Galeria Bryk 2012 (regulamin 2)

ei24
.
. ei24
Regulamin plebiscytu "Najciekawsza bryka w Łodzi"

Załącznik nr 2

Regulamin plebiscytu "Najciekawsza bryka w Łodzi"

§1
Regulamin określa zasady przeprowadzenia Plebiscytu "Najciekawsza bryka w Łodzi" (zwanego dalej Plebiscytem).

§2
Organizatorem Plebiscytu jest Polskapresse sp. z o.o. 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 41
Oddział Prasa Łódzka 90-532 Łódź, ul. ks. hm. Ignacego Skorupki 17/19.

§3
Czas trwania Plebiscytu: 24 czerwca 2012 w godz.14-17

§4
Plebiscyt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

§5
Celem plebiscytu jest wyłonienie najciekawszych samochodów, które w dniu 24 czerwca 2012 zgłoszą się na imprezę "Galeria Bryk Expressu Ilustrowanego", która odbędzie się na górnym parkingu Galerii Łódzkiej (al. Piłsudskiego 15/23) w godz. 14-17.

§6 
Głosowanie na Najciekawszą Brykę w Łodzi odbywać się będzie za pomocą SMS-ów.

§7. 
Zasady głosowania za pomocą SMS-ów są następujące:

1. Za pomocą SMS można głosować wyłącznie na kandydatów, którzy w dniu 24 czerwca 2012 (w godz. 12-14) zarejestrują się na imprezie "Galeria Bryk Expressu Ilustrowanego".
2. Aby zagłosować na Najlepszą Brykę w Łodzi, na numer 72355 należy przesyłać SMS-y o treści BRYKA.numer auta np. BRYKA.3 lub BRYKA.21. Numer auta oznacza numer, pod którym dany kandydat zarejestrował się na imprezie "Galeria Bryk Expressu Ilustrowanego". W jednym SMS-ie można wskazać jednego kandydata.
3. Koszt jednego SMS to 2,46 zł z VAT.
4. Za każdy SMS spełniający warunki określone w punkcie 2, kandydat, którego numer został wskazany w tym SMS-ie, otrzymuje 1 punkt.
5. Śledzenie głosowania za pomocą SMS nie jest możliwe w Internecie.
6. Głosowanie SMS trwa 24 czerwca 2012 od godz. 14.00 do 17.00. SMS-y przesłane po upływie ww. terminu nie będą uczestniczyły w głosowaniu.
7. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów.
8. Wysłanie SMS-a zgodnie z zapisem punktu 2 jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem Plebiscytu.
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne przeszkody i utrudnienia techniczne w wysyłaniu i odbieraniu SMS-ów. Organizator nie weryfikuje danych wskazanych przez osobę biorącą udział w Plebiscycie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.

§8

1. Suma punktów z głosowania SMS wyłoni laureatów tj., te auta, które uzyskały największą liczbę punktów. Właściciele trzech aut z najwyższą sumą punktów otrzymają nagrody w postaci:
- I miejsce - talon na paliwo o wartości 700 zł brutto
- II miejsce - talon na paliwo o wartości 500 zł brutto
- III miejsce - talon na paliwo o wartości 300 zł brutto

2. Wszystkie auta zaprezentowane podczas konkursu "Galeria Bryk" automatycznie kwalifikują się do plebiscytu Najlepsza Bryka Czytelników Expressu Ilustrowanego, który odbędzie się na łamach "Expressu Ilustrowanego" w dniach 1 lipca - 12 lipca br.
3. Nadzór nad prawidłowością przeprowadzenia plebiscytu prowadzi Kapituła Plebiscytu, w skład której wchodzą: Tomasz Jabłoński, Maciej Małek, Jakub Kaliszczyk.

§9
1. Ogłoszenie wyników Plebiscytu odbędzie się podczas gali finałowej na górnym parkingu Galerii Łódzkiej (al. Piłsudskiego 15/23) w dniu 24 czerwca o godz. 17.15.

§10
Podane przez uczestnika dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, działającą jako administrator danych osobowych, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców  prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia plebiscytu, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu     z właścicielem danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne do wzięcia udziału w plebiscycie.

§11
Polskapresse Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polskapresse Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych w zakresie przewidzianym przez przepisy w/w ustawy. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polskapresse Sp. z o.o. na piśmie.

§12
Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w plebiscycie uczestnik wyraża nadto zgodę na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail lub numery telefonów, informacji handlowej od Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych zasadach.

§13
1. Reklamacje dotyczące Plebiscytu mogą być składane wraz z uzasadnieniem na adres Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka, ul. Ks. I. Skorupki 17/19, 90-532 Łódź  w terminie 7 dni od dnia zakończenia Plebiscytu (o terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego). Reklamacje zgłoszone po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane.
2. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora w terminie 30 dni od daty ich otrzymania.

§14
Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Organizatora, przy ul. Ks.I.Skorupki 17/19, 90-532 Łódź, oraz pod adresem www.expressilustrowany.pl

§ 15
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w trakcie trwania Plebiscytu.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie