Widzew. Powrót Władysława Puchalskiego. Znak, że idą lepsze czasy?

p
Wiele hałasu... za tydzień?

Na razie nie doszło do zmiany prezesa w Widzewie. Kandydat Tadeusz Arłukowicz został na razie członkiem SRTS. Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia RTS będzie kontynuowane w przyszłym tygodniu.
Zmieniła się rada nadzorcza klubu. Teraz są w niej: Leszek Bohdanowicz, wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego. Radosław Domagalski-Łąbędzki, Maciej Malesa Remigiusz Brzeziński, Wiesław Cholewa i Tomasz Figlewicz i... Władysław Puchalski.

Puchalski to człowiek blisko związany ze Zbigniewem Bońkiem. W 2004 roku otrzymał propozycję pomocy Widzewowi. Stanął na czele nowego stowarzyszenia (drużyna zaczęła wówczas sezon w ówczesnej I lidze). Przez trzy lata (2004-2007) był prezesem, kiedy w klub z al. Piłsudskiego zainwestował obecny prezes PZPN. Później Puchalski został członkiem Rady Nadzorczej w spółce WKS Zawisza Bydgoszcz. Wcześniej był także szefem zabezpieczenia logistycznego reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata w Korei w 2002 roku. Puchalski to człowiek doświadczony i znający się na piłce nożnej oraz zarządzaniu. To on może być światełkiem nadziei na lepszą przyszłość Widzewa.

Jak zapowiedział na pośrednictwem swojego konta na Twitterze Marcin Olczyk, rzecznik Widzewa, w przyszłym tygodniu zostanie zorganizowana konferencja prasowa z udziałem Zbigniewa Smółki. Zachęcamy do zadawania pytań do trenera w komentarzach pod tym tekstem

UEFA przygotowała ściągę dla komentatorów

Wideo

Komentarze 46

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

w
www
2019-06-01T13:15:09 02:00, RTS1910:

smietankowi dresiarze odpowiedzcie mi na pytanie. Jedno kurwa proste. Wierze ze nawet wy dacie rade.

Pytanie brzmi - Kto wiecej osiągnął w piłce nożnej ? Kales przez 111 lat dumnej mitycznej historii czy widzew przez okolo 2 krotnie mniejszy czas

2019-06-01T13:18:07 02:00, LOŻA SZYDERCÓW:

POLICZ DZIECKO WSTYDZEWSKIE DŁUGI W OSTATNICH 30 LATACH ..DODAJ KORUPCJĘ HANDELEK PUNKTAMI LICENCJE OD PZPN SPOD STOŁU....

2019-06-01T14:30:02 02:00, xcv:

A jak myślisz, czemu upadliście w 2012? A jak tam licencja odkupiona od Drwęcy? Poza tym czyżby w SP 164, czy SP 192 nie uczyli czytania ze zrozumieniem i odpowiadają na temat?

2019-06-01T16:30:04 02:00, www:

Masz jakiekolwiek dowody dotyczące drwęcy czy nawąchałeś się obornika i pierd..sz głupoty.Fake news,który zapodaliście przed ogłoszeniem wyników przetargu nikogo już nie śmieszy,bawi a tym bardziej wkur..ia.Nie pomogły pisma,donosy,fake newsy,stadion powstanie a wam pozostanie się wychuśtać.

2019-06-01T17:02:08 02:00, xcv:

A kulisy majstra w 1998 to też fake news? Ty naprawdę jesteś tak naiwny, że wierzysz iż korupcja w polskiej piłce ogranicza się jedynie do Widzewa, Korony, zagłębia Lubin, Górnika Łęczna i Jagielloni Białystok, bo zrobiono piękną pokazówkę w 2008?! Chłopie nie zgrywaj pierwszego głupiego! To, że wiele spraw nie powychodziło na światło dzienne, nie znaczy że nie było nic na rzeczy. Zwyczajnie sitwie zależało, by pewnym sprawom łeb w porę ukręcić.

Korupcja w polskiej piłce trwa od dawien dawna i nie wierzę, że zakończyła się w 2008. Myślisz, ze pamiętne derby z wiosny 1984, z których to jedni i drudzy kibice wychodzili trzymając się ze śmiechu za brzuchy, były czyste? Ale OK, jak chcesz się nadal oszukiwać, nie zabraniam.

Czy w związku z "rzekomym kupnem" MP w 1998 roku ktoś został ukarany,skazany ? Może komuś postawiono zarzuty ? NIE ??

Moze skazały zaocznie kogoś wasze portale internetowe ale jeszcze nie opublikowały wyroku ? Jak to ? Przecież wy czerwone zakompleksione kinole wszystko wiecie ?? Strażnik miejski,który niczego w piłce nie osiągnął dał głos.Dla was WYROCZNIA !!!! On i tylko on mia rację.

To,że dwukrotnie wyjebali was za korupcję nie świadczy o tym,że wszyscy są w nią umoczeni w takim stopniu jak wy.

No ale jak ma się pomnik żydowskiego kapusia,oszustów to czego można po was spodziewać.......

w
www
2019-06-01T13:15:09 02:00, RTS1910:

smietankowi dresiarze odpowiedzcie mi na pytanie. Jedno kurwa proste. Wierze ze nawet wy dacie rade.

Pytanie brzmi - Kto wiecej osiągnął w piłce nożnej ? Kales przez 111 lat dumnej mitycznej historii czy widzew przez okolo 2 krotnie mniejszy czas

2019-06-01T13:18:07 02:00, LOŻA SZYDERCÓW:

POLICZ DZIECKO WSTYDZEWSKIE DŁUGI W OSTATNICH 30 LATACH ..DODAJ KORUPCJĘ HANDELEK PUNKTAMI LICENCJE OD PZPN SPOD STOŁU....

2019-06-01T14:30:02 02:00, xcv:

A jak myślisz, czemu upadliście w 2012? A jak tam licencja odkupiona od Drwęcy? Poza tym czyżby w SP 164, czy SP 192 nie uczyli czytania ze zrozumieniem i odpowiadają na temat?

2019-06-01T22:45:22 02:00, ŁKS Chojny:

Samo stwierdzenie że kupiono licencję od Drwency robi z ciebie takiego eksperta że nie ma sensu z tobą dyskutować. Pewnie nawet nie wiesz jak bardzo śmieszny jesteś z tą licencją.

2019-06-01T23:12:47 02:00, NN:

A co ty taki naiwny z ŁKS to nie wiesz chyba młody człowieku,że w stuletniej tradycji korupcja w piłce nożnej była zawsze.Kiedyś w latach 60-tych ubiegłego wieku to za czym zaczęły się rozgrywki ligowe to najpierw było ustalane kto w danym roku będzie mistrzem a kto spadnie z ligi.Jeśli myślisz,że twój klub był czysty to jesteś bardzo ale to bardzo naiwny.

2019-06-02T10:38:31 02:00, ŁKS Chojny:

Kurwa, ja o jednym ten o drugim. Chciałbym żeby mi tu któryś rts1910 vvv NN czy jak tam jeszcze będziecie się podpisywali napisał jeszcze raz dokładnie co ŁKS kupił od Drwency.... Ale tak dokładnie, bo według pana NN jestem młody i naiwny.

Mityczna "faktura" świadcząca chuj wie o czym istnieje tylko w ich chorych,wiejskich łbach.Do tego pustych.Widzisz sam.Zadałeś proste pytanie,odpowiedzi brak.Usłyszeli jeden z drugim coś,gdzieś w remizie i pierdolą jacy to oni mądrzy i wszechwiedzący.Nikt jej na oczy nie widział ale czerwona tłuszcza wie wszystko najlepiej.Z kim ty chcesz dyskutować ? Z srts 1922 o IQ mrówki ? Większego czerwonego kołtuna,analfabety od lat nie czytałem.

Z ełkaesiackim pozdrowieniem.

Ł
ŁKS Chojny
2019-06-01T13:15:09 02:00, RTS1910:

smietankowi dresiarze odpowiedzcie mi na pytanie. Jedno kurwa proste. Wierze ze nawet wy dacie rade.

Pytanie brzmi - Kto wiecej osiągnął w piłce nożnej ? Kales przez 111 lat dumnej mitycznej historii czy widzew przez okolo 2 krotnie mniejszy czas

2019-06-01T13:18:07 02:00, LOŻA SZYDERCÓW:

POLICZ DZIECKO WSTYDZEWSKIE DŁUGI W OSTATNICH 30 LATACH ..DODAJ KORUPCJĘ HANDELEK PUNKTAMI LICENCJE OD PZPN SPOD STOŁU....

2019-06-01T14:30:02 02:00, xcv:

A jak myślisz, czemu upadliście w 2012? A jak tam licencja odkupiona od Drwęcy? Poza tym czyżby w SP 164, czy SP 192 nie uczyli czytania ze zrozumieniem i odpowiadają na temat?

2019-06-01T22:45:22 02:00, ŁKS Chojny:

Samo stwierdzenie że kupiono licencję od Drwency robi z ciebie takiego eksperta że nie ma sensu z tobą dyskutować. Pewnie nawet nie wiesz jak bardzo śmieszny jesteś z tą licencją.

2019-06-01T23:12:47 02:00, NN:

A co ty taki naiwny z ŁKS to nie wiesz chyba młody człowieku,że w stuletniej tradycji korupcja w piłce nożnej była zawsze.Kiedyś w latach 60-tych ubiegłego wieku to za czym zaczęły się rozgrywki ligowe to najpierw było ustalane kto w danym roku będzie mistrzem a kto spadnie z ligi.Jeśli myślisz,że twój klub był czysty to jesteś bardzo ale to bardzo naiwny.

Kurwa, ja o jednym ten o drugim. Chciałbym żeby mi tu któryś rts1910 vvv NN czy jak tam jeszcze będziecie się podpisywali napisał jeszcze raz dokładnie co ŁKS kupił od Drwency.... Ale tak dokładnie, bo według pana NN jestem młody i naiwny.

G
Gość

Nie rozumiem czemu podmiejscy kibice tak szczekaja. Sukcesy widzewa? HAHA ,gdyby nie pilkarze ŁKSu to pewnie byscie dalej gnili w okolicach 4ligi. Jestescie potomkami eŁKaeSiakow ,choragiewami i kibicami sukcesu taka prawda. Nawet jesli tam kiedys wejdziecie do ekstraklapy to juz g*wno w niej bedziecie znaczyc bo macie szambo w klubie

W
Wiesiek rts

Chciałbym żeby znów był stan wojenny bo wtedy graliśmy najlepiej. Oooooooooooo Lutek ole ole ole Lutek ole

R
Rain
2019-06-02T00:23:05 02:00, Gość:

czasy sie zmieniają- widzew nigdy- powró osó które już odstają od rzeczywistości- może coś skorumpują- Cieszę się naprawde , że jestem za ŁKS. Widzew narobił długów z trybuną i kupił mistrzostwa. Nigdy więcej derbów z widzewem z tą chołotą

2019-06-02T00:24:45 02:00, Gość:

1998, mów ci to coś nawiedzony pajacu?

Dowody, „pajacu” bo jak na razie to tylko zostaliscie, o dziwo ukarani.

R
Rain
2019-06-01T13:15:09 02:00, RTS1910:

smietankowi dresiarze odpowiedzcie mi na pytanie. Jedno kurwa proste. Wierze ze nawet wy dacie rade.

Pytanie brzmi - Kto wiecej osiągnął w piłce nożnej ? Kales przez 111 lat dumnej mitycznej historii czy widzew przez okolo 2 krotnie mniejszy czas

2019-06-01T14:18:32 02:00, Tylko ŁKS:

Popatrz na tabelę wszechczasów i już będziesz widział. :)

2019-06-01T14:50:30 02:00, Gość:

Do RTS1910

Miejsce na Aleksandrowskiej już zapewne czeka na ciebie! Tu masz jakąś manie zadawania ciągle tych samych pytań już nie raz ci ludzie pisali ty nadal nic nie kumasz!

2019-06-01T15:34:25 02:00, Gość:

sezony spędzone w najwyższej lidze ŁKS-65 Twór-35 dziękuje nie mam pytań

2019-06-01T17:07:34 02:00, adam:

no właśnie, typowe pojmowanie rzeczywistości przez kibica ŁKS. Być dekady w ekstraklasie po to, by cały czas wlec się w jej ogonach, a od czasu do czasu w środeczku. Wieczna podnieta ilością , a nie jakością. I co zwojowaliście przez te 65 sezonów? Może 15% tego, co Widzew przez 35 sezonów. Ile razy graliście w pucharach i co tam zwojowaliście? Wy możecie co najwyżej w nieskończoność rozkminiać, co by było gdyby Niżnik strzelił Manchesterowi w rewanż, a my może my wspominać eliminowanie obydwu Manchesterów, Juventusu, Borussi, czy start w LM. Kiedy się do tego choć na 20% zbliżycie?

2019-06-01T21:29:49 02:00, Rain:

Adaś, z tobą nie ma co polemizować, jesteś tak samo pusty jak wszyscy kibice reaktywacji. Skoro tytuły mistrzowskie zdobyte przez wielosekcyjny ŁKS nie robią na tobie wrażenia, to wybacz, ale wy nie osiągnęliście NIC, coś tam w piłce kopanej, ale to to jest chuj.

2019-06-02T00:28:50 02:00, adam:

Przestań człowieku mi tu pieprzyć z tą koszykówką, siatkówką i innymi jeszcze przedwojennymi dyscyplinami. Norma dla kibica ŁKS-u. Ile razy mówimy o sukcesach w piłce nożne, zawsze wyjeżdżacie z innymi dyscyplinami. Skoro dla ciebie majster w siatkę jest taki ważny, przenieś się na forum siatkówki.

Adaś, ale , ze co, ze wy tylko w kompanom coś osiągnęliście. A więcej nic, bo wy więcej nic nie znaczycie. To zaszczyt być kibicem klubu, który posiada wiele sekcji, i w tych sekcjach osiąga sukcesy po dziś dzień. A ty co? Dziś twoi kopacze się nadają do Lecmierza buraki cukrowe deptać. Spadaj leszczu, jeszcze tylko brandzelek i będziesz miał dobrze.

G
Gość
2019-06-01T13:15:09 02:00, RTS1910:

smietankowi dresiarze odpowiedzcie mi na pytanie. Jedno kurwa proste. Wierze ze nawet wy dacie rade.

Pytanie brzmi - Kto wiecej osiągnął w piłce nożnej ? Kales przez 111 lat dumnej mitycznej historii czy widzew przez okolo 2 krotnie mniejszy czas

2019-06-01T17:14:02 02:00, matt:

Pytanie bardzo proste i konkretne. Ale okazuje się, ze nawet ono ich przerosło. Dostałeś chyba z 10, albo nawet 15 odpowiedzi, co jednak z tego jak wszystkie to takie klasyczne pieprzenie z gatunku, ile potrzeba gruszek, by ugotować rosół. Ani jednej na temat. Te ich odpowiedzi przypominają ich starty w ekstraklasie,niby bardzo dużo, ale kompletnie bez jakości i o kant kuli je rozbić

2019-06-01T19:30:53 02:00, Gość:

Nie widzew tylko jak już Twór lub Reanimacja Trupy Satyrycznej bo ten klub nie ma nic wspólnego z tym co kiedyś czyli z dignitarzami komuchami przemysłem włókienniczym itd itd

2019-06-02T00:31:39 02:00, xcv:

W takim razie ile ma wspólnego twoje AP ze starym ŁKS-em? Widzę bez zmian, nadal głupawe uciekanie od postawionego pytania.

Moja AP z tamtą drużyną? A już Ci mówię co ma wspólnego. Mimo że było kilu właścicieli Goszcz z litwinem wcześniej Ptak wszystko było jasne i przejrzyste. Ptak dawał kasę odszedł drużyna kulała aż kiedyś musiało coś pierdolnąć......po ptaku min. Goszcz wkładał kasę by podtrzymać coś co i tak kiedyś musiało się skończyć(dla własnych interesów też) aż w 2012 bankructwo. Ale porównując jak to z rozmachem AP to nigdy tak jak u was nikt nie pompował czy ciągnął interesu. Biorąc pod uwagę Pawelca Grajewskiego Skrzydlatego a także ryżego przyjaciela. Odchodzili przychodzili pamiętne tytuły z walizkami pieniędzy chyba pamiętasz nie? To wasz zespół mimo że od dawna był trupem był reanimowany przez naście lat........ czemu nie spożytkowali występów w LM kasy z transferów (wichniar dębiński majak itd itd)Pawelec odchodzący przychodzący po kilka razy do klubu robiący interesy z śp magikiem który 'grał bez bramkarza' a jak się dziś okazuje Pawelec ładnie się nauczył na zarządzaniu i operowaniem kasą min w widzewie że teraz będzie siedział za skoki......

Dokładając ryżego gościa który oczywiście że ma klub w sercu bo to normalne i sympatię ale non stop nie przepychał by przy zielonym stoliku różnych sprzyjających decyzji (bo ile można) tak tamten Widzew nie ma nic wspólnego z tym co jest teraz także kibice mecze w latach 80tych Widzew grał na stadionie jakim? łks-u bo prozaicznie więcej ludzi wchodziło i to zrozumiałe. A teraz? nie będziecie trenować tu czy tu bo wam honor nie pozwala(fakt najpierw trzeba wystosować pismo co nawet wasz zarząd nie potrafi zrobić) śmiejecie się z jednej trybuny ale to nie kibice ani klub nie budował stadionu i nie miał na to wpływu.....ale poczekamy zobaczymy

v
vvv
2019-06-01T13:15:09 02:00, RTS1910:

smietankowi dresiarze odpowiedzcie mi na pytanie. Jedno kurwa proste. Wierze ze nawet wy dacie rade.

Pytanie brzmi - Kto wiecej osiągnął w piłce nożnej ? Kales przez 111 lat dumnej mitycznej historii czy widzew przez okolo 2 krotnie mniejszy czas

2019-06-01T13:18:07 02:00, LOŻA SZYDERCÓW:

POLICZ DZIECKO WSTYDZEWSKIE DŁUGI W OSTATNICH 30 LATACH ..DODAJ KORUPCJĘ HANDELEK PUNKTAMI LICENCJE OD PZPN SPOD STOŁU....

2019-06-01T14:30:02 02:00, xcv:

A jak myślisz, czemu upadliście w 2012? A jak tam licencja odkupiona od Drwęcy? Poza tym czyżby w SP 164, czy SP 192 nie uczyli czytania ze zrozumieniem i odpowiadają na temat?

2019-06-01T22:45:22 02:00, ŁKS Chojny:

Samo stwierdzenie że kupiono licencję od Drwency robi z ciebie takiego eksperta że nie ma sensu z tobą dyskutować. Pewnie nawet nie wiesz jak bardzo śmieszny jesteś z tą licencją.

Wiesz, on nie myśli samodzielnie. On ma guru Salskiego i co tamten powie, urasta do rangi niepodważalnego dogmatu. Te audycje Salskiego zaczynają robić się trochę niebezpieczne. Zaczyna to ocierać się o jakąś sektę.

x
xcv
2019-06-01T13:15:09 02:00, RTS1910:

smietankowi dresiarze odpowiedzcie mi na pytanie. Jedno kurwa proste. Wierze ze nawet wy dacie rade.

Pytanie brzmi - Kto wiecej osiągnął w piłce nożnej ? Kales przez 111 lat dumnej mitycznej historii czy widzew przez okolo 2 krotnie mniejszy czas

2019-06-01T17:14:02 02:00, matt:

Pytanie bardzo proste i konkretne. Ale okazuje się, ze nawet ono ich przerosło. Dostałeś chyba z 10, albo nawet 15 odpowiedzi, co jednak z tego jak wszystkie to takie klasyczne pieprzenie z gatunku, ile potrzeba gruszek, by ugotować rosół. Ani jednej na temat. Te ich odpowiedzi przypominają ich starty w ekstraklasie,niby bardzo dużo, ale kompletnie bez jakości i o kant kuli je rozbić

2019-06-01T19:30:53 02:00, Gość:

Nie widzew tylko jak już Twór lub Reanimacja Trupy Satyrycznej bo ten klub nie ma nic wspólnego z tym co kiedyś czyli z dignitarzami komuchami przemysłem włókienniczym itd itd

W takim razie ile ma wspólnego twoje AP ze starym ŁKS-em? Widzę bez zmian, nadal głupawe uciekanie od postawionego pytania.

a
adam
2019-06-01T13:15:09 02:00, RTS1910:

smietankowi dresiarze odpowiedzcie mi na pytanie. Jedno kurwa proste. Wierze ze nawet wy dacie rade.

Pytanie brzmi - Kto wiecej osiągnął w piłce nożnej ? Kales przez 111 lat dumnej mitycznej historii czy widzew przez okolo 2 krotnie mniejszy czas

2019-06-01T14:18:32 02:00, Tylko ŁKS:

Popatrz na tabelę wszechczasów i już będziesz widział. :)

2019-06-01T14:50:30 02:00, Gość:

Do RTS1910

Miejsce na Aleksandrowskiej już zapewne czeka na ciebie! Tu masz jakąś manie zadawania ciągle tych samych pytań już nie raz ci ludzie pisali ty nadal nic nie kumasz!

2019-06-01T15:34:25 02:00, Gość:

sezony spędzone w najwyższej lidze ŁKS-65 Twór-35 dziękuje nie mam pytań

2019-06-01T17:07:34 02:00, adam:

no właśnie, typowe pojmowanie rzeczywistości przez kibica ŁKS. Być dekady w ekstraklasie po to, by cały czas wlec się w jej ogonach, a od czasu do czasu w środeczku. Wieczna podnieta ilością , a nie jakością. I co zwojowaliście przez te 65 sezonów? Może 15% tego, co Widzew przez 35 sezonów. Ile razy graliście w pucharach i co tam zwojowaliście? Wy możecie co najwyżej w nieskończoność rozkminiać, co by było gdyby Niżnik strzelił Manchesterowi w rewanż, a my może my wspominać eliminowanie obydwu Manchesterów, Juventusu, Borussi, czy start w LM. Kiedy się do tego choć na 20% zbliżycie?

2019-06-01T21:29:49 02:00, Rain:

Adaś, z tobą nie ma co polemizować, jesteś tak samo pusty jak wszyscy kibice reaktywacji. Skoro tytuły mistrzowskie zdobyte przez wielosekcyjny ŁKS nie robią na tobie wrażenia, to wybacz, ale wy nie osiągnęliście NIC, coś tam w piłce kopanej, ale to to jest chuj.

Przestań człowieku mi tu pieprzyć z tą koszykówką, siatkówką i innymi jeszcze przedwojennymi dyscyplinami. Norma dla kibica ŁKS-u. Ile razy mówimy o sukcesach w piłce nożne, zawsze wyjeżdżacie z innymi dyscyplinami. Skoro dla ciebie majster w siatkę jest taki ważny, przenieś się na forum siatkówki.

G
Gość
2019-06-02T00:23:05 02:00, Gość:

czasy sie zmieniają- widzew nigdy- powró osó które już odstają od rzeczywistości- może coś skorumpują- Cieszę się naprawde , że jestem za ŁKS. Widzew narobił długów z trybuną i kupił mistrzostwa. Nigdy więcej derbów z widzewem z tą chołotą

1998, mów ci to coś nawiedzony pajacu?

G
Gość

czasy sie zmieniają- widzew nigdy- powró osó które już odstają od rzeczywistości- może coś skorumpują- Cieszę się naprawde , że jestem za ŁKS. Widzew narobił długów z trybuną i kupił mistrzostwa. Nigdy więcej derbów z widzewem z tą chołotą

Ł
ŁKS Chojny
2019-06-01T13:15:09 02:00, RTS1910:

smietankowi dresiarze odpowiedzcie mi na pytanie. Jedno kurwa proste. Wierze ze nawet wy dacie rade.

Pytanie brzmi - Kto wiecej osiągnął w piłce nożnej ? Kales przez 111 lat dumnej mitycznej historii czy widzew przez okolo 2 krotnie mniejszy czas

2019-06-01T13:18:07 02:00, LOŻA SZYDERCÓW:

POLICZ DZIECKO WSTYDZEWSKIE DŁUGI W OSTATNICH 30 LATACH ..DODAJ KORUPCJĘ HANDELEK PUNKTAMI LICENCJE OD PZPN SPOD STOŁU....

2019-06-01T14:30:02 02:00, xcv:

A jak myślisz, czemu upadliście w 2012? A jak tam licencja odkupiona od Drwęcy? Poza tym czyżby w SP 164, czy SP 192 nie uczyli czytania ze zrozumieniem i odpowiadają na temat?

Samo stwierdzenie że kupiono licencję od Drwency robi z ciebie takiego eksperta że nie ma sensu z tobą dyskutować. Pewnie nawet nie wiesz jak bardzo śmieszny jesteś z tą licencją.

R
Rain
2019-06-01T13:15:09 02:00, RTS1910:

smietankowi dresiarze odpowiedzcie mi na pytanie. Jedno kurwa proste. Wierze ze nawet wy dacie rade.

Pytanie brzmi - Kto wiecej osiągnął w piłce nożnej ? Kales przez 111 lat dumnej mitycznej historii czy widzew przez okolo 2 krotnie mniejszy czas

2019-06-01T14:18:32 02:00, Tylko ŁKS:

Popatrz na tabelę wszechczasów i już będziesz widział. :)

2019-06-01T14:50:30 02:00, Gość:

Do RTS1910

Miejsce na Aleksandrowskiej już zapewne czeka na ciebie! Tu masz jakąś manie zadawania ciągle tych samych pytań już nie raz ci ludzie pisali ty nadal nic nie kumasz!

2019-06-01T15:34:25 02:00, Gość:

sezony spędzone w najwyższej lidze ŁKS-65 Twór-35 dziękuje nie mam pytań

2019-06-01T17:07:34 02:00, adam:

no właśnie, typowe pojmowanie rzeczywistości przez kibica ŁKS. Być dekady w ekstraklasie po to, by cały czas wlec się w jej ogonach, a od czasu do czasu w środeczku. Wieczna podnieta ilością , a nie jakością. I co zwojowaliście przez te 65 sezonów? Może 15% tego, co Widzew przez 35 sezonów. Ile razy graliście w pucharach i co tam zwojowaliście? Wy możecie co najwyżej w nieskończoność rozkminiać, co by było gdyby Niżnik strzelił Manchesterowi w rewanż, a my może my wspominać eliminowanie obydwu Manchesterów, Juventusu, Borussi, czy start w LM. Kiedy się do tego choć na 20% zbliżycie?

Adaś, z tobą nie ma co polemizować, jesteś tak samo pusty jak wszyscy kibice reaktywacji. Skoro tytuły mistrzowskie zdobyte przez wielosekcyjny ŁKS nie robią na tobie wrażenia, to wybacz, ale wy nie osiągnęliście NIC, coś tam w piłce kopanej, ale to to jest chuj.

Dodaj ogłoszenie