Do pierwszego zdarzenia doszło w dniu 17 maja 2022 roku na terenie klatki schodowej budynku przy ul. Dębowej w Łodzi, do którego weszła młoda para, kobieta miała w wózku małe dziecko, mężczyzna dokonał kradzieży torby do wózka wraz z akcesoriami.
Do drugiego zdarzenia doszło w dniu 8 czerwca 2022 roku na terenie klatki schodowej budynku przy ul. Broniewskiego w Łodzi. Mężczyzna w towarzystwie kobiety z dzieckiem dokonał włamania do komórki lokatorskiej, z której ukradł konsole do gier wraz z akcesoriami.
Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie bądź sekretariatem Wydziału Kryminalnego VIII KP KMP w Łodzi w godzinach 08:00-16:00 pod nr 47-841-46-72, 47-841-24-30 oraz przez całą dobę z dyżurnym VIII KP KMP w Łodzi tel 47 841-24-00. Telefon alarmowy 112.
iPolitycznie - 300 milionów Putina by skorumpować Świat
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?