanie pod bramką ŁKS. Strzelał Petkov, póżniej Matsenko z 5 metra. Strzał broni Arndt, piłka uderza jednak w słupek bramki ŁKS, a Exposito popisał się celną dobitką
11 min. Janczukowicz ucierpiał w ostrym starciu
8 min. Śląsk dokładnie i cierpliwie buduje akcje
5 min. Ostre zagranie piłkarza Śląska nadawało się na żółtą kartkę
4 min. Na trybunach około 20 tys. widzów
4 min. Janczukowicz faulował rywala.
3 min. Piłkarze ŁKS próbuje grać agresywnie, ale gospodarze atakują
2 min. Mokrzycki stracił piłkę, gdy możliwa była kontra ŁKS
1 min. Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy!
Piłkarze już na boisku za chwilę zaczynamy. Sędzią głównym jest Bartosz Frankowski (Toruń).
Trzy minuty do meczu: Kibice ŁKS wierzą, że Rycerze Wiosny wreszcie przywiozą punkty z wyjazdu. Do tej pory bilans wyjazdów to 0 zwycięstw, 0 remisów, 7 porażek. Bramki 2-15.

Oto składy w jakich obie drużyny zagrają mecz:
Śląsk: Leszczyński - Janasik, Paluszek, Petkov, Matsenko, Pokorny, Olsen, Schwarz, Ince, Nahuel, Exposito. Rezerwowi: Głogowski, Lewkot, Borthwick-Jackson, Zohore, Samiec-Talar, Wróbolewski, Łukasik, Szwedzik, Rzuchowski.
ŁKS: Arndt - Dankowski, Marciniak, Monsalve, Tutyskinas, Ramirez, Louveau, Mokrzycki, Głowacki, Janczukowicz, Jurić. Rezerwowi: Bobek, Gulen, Małachowski, Hoti, Śliwa, Lorenc, Goncalves, Szeliga, Glapka.

Drużyna Jacka Magiery przed kolejką zajmowała pozycje lidera, natomiast goście byli na ostatnim miejscu w tabeli. ŁKS gra żenująco słabo i chyba tylko najwierniejsi kibice klubu wierzą, że piłkarze beniaminka mogą dziś zdobyć choćby jeden punkt.

A jak będzie? Zobaczymy. Początek meczu Śląsk ŁKS o godzinie 12.30. Zapraszamy na naszą relację na żywo.

Ostatni raz Śląsk i ŁKS grały ze sobą w sierpniu 2020 roku. Wówczas w Pucharze Polski po zwycięstwo sięgnęła drużyna ŁKS-u 3:2. Wcześniejsze cztery starcia łodzian ze Śląskiem kończyły się wygraną wrocławian.