WIDZEW ŁÓDŹ - SIARKA TARNOBRZEG na żywo [29.09.18] Zapraszamy na mecz Widzew Siarka

0

KONIEC MECZU! Widzew wygrywa zdecydowanie. Brawo drużyna! Brawo wspaniali kibice.

93' Widzew teraz spokojnie rozgrywa w środku pola.
3 minuty doliczone.
90' Rzut rożny dla Widzewa. Ameyaw ładnie centruje ale nikt nie doszedł do piki.
87' Mąka znakomicie ograł obrońców, uderzył ale bramkarz Siarki wybija.
81' Kozłowski fauluje, żółta kartka. Zmiana we Widzewie. Schodzi Gutowski, za niego dawno niewidziany Marcin Pigiel.
Daniel Mąka strzela bramkę stadiony świata. Przyjął w polu karnym, huknął pod poprzeczkę z woleja i mamy 4 bramkę. Brawo Daniel.

78' ⚽⚽⚽⚽ GOOOOOOOOOL DANIEL MĄKA!!!

77' Mąka za Mihajevicia.
76' Rzut wolny dla Siarki. Za chwilę wejdzie Daniel Mąka.
72' Kristo uderza głową ale minimalnie nad poprzeczką.

16789 kibiców na stadionie Widzewa!!!

65' Widzew kontroluje mecz. Kilka razy ładnie zaprezentował się Ameyaw, widać że ma bardzo dobrą technikę.
Co tu się dzieje na trybunach, wspaniała atmosfera, ależ doping.
61' Kamiński za Banaszaka.
58' Zmiana we Widzewie. Ameyaw wchodzi za Michalskiego.
Doping: słynne cztery trybuny, niesamowity widok, doping lepszy niż w ekstraklasie.
54' Widzew teraz dzieli i rządzi. Łodzianie bardzo cierpliwie kontynuują atak pozycyjny.

50' ⚽⚽⚽ GOOOOOOOOOL!!! Konrad Gutowski!!!

Znakomita indywidualna akcja Gutowskiego i znakomite wykończenie. BRAWO KONRAD!
48' Rzut rożny dla Siarki.
47' Przypomnijmy, Widzew od 42 minuty gra w przewadze jednego zawodnika.
46' Gramy! II połowa trwa. Widzew bez zmian.

Koniec pierwszej połowy. Widzew prowadzi 2:0. Zapraszamy po przerwie.

45' Widzew utrzymuje teraz wysoki pressing.
Feta na trybunach. Widzew na boisku kontroluje grę, a kibice na trybunach pokazują że nie mają sobie równych. Znakomita atmosfera.
42' Brutalny faul kapitana Jakubowicza i otrzymuje drugą żółtą kartkę. Widzew będzie grał w przewadze.

40' ⚽⚽⚽ GOOOOOOOOOOL!!! MICHALSKI MICHALSKI MICHALSKI!!!

39' Rzut karny dla Widzewa! Banaszak faulowany w polu karnym
36' Widzew w ataku pozycyjnym. Siarka gra wysoko. Łodzianie mają problemy z rozegraniem.
32' Cały stadion teraz skacze, wspaniały doping kibiców Widzewa.

29' ⚽⚽⚽ GOOOOOOOOOL!!! Radosław Sylwestrzak!

Michalski wrzucił, Sylwestrzak wykończył głową. Brawo.
28' Teraz rzut wolny dla Widzewa.
26' Sędzia gwiżdże kolejny faul dla Siarki. Naszym zdaniem nic nie było.
23' Fragment meczu w którym Siarka gra lepiej.
22' Teraz nerwowa kopanina w naszym polu karnym ale Widzewiacy wybijają.
19' Leży Marcin Kozłowski. Rzut rożny dla Siarki. Znowu wybijamy. Jednak kolejny stały fragment gry dla Siarki. Będzie groźnie.
16' Mihajlević dostał znakomitą piłkę na 7 metr, zamiast kropnąć ten się uwikłał w drybling i stracił piłkę. Świetna akcja Widzewa.
13' Siarka wywalczyła rzut rożny. Wybijamy. Na trybunach pojawiają się pierwszy kibice gości.
12' Paulius fauluje. Ale łodzianie od razu przejmują piłkę.
9' Świetna klepa piłkarzy Widzewa, Kozłowski z prawej strony wszedł w pole karne i uderzył. Piłka dosłownie o centymetr mija słupek bramki gości.
8' Widzew wciąż atakuje. Łodzianie od początku chcą narzucić swój styl gry.
Wspaniały doping na trybunach, jest chłodno, cały stadion żyje niczym w Premier League.
6' Ładne dośrodkowanie Michalskiego i Kristo źle trafił w piłkę.
5' Widzew ma rzut rożny.
4' Strzał Mihajlevica ale bramkarz gości cudem broni.
2' Wciąż nie ma kibiców gości w sektorze. Widzew naciera.
1' Gramy! Tylko zwycięstwo, RTS tylko zwycięstwo!!

Widzew na czerwono, goście w czarnych strojach. Za chwilę zaczynamy.

19:08 Zawodnicy wychodzą na murawę.

19:05 Trybuny się zapełniają, jak zwykle na Widzewie kibice nie zawiedli. Mimo chłodu stadion znów pełen znakomitych kibiców.

19 Teraz na stadionie głośne: Kto wygra mecz? Widzew!...

18:50 Piłkarze już zeszli z boiska. Koniec rozgrzewki i czekamy na pierwsze jedenastki.

18:30 Dzisiaj do łask trenera Mroczkowskiego powrócił Demjan. Napastnik rozpocznie jednak mecz z ławki.

Rezerwowi: Humerski – Kamiński, Pigiel, Gibas, Mąka, Ameyaw, Demjan

Godz. 17:50 Dziś piłkarze Widzewa podejmują na swoim stadionie Siarkę Tarnobrzeg. Za chwilę podamy składy.

W ten weekend odbędzie się dwunasta kolejka piłkarskiej drugiej ligi. Ta seria spotkań została rozłożona na trzy dni.