Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 12godz.
  • 10min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Nie było mandatów od Straży Miejskiej za parkowanie na trawnikach

(MR)
W  weekend rozwinięta taśma uchroniła trawniki przed zniszczeniem. Do tego pilnowały ich patrole.
W weekend rozwinięta taśma uchroniła trawniki przed zniszczeniem. Do tego pilnowały ich patrole. Paweł Łacheta
Zgodnie z zapowiedziami, patrole straży miejskiej pojawiły się w weekend przed zoo i ogrodem botanicznym, gdzie kierowcy notorycznie zostawiają auta na trawnikach. Mandaty się jednak nie posypały, bo strażnicy ogrodzili trawniki taśmą.

* Tym razem strażnicy postawili na prewencję

- Z jednej strony łodzianie przyjeżdżają, by podziwiać przyrodę, z drugiej - wjeżdżają autami na trawniki. Ale nie chcieliśmy psuć przyjemności z wizyty w ogrodzie i karać mandatami. Stąd te taśmy - wyjaśnia Leszek Wojtas ze Straży Miejskiej.

Trawniki są dewastowane przez samochody głównie przy wejściu do ,,botanika” od strony ul. Krzemienieckiej. W sobotę jeden z kierowców też zaparkował na murawie, nim strażnicy rozwinęli taśmę. I z niewinną miną spytał, czy może tu zostawić auto...

Straż sugeruje kierowcom, by dojeżdżać do dużego parkingu przy al. Unii i Konstantynowskiej i zafundować sobie i rodzinie spacer do zoo i botanika przez park. Chętnych jakoś nie ma.

POLSKI USTNY TEMATY 2016 MATURA Z POLSKIEGO PYTANIA TEMATY

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Dlaczego polscy rodzice coraz częściej posyłają dzieci do czeskich szkół? (autor x-news/Dzień Dobry TVN)