Pies w łańcuchach przywiązany do drzewa [zdjęcia]

izj
Straż Miejska w Łodzi i Schronisko dla Zwierząt w Łodzi
Zgłoszenie dotyczące psa przywiązanego do drzewa w lesie w Łaskowicach na obrzeżach Łodzi otrzymali strażnicy miejscy. Osoby zgłaszające interwencję zatrzymały się w lesie i znalazły psa przywiązanego do drzewa.

Pies miał przyczepiony do szyi łańcuch, który był owinięty dookoła drzewa, a na drugim końcu łańcucha znajdował się metalowy, gruby pręt, który był wbity w ziemię. Pod drzewem znajdował się z kolei wykopany dół, co może świadczyć, że pies przebywał tam od dłuższego czasu i próbując uwolnić się, kopał ziemię.

Pies nie miał żadnych szans, by oswobodzić się. Metalowy pręt, do którego był przyczepiony łańcuch, wkopano bardzo głęboko w ziemię. Ktoś bardzo postarał się by pies nie mógł uwolnić się, a tym samym skazał go na śmierć głodową i śmierć w męczarniach. Przybyli na miejsce strażnicy uwolnili psa i przewieźli do schroniska dla zwierząt przy ul.Marmurowej.

Jest to młody pies. Ma około 4-5 lat. Jest wychudzony. Posiada zmiany skórne na grzbiecie i w okolicy szyi. Trwa poszukiwanie jego właściciela.

[ZOBACZ TEŻ FILM - Magda Gessler w Master Chef Junior (autorDzień Dobry TVN/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM - Magda Gessler w Master Chef Junior (autorDzień Dobry TVN/x-news)