Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Zamaskowani chuligani pobili klientów sklepu

kwp łódź
Policjanci zatrzymali dwóch chuliganów, którzy w kominiarkach na twarzach wpadli do sklepu i pobili trzech młodych mężczyzn. Wobec sprawców prokurator zastosował dozory policyjne, poręczenie majątkowe oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

5 maja 2016 roku dyżurny pabianickiej komendy otrzymał zgłoszenie o pobiciu trzech klientów w jednym ze sklepów przy ul. Moniuszki. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że kilku zamaskowanych mężczyzn wbiegło do sklepu i zaczęli okładać ich założonymi na ręce rękawicami bokserskimi.

Po chwili napastnicy wybiegli na zewnątrz i uciekli dwoma samochodami. Jeden z pokrzywdzonych z rozciętym łukiem brwiowym i urazem ręki trafił do szpitala. Pozostali z pobitych klientów nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kilkadziesiąt minut później dyżurny otrzymał zgłoszenie o grupie osób głośno zachowujących się między blokami przy ul. Podleśnej. Skierowani na miejsce policjanci zauważyli zaparkowanego forda focusa, w którym siedziało dwóch 24-latków. Na widok mundurowych zaczęli nerwowo się zachowywać.

Szybko okazało się, co było powodem ich poddenerwowania. W bagażniku policjanci ujawnili kominiarki, kurtki, kij drewniany oraz ochraniacze na szczęki. W środku za fotelem pasażera ukryta była torba z marihuaną oraz waga elektroniczna. Stróże prawa po ujawnionych przedmiotach nie mieli wątpliwości, że dwaj 24-latkowie mają związek z wcześniejszym pobiciem w sklepie przy ul. Moniuszki. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do osobnych cel policyjnego aresztu.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jednemu z 24-latków zarzutu związanego z pobiciem, natomiast drugiemu ze sprawców zarzutu pomocnictwa w pobiciu oraz posiadania narkotyków. Wobec podejrzanych prokurator zastosował dozory policyjne, poręczenie majątkowe oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

POLSKI USTNY TEMATY 2016 MATURA Z POLSKIEGO PYTANIA TEMATY

MATURA 2016. MATEMATYKA ROZSZERZONA ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI

Czytaj także w Expressie Ilustrowanym:
ŻYCZENIA URODZINOWE. KRÓTKIE, ŚMIESZNE ŻYCZENIA URODZINOWE SMS
KIEDY WYPŁATY 500 ZŁ NA DZIECKO? KIEDY PIENIĄDZE 500 PLUS?
KOMUNIA 2016. CO KUPIĆ NA KOMUNIĘ CHŁOPCU, CO KUPIĆ NA KOMUNIĘ DZIEWCZYNCE
ŻYCZENIA IMIENINOWE, KRÓTKIE ŻYCZENIA IMIENINOWE, WIERSZYKI IMIENINOWE, SMS IMIENINY

[ZOBACZ TEŻ FILM Dlaczego polscy rodzice coraz częściej posyłają dzieci do czeskich szkół? (autor x-news/Dzień Dobry TVN)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Dlaczego polscy rodzice coraz częściej posyłają dzieci do czeskich szkół? (autor x-news/Dzień Dobry TVN)