Ile gwiazdy otrzymują za występy? Czadoman, Enej, Cleo....

Lila Sayed
Polskapress
W parku Wolności odbyły się Dni Powiatu Pabianickiego. Sprawdziliśmy, ile starosta zapłacił za występy gwiazd.

Łącznie 145 tys. zł wydało w tym roku starostwo powiatowe w Pabianicach na zorganizowanie święta powiatu. Ponad jedną trzecią tej kwoty (51 tys. 906 zł) kosztował występ gwiazdy wieczoru - zespołu Enej. Ponad 26 tys. zł przeznaczył starosta na koncert Cleo, a 17 tys. zł zażyczył sobie za występ w Pabianicach Czadoman. Impreza rozpocznie się dziś o godz. 15 w Parku Wolności w Pabianicach.

Jako pierwsi przed mieszkańcami powiatu pabianickiego zaprezentują się podopieczni Młodzieżowego Ośrodka Kultury w pabianicach. Po nich na scenie pojawią się tancerze ze Strefy Ruchu, którzy porwą do tańca miłośników zumby i salsy. Na godz. 18 zaplanowano koncert Czadomana. Tego wieczoru będzie można usłyszeć m.in. jego największy przebój: „Ruda tańczy jak szalona”. Godzinę później przybyli do Parku Wolności będą mogli wziąć udział w konkursie wiedzy na temat powiatu pabianickiego. Nagrody zwycięzcom wręczą m.in. Paulina Rułka (I Wicemiss Polonia Województwa Łódzkiego 2016) oraz Paulina Rudowska (III Wicemiss Polonia Województwa Łódzkiego 2016).

- Na Dniach Powiatu Pabianickiego będą także stoiska wystawiennicze, tj. gastronomiczne, z zabawkami, balonami itp. W parku stanie także stoisko pabianickiego ZWiK promujące akcję „Pij wodę z kranu” oraz stoisko Pabianickiego Centrum Medycznego, gdzie będzie można np. zmierzyć poziom cukru - informuje Joanna Kupś, p.o. rzecznika prasowego starostwa powiatowego w Pabianicach.

Imprezę poprowadzi Maciej Kucharek. Jak co roku, wolontariusze z „Agrafki” i PCK pomalują twarze najmłodszym uczestnikom oraz zorganizują zabawy, konkurencje sportowe i pokazy, m.in. z udzielania pierwszej pomocy. Wszystko to będzie wykonywane bezpłatnie. Z kolei za przejażdżkę kucem trzeba będzie zapłacić.

O godz. 19.30 na scenie amfiteatru pojawi się Cleo. Wokalistka przez ponad godzinę będzie umilać czas publiczności. Na sam koniec imprezy, o godz. 20.45 rozpocznie się koncert tegorocznej gwiazdy - zespołu Enej.

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Z OBŁAWY