Widzew przegrał z Pelikanem

hof
Piłkarze Widzew przegrali 0:1 w Łowiczu z trzecioligowym Pelikanem. To pierwsza tej zimy porażka łódzkiego czwartoligowca. Podopieczni trenera Marcina Płuski nie zachwycili.

Spotkanie było zacięte, ale zawodnicy obydwu zespołów nie stworzyli zbyt wielu sytuacji bramkowych. Również poziom tego meczu nie mógł zachwycić. W dwudziestej minucie urazu doznał Adrian Budka. Widzewiak zszedł z boiska, a łódzka drużyna wyraźnie w tym momencie straciła na wartości.
Po przerwie w Widzewie zagrał Michał Bondara, która wiosną będzie reprezentował barwy łódzkiej drużyny. W 61 minucie gospodarze zdobyli gola, którego autorem był Adamczyk.
Dziś w zespole łódzkiego czwartoligowca zabrakło kontuzjowanych Princewiilla Okachiego, Adriana Kralkowskiego i Łukasza Fornalczyka.

Pelikan Łowicz - Widzew 1:0 (0:0)
1:0 - Adamczyk (61)
Widzew I połowa: Sokołowicz (34, Choroś) – Bartos, Dudała (32, Czaplarski), Bargieł, Gromek – Rodak, Bończak – Budka (20, Milczarek), Tlaga, Strus – Kowalczyk.
Widzew II połowa: Choroś (60, Reszka) – Milczarek, Czaplarski, Bargieł, (60, Dudała), Gromek (70, Tlaga)– Rodak (60, Kozieł), Bończak (71, Bartos) – Bartos (60, Puchalski), Kowalczyk (60, Kaczyński), Strus (60,Pochyba) – Bondara.