Wypadek na al. Włókniarzy! Sprawca i pasażer uciekli! [zdjęcia]

(EM)
Wypadek na al. Włókniarzy Edward Mazurkow
Do groźnego wypadku doszło w sobotę przed północą na skrzyżowaniu ul. Pojezierskiej z al. Włókniarzy. Na skrzyżowaniu nie działała już sygnalizacja świetlna. Mitsubishi colt na pabianickich numerach rejestracyjnych jechał z dużą prędkością ul. Pojezierską w kierunku ul. Brukowej.

Według relacji świadków, podróżowało nim dwóch młodych mężczyzn. Kierowca mitsubishi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i na skrzyżowaniu z al. Włókniarzy z ogromną siłą uderzył w jadące w stronę ul. Limanowskiego renault megane na łódzkich tablicach rejestracyjnych. Tym autem podróżowała para 25-latków. Uderzone auto z impetem wpadło na renault master na poddębickich numerach rejestracyjnych, ciągnące kuchnię polową, które zatrzymało się, żeby przepuścić samochody jadące al. Włokniarzy. Przód renault master został poważnie rozbity. Z mitsubishi, w którym wystrzeliły poduszki powietrzne, wyskoczyli dwaj mężczyźni i uciekli w kierunku ul. Brukowej.

Na miejsce wypadku po kilku minutach przyjechała karetka pogotowia (na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń) i dwa radiowozy drogówki. Niestety, kierowcy i pasażera nie udało się schwytać.
Sprawę prowadzi wydział ds. przestępstw i wykroczeń w ruchu drogowym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Policja prosi o kontakt osoby, które mają informacje o poszukiwanych mężczyznach; nr tel.: 42 6652500.

[ZOBACZ TEŻ FILM - Turecki handlarz rzucił o ziemię dzieckiem syryjskich uchodźców! (autor RUPTLY/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM - Turecki handlarz rzucił o ziemię dzieckiem syryjskich uchodźców! (autor RUPTLY/x-news)