reklama

Awantura w Arturówku. Kierowca kontra pieszy. Doszło do rękoczynów ZDJĘCIA

Lila Sayed
Lila Sayed
Zaktualizowano 
Aż trzy radiowozy policji interweniowały w niedzielę wieczorem na kąpielisku Arturówek! Doszło do awantury i szarpaniny z udziałem kierowcy bmw i pieszego...Czytaj więcej na następnej stronie Lila Sayed
Aż trzy radiowozy policji interweniowały w niedzielę wieczorem na kąpielisku Arturówek! Doszło do awantury i szarpaniny z udziałem kierowcy bmw i pieszego...

W godzinach popołudniowych młody kierowca bmw opuszczał teren kąpieliska. W tym samym czasie ul. Kasztelańską po jezdni szedł pieszy. Gdy kierowca próbował go ominąć, samochód najechał na jego stopę. Pieszy bardzo się zdenerwował, ze złości uderzył pięścią w karoserię bmw. Wtedy jego właściciel wyskoczył z pojazdu... Doszło do szarpaniny, która z jezdni przeniosła się na pobocze drogi. Z dwukrotnie większym od siebie mężczyzną, kierowca bmw nie miał szans... Wezwano policję.

- Zaciągnął mnie pod to drzewo i uderzał pięścią - opowiadał funkcjonariuszom właściciel bmw.

Na szczęście obrażenia zarówno kierowcy, jak i pieszego, nie wymagały wezwania pogotowia. Przyjechał natomiast patrol drogówki z alkomatem, który przebadał uczestników zdarzenia. Byli trzeźwi.

- Sprawę rozpatruje Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskej Policji w Łodzi - mówi Radosław Gwis z biura prasowego KWP w Łodzi.

Trzeci radiowóz pojawił się na kąpielisku ok. 18 przy placu zbaw. Tam jednemu z mężczyzn nieznany sprawca rozbił telefon.
Policjantom nie udało się go zatrzymać.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 40

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

m
mietek

Bo to był pieszy Uber!

G
Gość
2019-08-19T09:01:55 02:00, Gość:

Brawo dla pieszego! Wychowal kmiota z bmw

2019-08-19T11:56:17 02:00, mietek:

Pieszego ruchali koledzy. Tak go wychowali że jego odbyt pasuje do twoich ust.

2019-08-19T15:29:43 02:00, Gość:

Pedalski fantasto dupe to ci koledzy z beemek gwintuja

2019-08-19T15:47:28 02:00, Gość:

Tdla twojej wiadomości pieszy nie powinien iść ulicą!

Akurat w lesie to jest wyjątkowa ulica najlepiej pieszy powinien tylko po lesie chodzic bo jasniepanstwo zaerdala asfaltem w swoich brykach ! To chamskie dziadostwo wszędzie w Polsce się panoszy bo dupska im tylko rosną od tego siedzenia w swoich lemuzynach

G
Gość
2019-08-19T10:10:42 02:00, Zieleń to tlen !:

B mnie dziwi ze pozwala się pierdzacym spalinami samochodami wjeżdżać do lasu ? Czy to tak trudno zrobic dni weekendowe bez spalin wsiąść na rower przejść się z kijkami do lasu pooddychać świeżym powietrzem i się uspokoić troche ? Ale nie ,,, wsioki zabkieroenicsmi musza pchać się tam gdzie najwiecej ludzi szuka spokoju ! Czy nie wieczór ze są takie rejony np w Niemczech gdzie zieloni wywalczyli strefy bez aut ? Czy to takie trudne czy ludzi troche uszvxesliwic o wyzdrowieć choć troche przed poniedziałkowa robota ?

2019-08-19T10:17:27 02:00, Gość:

Te gnida, nie układaj ludziom życia, każdy jeździ czym chce i gdzie chce debilu

2019-08-19T12:36:59 02:00, Gość:

Debile to zamieszkują Polskę bo nie wiedza ze zdychają od smogu z twojego szrota

2019-08-19T14:49:35 02:00, Kierowca:

Jeśli według ciebie teraz jest taki straszny smog to co było 30 lat temu gdy działały fabryki każdy palił w piecu a samochody spełniały normę emisji spalin euro -5

2019-08-19T15:49:09 02:00, Gość:

Samochody mniej zanieczyszczają środowisko niż ty paląc w piecu

2019-08-19T18:43:16 02:00, Gość:

Do zieleń to tlen

Jasne niech wszystkiego zabronią wiesz w lesie jest tyle drzew że sobie poradzą z oczyszczaniem powietrza tych samochodów ci wjadą po za tym turyści do hotelu też muszą dojechać nie będą zapierdalać z walizkami od autobusu przez las ludzie mają też tam domy ( to może tobie niech zabronią dojeżdżać do domu)są też korty tenisowe itp....myślisz że bez dojazdu autem ludzie by tam jeździli to się mylisz nie te czasy.

2019-08-19T18:47:05 02:00, Gość:

Ps. Ty chyba musisz wyzdrowieć z czegoś innego przed poniedziałkową robotą zobacz jak ty piszesz np. zabkieroenicsmi, uszvxesliwic......

Tak wiem , jestem zabiegana no pisze szybko pędząc do roboty do huty metalu :)po drodze złapie 50 haustow oparów z twojego zapyziałego szrota , bądź zdrów !!!

G
Gość
2019-08-19T17:29:37 02:00, uj wam w rzyć:

Jakby mogli to tymi swoimi smrodami wjechali by do lasu.Nowobogackie spasłe lebiegi.

Tak . Dlatego wyjeżdżam do krajów gdzie ludzie chcą odpoczywać i gdzie jest mało samochodów oraz gdzie ludzie dbają bardziej p swoje zdrowie , zreszta co mnie obchodzi znieczulica i brak wiedzy ludzi niech gniją w oparach pezemadrzalstwa

R
Rem

Mały wacek w BMW. Oni zawsze są mocni w aucie.:-)

G
Gość

czy to p.n.e czy po Chrystusie suweren jest tak samo głupi.

G
Gosc

Typowe zachowanie prawilniaka. Nie dość że chłopcu przejechał po stopie to jeszcze sam do niego z łapami wyskoczył kiedy ten zaje.bal mu w auto z nerw. A jak dostał łomot to telefon na psy. A gdy by to kierowca sprawił łomot piesze u to był by post na profilu jaki to z niego za Fighter nie jest.

Zero honoru i ambicji

Jezeli wyskakuje do kogoś z łapmi po czym dostaje w mordę to wracam do domu z pdkulonym ogonem a nie na psiarnie dzwonię.

G
Gość
2019-08-19T10:10:42 02:00, Zieleń to tlen !:

B mnie dziwi ze pozwala się pierdzacym spalinami samochodami wjeżdżać do lasu ? Czy to tak trudno zrobic dni weekendowe bez spalin wsiąść na rower przejść się z kijkami do lasu pooddychać świeżym powietrzem i się uspokoić troche ? Ale nie ,,, wsioki zabkieroenicsmi musza pchać się tam gdzie najwiecej ludzi szuka spokoju ! Czy nie wieczór ze są takie rejony np w Niemczech gdzie zieloni wywalczyli strefy bez aut ? Czy to takie trudne czy ludzi troche uszvxesliwic o wyzdrowieć choć troche przed poniedziałkowa robota ?

2019-08-19T10:17:27 02:00, Gość:

Te gnida, nie układaj ludziom życia, każdy jeździ czym chce i gdzie chce debilu

2019-08-19T12:36:59 02:00, Gość:

Debile to zamieszkują Polskę bo nie wiedza ze zdychają od smogu z twojego szrota

2019-08-19T14:49:35 02:00, Kierowca:

Jeśli według ciebie teraz jest taki straszny smog to co było 30 lat temu gdy działały fabryki każdy palił w piecu a samochody spełniały normę emisji spalin euro -5

2019-08-19T15:49:09 02:00, Gość:

Samochody mniej zanieczyszczają środowisko niż ty paląc w piecu

2019-08-19T18:43:16 02:00, Gość:

Do zieleń to tlen

Jasne niech wszystkiego zabronią wiesz w lesie jest tyle drzew że sobie poradzą z oczyszczaniem powietrza tych samochodów ci wjadą po za tym turyści do hotelu też muszą dojechać nie będą zapierdalać z walizkami od autobusu przez las ludzie mają też tam domy ( to może tobie niech zabronią dojeżdżać do domu)są też korty tenisowe itp....myślisz że bez dojazdu autem ludzie by tam jeździli to się mylisz nie te czasy.

Ps. Ty chyba musisz wyzdrowieć z czegoś innego przed poniedziałkową robotą zobacz jak ty piszesz np. zabkieroenicsmi, uszvxesliwic......

G
Gość
2019-08-19T10:10:42 02:00, Zieleń to tlen !:

B mnie dziwi ze pozwala się pierdzacym spalinami samochodami wjeżdżać do lasu ? Czy to tak trudno zrobic dni weekendowe bez spalin wsiąść na rower przejść się z kijkami do lasu pooddychać świeżym powietrzem i się uspokoić troche ? Ale nie ,,, wsioki zabkieroenicsmi musza pchać się tam gdzie najwiecej ludzi szuka spokoju ! Czy nie wieczór ze są takie rejony np w Niemczech gdzie zieloni wywalczyli strefy bez aut ? Czy to takie trudne czy ludzi troche uszvxesliwic o wyzdrowieć choć troche przed poniedziałkowa robota ?

2019-08-19T10:17:27 02:00, Gość:

Te gnida, nie układaj ludziom życia, każdy jeździ czym chce i gdzie chce debilu

2019-08-19T12:36:59 02:00, Gość:

Debile to zamieszkują Polskę bo nie wiedza ze zdychają od smogu z twojego szrota

2019-08-19T14:49:35 02:00, Kierowca:

Jeśli według ciebie teraz jest taki straszny smog to co było 30 lat temu gdy działały fabryki każdy palił w piecu a samochody spełniały normę emisji spalin euro -5

2019-08-19T15:49:09 02:00, Gość:

Samochody mniej zanieczyszczają środowisko niż ty paląc w piecu

Do zieleń to tlen

Jasne niech wszystkiego zabronią wiesz w lesie jest tyle drzew że sobie poradzą z oczyszczaniem powietrza tych samochodów ci wjadą po za tym turyści do hotelu też muszą dojechać nie będą zapierdalać z walizkami od autobusu przez las ludzie mają też tam domy ( to może tobie niech zabronią dojeżdżać do domu)są też korty tenisowe itp....myślisz że bez dojazdu autem ludzie by tam jeździli to się mylisz nie te czasy.

u
uj wam w rzyć

Jakby mogli to tymi swoimi smrodami wjechali by do lasu.Nowobogackie spasłe lebiegi.

G
Gość
2019-08-19T10:10:42 02:00, Zieleń to tlen !:

B mnie dziwi ze pozwala się pierdzacym spalinami samochodami wjeżdżać do lasu ? Czy to tak trudno zrobic dni weekendowe bez spalin wsiąść na rower przejść się z kijkami do lasu pooddychać świeżym powietrzem i się uspokoić troche ? Ale nie ,,, wsioki zabkieroenicsmi musza pchać się tam gdzie najwiecej ludzi szuka spokoju ! Czy nie wieczór ze są takie rejony np w Niemczech gdzie zieloni wywalczyli strefy bez aut ? Czy to takie trudne czy ludzi troche uszvxesliwic o wyzdrowieć choć troche przed poniedziałkowa robota ?

2019-08-19T10:17:27 02:00, Gość:

Te gnida, nie układaj ludziom życia, każdy jeździ czym chce i gdzie chce debilu

2019-08-19T12:36:59 02:00, Gość:

Debile to zamieszkują Polskę bo nie wiedza ze zdychają od smogu z twojego szrota

2019-08-19T14:49:35 02:00, Kierowca:

Jeśli według ciebie teraz jest taki straszny smog to co było 30 lat temu gdy działały fabryki każdy palił w piecu a samochody spełniały normę emisji spalin euro -5

Samochody mniej zanieczyszczają środowisko niż ty paląc w piecu

G
Gość
2019-08-19T09:01:55 02:00, Gość:

Brawo dla pieszego! Wychowal kmiota z bmw

2019-08-19T11:56:17 02:00, mietek:

Pieszego ruchali koledzy. Tak go wychowali że jego odbyt pasuje do twoich ust.

2019-08-19T15:29:43 02:00, Gość:

Pedalski fantasto dupe to ci koledzy z beemek gwintuja

Tdla twojej wiadomości pieszy nie powinien iść ulicą!

G
Gość
2019-08-19T09:01:55 02:00, Gość:

Brawo dla pieszego! Wychowal kmiota z bmw

2019-08-19T11:56:17 02:00, mietek:

Pieszego ruchali koledzy. Tak go wychowali że jego odbyt pasuje do twoich ust.

Pedalski fantasto dupe to ci koledzy z beemek gwintuja

G
Gość
2019-08-19T09:01:55 02:00, Gość:

Brawo dla pieszego! Wychowal kmiota z bmw