MECZ POLSKA MEKSYK NA ŻYWO. WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK. POLSKA MEKSYK ONLINE, NA ŻYWO, STREAM, LIVE

hof, tj
Polska Meksyk na żywo. Mecz Polska Meksyk online live stream
Polska Meksyk na żywo. Mecz Polska Meksyk online live stream Polska Meksyk na żywo
MECZ POLSKA MEKSYK NA ŻYWO. MECZ POLSKA MEKSYK ONLINE. TRANSMISJA MECZU POLSKA MEKSYK ONLINE. Dziś w Gdańsku mecz POLSKA MEKSYK. Relacja NA ŻYWO POLSKA VS MEKSYK od godziny 20.30. Mecz Polska Meksyk od godziny 20.45. zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska Meksyk. O której mecz Polska Meksyk? Od godziny 20.45 transmisja LIVE. WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK NA ŻYWO

POLSKA MEKSYK NA ŻYWO

Mecz Polska vs Meksyk dziś od godziny 20.45. WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK 0:1

WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK 0:1

93' Koniec meczu.
92' Meksykanie znów długo grają piłka, nie możemy im jej odebrać.
89' Niestety nie. Ale próbujemy
87' Rzut wolny dla Polaków... może teraz?
85' Hymn na trybunach
83' Rafał Kurzawa wchodzi na boisko, schodzi Maciej Rybus
80' Próbujemy, staramy się, ale Meksykanie nie pozwalają nam na zbyt wiele w rejonie ich pola karnego.
77' Dobre 2 akcje gości - było groźnie. WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK 0:1
76' KUBA BŁASZCZYKOWSKI wchodzi na boisko
74' Rzut rożny dla Polaków... Nic z tego nie wyszło. Kontra Meksyku, ale zażegnana. 70' Jakub Świerczok schodzi z boiska, w jego miejsce Mariusz Stępiński
69' Teraz chyba sędzia skrzywdził Polaków - ewidentny rzut wolny z ok. 20 metrów za faul na naszym napastniku - gwizdek jednak milczał.
68' Dwa rzuty rożne dla Meksyku, na szczęście w obu przypadkach bez zagrożenia dla bramki Szczęsnego.
66' Kolejna próba Polaków i strzał... w nogi Świerczoka...
62' Zmiana w polskim zespole. Karol Linetty schodzi, Rafał Wolski melduje się na murawie.
58' Polacy grają szybciej, lepiej, ale jeszcze trzeba poprawić ostanie podanie, by myśleć o golu.
55' Kolejne nieporozumienie między naszymi piłkarzami. Oddajemy piłkę w głupi sposób.
52' Świetne podanie Mączyńskiego, ale Świerczok nie przeczytał intencji kolegi... Szkoda.
49' Linetty z 25 metrów tuż obok słupka... szkoda. Dobry początek II połowy!
48' Dobra akcja Polaków, ale zabrakło wykończenia.
46' Gramy w II połowie. WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK 0:1

Koniec pierwszej połowy meczu POLSKA MEKSYK. WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK 0:1
44' Akcja Polaków, ale zatrzymana przed polem karnym - strzał zablokowany i ostatecznie ląduje w rękach bramkarza
43' Próbujemy, ale Meksykanie na niewiele pozwalają naszym zawodnikom.
41' Strzał Świerczoka z około 17 metrów, ale bramkarz bez problemu wyłapuje piłkę.
36' Wreszcie pograliśmy trochę piłką. Ale to za mało, by zagrozić bramce gości.
33' Teraz wreszcie dobra akcja Polaków, Rybus pociągnął lewym skrzydłem, ale Zieliński w bardzo dobrej sytuacji strzelił metr nad poprzeczką...
31' Polacy mogą się uczyć kontroli piłki od swoich kolegów z Meksyku. Gramy słabo, gramy bez pomysły, gramy tak, jak chcą nasi rywale.
29' Rzut rożny dla gości - ciekawie wykonany, ale wychodzimy z opresji. Faul na Polaku.
27' Nie potrafimy przejąć piłki, zdenerwowany Adam Nawałka pokrzykuje na zawodników.
24' Próbujemy zmusić Meksykanów do błędu, ale dużo biegamy za piłką i niewele z tego wnika.
22' Meksykańska fala na trybunach :)
20' ALEŻ BYŁO BLISKO! Dobra wrzutka, zamieszanie w polu karnym ,ale strzał zablokowany i nie ma zmiany wyniku. WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK wciąż 0:1

POLSKA MEKSYK LIVE, WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK O:1

19' Nie mamy pomysłu na skuteczną akcję ofensywną. Może teraz Rybus faulowany na wysokości pola karnego. Rzut wolny.
16' Polacy na razie bez dobrej akcji, Meksykanie zdecydowanie lepsi
13' GOOOLLL DLA MEKSYKU. Raul Jimenez po ładnej akcji i błędzie Polaków huknął pod poprzeczkę i WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK 0:1
10' Gra się wyrównała. Sporo gry w środkowej strefie boiska - bez sytuacji podbramkowych.
Głośne MY CHCEMY GOLA POLACY MY CHCEMY GOLA
8' Strzał przy "krótkim" słupku, bramkarz wybija, rzut rożny - bez zagrożenia.
7' W odpowiedzi akcja Polaków i faul. Mamy rzut wolny z wysokości linii bocznej pola karnego.
5' I mogło być 1:0 dla Meksyku, dobra akcja, wrzutka i strzał głową, ale wprost w ręce Wojtka Szczęsnego.
5' Na trybunach słychać nieśmiałe gwizdy. Teraz jednak głośny doping POLSKA, POLSKA...
4' Gramy trzema obrońcami. Na razie tempo meczu umiarkowane. Meksykanie rozgrywają, są bardzo ruchliwi. Polacy biegają, ale na razie nie potrafią przejąć piłki.
2' Pierwsza akcja dla Meksyku, długo rozgrywali piłkę, nasi biegali, ale Meksykanie wycofali na własną połowę.
1' Zaczynamy MECZ POLSKA MEKSYK NA ŻYWO

20.44 Cały stadion śpiewa hymn Polski - na trybunach białe i czerwony barwy
20.43 Mecz Polska Meksyk - na stadionie grają hymny
20.40 Stadion w Gdańsku. Piłkarze już przygotowani do wyjścia na murawę boiska.
20.33 Piłkarze już po rozgrzewce. Za 12 minut początek meczu POLSKA MEKSYK
20.30 POLSKA MEKSYK skład Polaków:
Skład Polski na Meksyk: Wojciech Szczęsny - Jarosław Jach, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk - Tomasz Kędziora, Krzysztof Mączyński, Karol Linetty, Maciej Rybus - Piotr Zieliński, Maciej Makuszewski, Jakub Świerczok
20.09 Piłkarze Meksyku są również już na rozgrzewce.
20.05 Wszyscy polscy piłkarze są już na rozgrzewce
20.01 Na boisku jest już Wojtek Szczęsny - rozpoczyna się rozgrzewka polskich piłkarzy
20.00 Do meczu POLSKA MEKSYK już tylko 45 minut. WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK NA ŻYWO
POLSKA MEKSYK NA ŻYWO. WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK 19.50 Zawodnicy Meksyku reprezentują wysoki poziom w każdej formacji. My będziemy się starać grać według naszych założeń - mówi trener Nawałka tuż przed meczem POLSKA MEKSYK. POLSKA MEKSYK NA ŻYWO
19.48 - Boisko zweryfikuje nasze plany związane z tym meczem, nowych zawodników, którzy do tej pory nie mieli szansy zagrać dłużej - mówi trener Adam Nawałka. - Liczę, że dadzą nam dużo radości.
19.34 W Polsce jak i w drużynie Meksyku nie zagra kilku kluczowych zawodników. Obaj szkoleniowcy przekonują jednak, że ich dublerzy chcą wypaść jak najlepiej, by dać sobie szansę na wyjazd w przyszłym roku na mundial
19.30 Pierwsi kibice pojawia się na stadionie, na którym dziś w meczu towarzyskim zagrają ekipy Polski i Meksyku.
19.00 Do meczu Polska Meksyk pozostały zaledwie niewiele ponad 2 godziny. Polscy piłkarze wyruszyli już z hotelu na stadion w Gdańsku.

Początek meczu POLSKA MEKSYK o godz. 20.45. Polska vs Meksyk na żywo od godz. 20.30

WYNIK MECZU POLSKA MEKSYK

A jak było w ostatnim meczu Polaków? Przypominamy poniżej.
Trener Adam Nawałka wykorzystał spotkanie z bardzo silnym rywalem (siedemnaste miejsce w rankingu FIFA) do przetestowania nowych rozwiązań taktycznych oraz dublerów i nowych twarzy drużyny narodowej (dwóch debiutantów). Po raz pierwszy nasz zespół zagrał w ustawieniu 1-3-4-3.