WIDZEW POGOŃ na żywo. Mecz Widzew Pogoń wynik online. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Widzewa z Pogonią

tj
Widzew Pogoń na żywo. Wynik meczu Widzewa online
Widzew Pogoń na żywo online. Dziś Widzew gra Z Pogonią i nikt nie wyobraża sobie, by łodzianie wreszcie nie zdobili 3 punktów. Seria fatalnych meczów w wykonaniu piłkarzy Widzewa musi się wreszcie skończyć. Kibice mają nadzieję, że dziś nastąpi przełom, że dziś Widzew zagra ofensywnie, skutecznie i zdobędzie komplet punktów.

WIDZEW POGOŃ WYNIK NA ŻYWO

WYNIK MECZU WIDZEW POGOŃ 1:1

Koniec meczu - Widzew remisuje z Pogonią 1:1. To z pewnościa rozczarowanie dla fanów łodzian. 3 marca widzewiacy wygrali w Wejherowie z Gryfem (2:1), od tego czasu nie odnosząc zwycięstwa. Marnym pocieszeniem dla drużyny Paszulewicza jest fakt, że Pogoń jeszcze nie doznała tej wiosny porażki. Dzisiaj długo widzewiacy prezentowali się całkiem dobrze, ale druga połowa w ich wykonaniu była już chwilami nawet fatalna. Aktualnie Widzew zajmuje więc drugą pozycję w tabeli, tracąc do lidera, Radomiaka Radom, dwa punkty. Dziękujemy za relację.

90+5 min - Zmiana w Pogoni. Paweł Łydkowski zastępuje Rybskiego.

90+4 min - Złe zagranie Wolsztyńskiego.

90+3 min - Żółta kartka dla Ameyawa.

90+1 min - Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla schodzącego z boiska Mójty. Wcześniej doszło do przepychanki między zawodnikami.

90+1 min - Żółta kartka dla Turzynieckiego.

90 min - Mecz zostaje przedłużony o przynajmniej sześć minut.

89 min - Michalski pada w polu karnym. Arbiter nie reaguje.

87 min - Szansa Wolsztyńskiego.

86 min - Na boisku pojawił się jeden z fanów, który miał pretensję do Wolańskiego.

84 min - Kibice łodzian nie wytrzymują nerwowo i w niezbyt cenzuralnych słowach domagają sie lepszej postawy zespołu.

82 min - Zmiana w Pogoni. Tomasz Margol zastępuje Damiana Mosiejkę.

82 min - Po rożnym najwyżej skacze Daniel Tanżyna. Wydaje się, iż musi zdobyć gola, ale w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybija Mójta! Widzew wciąż remisuje z Pogonią 1:1.

80 min - GOOOL! Niestety, bramka dla Pogoni. Bramkę z karnego strzela Mójta. Sędzia dyktuje ,,jedenastkę" po Faulu Kato. Widzew - Pogoń 1:1.

79 min - Żółta kartka dla Wolańskiego.

76 min - Dwie zmiany w Pogoni. Kacper Szymankiewicz zastępuje Mateusza Bochnaka, zaś Piotr Marciniec wchodzi za Kamila Walkowa.

76 min - Goście wciąż atakują.

74 min - Żółta kartka dla Mójty po faulu na Radwańskim.

71 min - Trzecia zmiana w Widzewie. Wolsztyński zastępuje Banaszaka.

70 min - Pogoń dosłownie o krok od wyrównania. Po kombinacyjnej akcji Mójta strzela z bliska w słupek, następnie dobrze interweniuje Wolański.

68 min - Róg dla Pogoni.

67 min - Widzew-Pogoń 1:0. Siedlczanie atakują coraz niebezpieczniej.

64 min - Wielkie zamieszanie kilka metrów przed bramką Wolańskiego. Na szczęście piłkę wybija Kato.

64 min - Druga zmiana w Widzewie. Kristo zajmuje miejsce Kazimierowicza.

60 min - Wolański piąstkuje po wolnym Mójty.

59 min - Kontzujowany Mąka (kapitan Widzewa) opuszcza boisko. Zmienia go młodzieżowiec Michael Ameyaw. Opaskę kapitańską przejmuje Zieleniecki.

58 min - Turzyniecki z zimną krwią podaje do Wolańskiego.

55 min - Damian Mosiejko groźnie strzela z 18 metrów, gdyby trafił, Wolański nie miałby nic do powiedzenia. Łodzianie stanowczo zbyt łatwo dopuścili do tego uderzenia.

53 min - Pierwsza żółta kartka dla Widzewa. Ukarany Kohei Kato.

52 min - Mójta faulowany przez Radwańskiego.

51 min - Złe przyjęcie Mąki.

48 min - Techniczne uderzenie Mąki. Piłka mija jednak słupek.

47 min - Faul Sebastiana Zielenieckiego.

46 min - Początek drugiej połowy meczu. Oba zespoły bez zmian.

Koniec pierwszej połowy - Widzew-Pogoń 1:0. Po pierwszej części spotkania Widzew prowadzi z Pogonią 1:0 po bramce Daniela Mąki.

45 min - Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

45 min - Wolański interweniuje po akcji Mójty.

42 min - Bardzo dobre uderzenie z dystansu Banaszaka.

42 min - Zbyt długi drybling Mąki w polu karnym.

41 min - Faul Turzynieckiego. Ale to jeden z najlepszych, jak dotychczas, zawodników na murawie.

39 min - Adam Pazio znalazł się w polu karnym, ale nic z tego nie wynikło.

38 min - Dobre podanie Turzynieckiego z prawej strony.

35 min - Łodzianie znów za długo ,,kombinują" w okolicach pola karnego Pogoni.

32 min - Niedokładne dośrodkowanie z lewej strony Marcela Pięczka.

31 min - Róg dla gości, który próbują doprowadzić do wyrównania.

30 min - Niewykorzystana kontra widzewiaków.

28 min - Radwański stanowczo zbyt długo zwlekał ze strzałem, w efekcie jego uderzenie jest zablokowane.

26 min - Groźna sytuacja zespołu z Siedlec. Najpierw Sebastian Zieleniecki walczy z Andrzejem Rybskim, następnie zaś Kamil Walków strzela płasko z kilkunastu metrów, ale Wolański jest na posterunku.

25 min - Po rożnym Mójty niecelnie główkuje z ostrego kąta Adam Mesjasz.

23 min - Wolański piąstkuje po centrze z wolnego Adama Mójty.

22 min - Widzew-Pogoń 1:0. W tej fazie spotkania dominują gospodarze. Wracając do zdobywcy gola, Mąki, było to dla niego trzecie trafienie w tym sezonie.

21 min - Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany Adam Pazio z Pogoni.

20 min - Z wolnego niecelnie uderza Michalski.

18 min - Faul na Kazimierowiczu z lewej strony pola karnego.

15 min - GOOOOOL! Po ładnym podaniu Adama Radwańskiego Daniel Mąka przyjmuje piłkę i silnie strzela w tzw. długi róg. Futbolówka odbija się jeszcze od słupka i wpada do siatki. 1:0.

13 min - Najpierw uderza Michalski, a Piotr Smołuch odbija piłkę, radzi sobie także z dobitką po główce Kazimierowicza.

11 min - Faul na Macieju Kazimierowiczu w środku pola.

10 min - Mądra, spokojna gra gości.

8 min - Pewna interwencja Patryka Wolańskiego.

7 min - Indywidualna akcja Przemysława Banaszaka.

5 min - Podanie Łukasza Turzynieckiego w ,,szesnastkę" gości.

3 min - Po akcji Daniela Mąki pierwszy róg dla łodzian. Ale nic nie wynikło z centry Mateusza Michalskiego.

2 min - Akcja gości, zakończona centrą w pole karne.

1 min - Zaczynamy mecz Widzew - Pogoń.

Godz. 13.04 - Oba zespoły już na murawie. Widzew w tradycyjnych czerwonych strojach, Pogoń na biało-niebiesko-biało.

Godz. 13.03 - W tym sezonie widzewiacy jeszcze nie rozpoczynali spotkania o punkty tak wcześnie.

Godz. 12.57 - Poza meczową ,,osiemnastką" gospodarzy znaleźli się tym razem: Grzegorz Gibki, Kacper Falon, Marcin Kozłowski, Marcin Pieńkowski, Marcel Stefaniak, Daniel Świderski oraz Marek Zuziak.

Godz. 12.52 - W porównaniu do poprzedniego starcia łodzian (1:1 z Olimpią w Elblągu), nowy trener Jacek Paszulewicz nie zdecydował się na żadną zmianę w pierwszej jedenastce.

Godz. 12.39 - Skład wyjściowy Pogoni: Smołuch – Pazio, Mesjasz, Wichtowski, Olszewski – Bochnak, Mosiejko, Wiktoruk, Mójta – Rybski, Walków.

Godz. 12.38 - Skład wyjściowy Widzewa: Wolański – Turzyniecki, Tanżyna, Zieleniecki, Pięczek – Michalski, Kazimierowicz, Kato, Radwański, Mąka – Banaszak.

Sytuacja Widzewa przed meczem z Pogonią jest bardzo zła. Widzew od miesięcy nie odniósł zwycięstwa na własnym boisku. Najgorsze jest jednak to, że gra piłkarzy z al. Piłsudskiego momentami wyglądała jakby... piłkarze po raz pierwszy wybiegli ze sobą na boisko.

Niestety zmiana trenera specjalnie nie wypłynęła na postawę zawodników i w ostatnim meczu łodzianie znów zremisowali. Dlatego mecz Widzewa z Pogonią urasta do rangi bardzo ważnego spotkania. Widzew dziś musi wygrać.

Mecz Widzew Pogoń od godziny 13.05. Zapraszamy na naszą relację na żywo.

Wiele wskazuje na to, że dziś na stadionie przy al. Piłsudskiego będzie komplet widzów. Kibice, pomimo słabej gry Widzewa, nie opuszczają drużny w trudnych momentach.