reklama

Pijany zaatakował kompana nożem

Edward Mazurkow
Sieradzcy policjanci zatrzymali 30- latka, który podczas imprezy suto zakrapianej alkoholem, ciężko zranił nożem swojego kompana. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Do tych mrożących krew w żyłach wydarzeń doszło we wrześniu tego roku na terenie opuszczonej posesji w Sieradzu. Tam kilku mężczyzn urządziło popijawę przy ognisku. Gdy wszyscy mieli już dobrze w czubie, między 30-latkiem a jego starszym o osiemnaście lat kompanem doszło do ostrej kłótni. Młodszy z mężczyzn chwycił wówczas leżący na ziemi nóż i kilka razy wbił go w pierś kolegi. Uczestnicy balangi próbowali zatamować krwotok. Gdy im się to nie udało, wezwali pogotowie. 48-latek trafił do szpitala, gdzie lekarze uratowali mu życie.

Polska Dania, o której godzinie mecz, gdzie transmisja na żywo
Policyjna ekipa dochodzeniowo - śledcza na miejscu zdarzenia zabezpieczyła ślady kryminalistyczne. Początkowo uczestnicy imprezy zeznawali, że ich 48-letni kolega przechodząc koło ogniska, przewrócił się i nadział na nóż. Wzięci w krzyżowy ogień pytań, zmienili zeznania i zaczęli mówić prawdę. 30-letni nożownik trafił do aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Niedawno do policyjnego aresztu trafiła również 31-letnia pabianiczanka, która podczas libacji alkoholowej rzuciła się z nożem na swojego konkubenta. Wbiła go mu w brzuch, aż po rękojeść. Na szczęście mężczyzna szybko trafił do szpitala.

Do tego zdarzenia doszło we wrześniu tego roku, w mieszkaniu przy ul. Grota Roweckiego w Pabianicach. Policja podaje, że 31-latka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Jej partner ponad 2 promile. Nie potrafili w logiczny sposób wytłumaczyć okoliczności wieczornego zajścia. Kobieta została zatrzymana. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Niektórym osobom w pijanym widzie przychodzą do głowy szalone pomysły. Jakiś czas temu policja zatrzymała 37-letniego mieszkańca powiatu wieruszowskiego, który po awanturze z żoną nabił jej opla corsę na widły ładowarki i wywiózł na gruzowisko. Miał dwa promile alkoholu w organizmie.

Kiedy przestawić zegarki na czas zimowy 2016?

[ZOBACZ TEŻ FILM Już dziś premiera filmu "Wołyń". "Ten film łączy Polaków, jest mostem pomiędzy lewą i prawą stroną" (autor x.news/Agencja TVN)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Już dziś premiera filmu "Wołyń". "Ten film łączy Polaków, jest mostem pomiędzy lewą i prawą stroną" (autor x.news/Agencja TVN)