Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Najlepszy fizjoterapeuta w województwie pracuje w poradni na Widzewie

Liliana Bogusiak-Jóźwiak
Liliana Bogusiak-Jóźwiak
Bartłomiej Kubiak jest najlepszym fizjoterapeutą - masażystą w województwie łódzkim, a pracuje w Miejskim Centrum Medycznym na Widzewie. Z rehabilitacji u niego mogą skorzystać osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności, również dzieci. Bartłomiej Kubiak, wystartował w ogólnopolskim plebiscycie na fizjoterapeutę - masażystę. W województwie łódzkim zajął pierwsze miejsce. Zagłosowało na niego 1655 osób.

Gdzie przyjmuje fizjoterapeuta?

- Od 11 lat pracuję w miejskiej poradni rehabilitacyjnej na Widzewie. Specjalizuję się w masażu leczniczym - mówi Bartłomiej Kubiak.

Pan Bartłomiej przyjmuje pacjentów w poradni rehabilitacyjnej przy al. Piłsudskiego 157, która to należy do Miejskiego Centrum Medycznego Widzew.

Osobiste podziękowania

Jak mówi Elżbieta Junczyk, dyrektor MCM Widzew, pacjenci osobiście przychodzą do niej, by podziękować za jego pracę. I każdy, kto skorzystał z masaży leczniczych u pana Bartłomieja - chce do niego wróć jeśli ma takie skierowanie.
Poradnia posiada oddzielne gabinety dla dzieci i dla dorosłych, a także oddzielne wejścia do tych części poradni. W dobie covid zapewnia to większe bezpieczeństwo i komfort pacjentów.

Maseczka, ankieta i pomiar temperatury

Pacjenci ze znacznym stopniem niepełnosprawności dostaną się na fizjoterapię bez czekania w kolejce. Miejskie centrum medyczne wprowadziło szereg zasad, które mają zapewnić bezpieczeństwo pacjentom. I tak fizjoterapeuci nosząc jednorazowe rękawiczki, maseczki i przyłbice. Pacjenci muszą przychodzić na zabiegi w maseczkach. Każdy z nich przed rozpoczęciem zabiegów musi wypełnić ankietę, w której zaznaczy, czy przechodził lub przechodzi ostrą infekcję i czy ma kontakty z osobami w kwarantannie lub zarażonymi covid.

Podobną ankietę wypełnia każdego następnego dnia, przed rozpoczęciem zabiegu. Codzienne pacjentom wchodzącym do poradni, jak i fizjoterapeutów wykonujących zabiegi mierzy się temperaturę ciała. Ci pierwsi w przebieralniach wkładają swoją odzież do jednorazowych worków; w szatni może przebywać jedna osoba. Poza tym pacjenci są umawiani na konkretną godzinę - tak, by nie spotykali się z innymi osobami w przebieralni. Osoba towarzysząca/opiekun może pojawić się tylko z osobą z niepełnosprawnościami lub z dzieckiem.

Miejsce i sprzęt wykorzystywane w czasie zabiegu są dezynfekowane po każdym pacjencie. Między rehabilitowanymi -zachowany jest odstęp.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Polski smog najbardziej szkodzi kobietom!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany