Siatkówka. Czy drużyna ŁKS Commercecon pójdzie w ślady piłkarzy?

Już w jutro, o godzinie 18 siatkarki ŁKS Commercecon podejmą zespół Legionovii w meczu 5. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.

POLSKA MEKSYK NA ŻYWO ONLINE LIVE
Wierzymy, że drużyna pójdzie w ślady piłkarzy, którzy pewnie pokonali drużynę z Legionowa. Łodzianki zajmują po czterech kolejkach pozycję wicelidera, natomiast Legionovia plasuje się na przedostatnim miejscu.
Podopieczne Michala Maska nie przegrały do tej pory żadnego meczu. Jedynie w Muszynie oddały punkt gospodyniom. W poprzedniej kolejce ŁKS Commercecon zaprezentował się doskonale w Bydgoszczy, pokonując miejscowy Pałac 3:0. MVP spotkania została środkowa zespołu Ewa Kwiatkowska.Z dobrej strony pokazała się też Izabela Kowalińska, która zapisała na swoim koncie 16 punktów. W ataku wtórowały jej Regiane Bidias (11 punktów) i Katarzyna Sielicka (10 punktów).
Dzień później też o godz. 18 w Rzeszowie z Developresem walczy drużyna Grot Budowlani. Czy łodzianki zrehabilitują się za kompromitującą ostatnią porażkę we własnej hali 0:3 z Treflem Kraków? W antyszóstce ostatniej ligowej kolejki znalazła się łódzka rozgrywająca Paula Vancurova, która skutecznie... spowalniała grę drużyny oraz przyjmująca Hana Cutura, która miała... zero procent perfekcyjnego przyjęcia.
Rywalki przystąpią do gry opromienione zwycięstwem 3:1 nad Nova KBM Branik Maribor, dzięki któremu zagrają w fazie grupowej Ligi Mistrzyń.
Lider Chemik Police stracił punkt w meczu z Pałacem Bydgoszcz, wygrywając tylko 3:2. W pierwszym secie dominowały gospodynie, w drugim bydgoszczanki, kolejne dwa sety były wyrównane, natomiast w tiebreaku pewne zwycięstwo odniosły mistrzynie Polski. MVP została wybrana Katarzyna ZaroślińskaKról.