WIDZEW ŁÓDŹ - RESOVIA RZESZÓW 1:4. Przykro było na to patrzeć

(hof, ww)
Piłkarze Widzewa kompletnie zawiedli w pojedynku z Resovią. Łodzianie przegrali na własnym boisku 1:4. Ten wynik sprawia, że droga do bezpośredniego awansu do ekstraklasy jest w tej chwili znacznie trudniejsza. Teraz piłkarze Widzewa muszą kibicować Miedzi, by ta jutro nie przegrała z Arką, bo znów będzie spadek na trzecie miejsce w tabeli. Ten mecz obnażył słabość piłkarzy drużyny z al. Piłsudskiego, ale i trenera tej drużyny. Janusz Niedźwiedź nie potrafił kompletnie zareagować na wydarzenia na boisku. A jeszcze przed spotkaniem pewnym głosem twierdził: - Każdego przeciwnika analizujemy pod każdym kątem. Wiemy, czego się spodziewać. W tym sezonie graliśmy z nimi już dwukrotnie - w Pucharze Polski i w lidze. I co? Wnioski nie zostały kompletnie wyciągnięte. Kibice Resovii mogą chodzić dumni jak pawie. Przed tygodniem ich zespół pokonał 4:1 Arkę, a dziś tym samym wynikiem upokorzył Widzew. Sensowne wydaje się pytanie, po co taka drużyna jak Widzew, pcha się do ekstraklasy?

WIDZEW ŁÓDŹ - RESOVIA RZESZÓW RELACJA NA ŻYWO 7.05.2022

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ1
RESOVIA4

90+5' Koniec spotkania
90+1' Gol dla Widzewa. Głową trafił Pawłowski
90' Sędzia doliczył pięć minut
88' Teraz kibice Widzewa muszą się modlić. by jutro Arka nie pokonała Miedzi, bo znów będzie spadek na trzecie miejsce w tabeli
86' Ależ bezradni są piłkarze Widzewa
84' Zmiana w drużynie Resovii, z boiska schodzi Mikulec, na boisku pojawia się Rębisz.
84' Żółtko dla Terpiłowskiego
83' Emocje już opadły i tempo meczu też
81' Dwie zmiany w Widzewie Zieliński za Lipskiego, Gołębiowski za Hanouska
81' Żółta kartka dla Mikulca za faul na Pawłowskim
79' Widzewiacy biegają, biegają i nic z tego nie ma
77' Resovia myśli już o końcu spotkania, kolejny zawodnik długo leży na murawie
75' Danielak miał szansę na honorowego gola. Próbował dwa razy z bliska i nic z tego
74' Resovia zaczyna bawić się futbolem...
72' Widzewiacy już chyba nie wierzą
70' Jeszcze dwadzieścia minut nadziei, ale trybuny pustoszeją
Sędzia ogląda akcję na monitorze i nie uznaje piątej bramki. Będzie mniejszy wstyd
65' Jeszcze zmiana Nowak za Kreuzrieglera
65' Piąty gol dla Resovii. Klęska staje się taktem. Autorem gola Hilbrycht. Znów VAR w akcji
65' Wynik zaskakujący? Chyba nie, kiedy spojrzy się na statystyki. Widzew 1 celny strzał. goście 6!
63' Żółta kartka dla Strózika
62' Trzy zmiany w Resovii: Wróbel za Wojciechowskiego, Strózik za Antonika, Hilbrycht za Mroza
61' Niestety, nadal Widzew bez pomysłu i czwarty gola dla Resovii. Wojciechowski na raty, ale trafił do siatki gospodarzy
59' Teraz ma być ultra ofensywnie
57' Tylko dzięki Ravasowi nie padł czwarty gol, wspaniale dwa razy interweniował
56' Dwie zmiany w drużynie gospodarzy Letniowski za Nunesa, Villanueva za Hansena
54' Konsternacja na stadionie. Wszyscy pytają, co się dzieje?
52' Trzeci gol dla Resovii, ale sędziowie przeglądają sytuację na VAR. Jest jednak gol. Autorem jest Mikulec
52' Widzew próbuje atakować
50' Danielak strzelał obok bramki
48' Kibice śpiewają hej Widzew gol, hej Widzew gol
47' Widzew miał rzut rożny, ale znów bez efektu
46' Rozpoczęła się druga część spotkania. Kibice Widzewa wierzą, że gospodarze odwrócą losy spotkania

Koniec pierwszej części spotkania. Gwizdy kibiców. Widzew gra słabo i pewnie piłkarze w szatni usłyszą kilka cierpkich słów od szkoleniowca

45+2' Żółta kartka dla Pawłowskiego
45' Sędzia doliczył dwie minuty
43' Szansa dla Widzewa, rzut wolny z 20 metrów, ale kończy się tylko na rzucie rożny
41' Rzut wolny dla łodzian, anemiczny strzał Pawłowskiego mur
39' Łodzianie grają dziś bardzo nieporadnie
37' Widzewiacy zaczynają się spieszć
35' Do tej pory Widzew odda tylko jeden celny strzał, a więc wynik nie dziwi
33' Na stadionie zrobiło się cicho
31' Gol dla Resovii. Wasiluk uderzył z rzutu wolnego, a piłka odbita od łódzkiego obrońcy zmyliła Ravasa i wpadła do siatki.
30' Rzut wolny dla gości w okolicach pola karnego Widzewa
28' Rożny dla gospodarzy
26' Widzew atakuje niema cały czas, tymczasem Resovia prowadzi
24' Pawłowski strzelał z dystansu, lecz bramkarz Resovii spisał się doskonale, wybił piką na rzut rożny
22' Gra przeniosła się do środka boiska
20' Łodzianie przy piłce, wymieniają dużo podań, ale nie przesuwają się pod bramkę gości
18' Kibice Widzewa prowadzą gorący doping
16' Kontra Widzewa, ale Pawłowski zachował się słabo ii nie zdołał podać do partnera
15' Rożny dla gości z Rzeszowa

13' Resovia dobrze broni przy tym dużo biega
11' Widzew chce, ale nie bardzo wie, jak zagrozić rywalowi
8' Łodzianie uzyskali znaczą przewagę, lecz trudno im stworzyć zagrożenie pod bramką gości
6' Zmiana w Resovii, Mikulec za kontuzjowanego Komora
5' Gospodarze chcą szybko odrobić straty, ale jest zbyt nerwowo
3' Rożny dla gości i gol dla Resovii. Kubowicz pokonał Ravasa strzałem głową. Gdzie była defensywa Widzewa?
2' Resovia bardzo twardo broni
1' Arbiter rozpoczął spotkanie, widzewiacy na czerwono
Godz. 17.57 Warto przypomnieć, że Odra Opole pokonała Koronę Kielce::1
Bramki Antoni Klimek 44, Tomáš Mikinič 46, Dawid Czapliński 65 - Adrian Danek 84
Godz. 17.55 Dzisiejszy mecz sędziuje Łukasz Szczech (Warszawa).
17.50 Trener Widzewa. Janusz Niedźwiedź, mówi: Przez te ostatnie dni zajmowaliśmy się tylko Resovią. Tym, co my możemy zrobić by tej drużynie się przeciwstawić. Wiemy, jak sobotni mecz jest dla nas ważny.

Godz. 17.45 Piłkarze Widzew podbudowani wygraną w derbach Łodzi z ŁKS 1:0.
Godz. 17.40 Na ławce rezerowych Widzewa zasiądą: Wasyl Łytwynenko (72), Tomasz Dejewski (5), Przemysław Kita (9), Juliusz Letniowski (10), Krystian Nowak (15), Paweł Zieliński (23), Kacper Karasek (30), Radosław Gołębiowski (97), Daniel Villanueva (98).
Godz. 17.35. Pierwszy, jesienny mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem Resovii 1:0. Czas na rewanż łodzian

Godz. 17.30 Piłkarze Resovii ostatnią porażkę zaliczyła 2 kwietnia z liderem i beniaminkiem ekstraklasy Miedzią Legnica. Aktualnie drużyna z Rzeszowa zajmuje bezpieczne, jedenaste miejsce w tabeli.

Godz. 17.13 Wyjściowa jedenastka Resovii Rzeszów: Branislav Pindroch (1) - Dawid Kubowicz (5), Bartłomiej Wasiluk (6), Marek Mróz (7), Paweł Wojciechowski (9), Josip Soljic (16,), Radosław Adamski (17), Aleksander Komor (24), Bartosz Jaroch (25), Bartłomiej Eizenchart (42), Kamil Antonik (98),

Godz. 17.05 W takim składzie zagra Widzew: Widzew Łódź: Henrich Ravas (26) - Karol Danielak (8), Ernest Terpiłowski (13), Bartłomiej Pawłowski (19), Patryk Lipski (20), Dominik Kun (22), Marek Hanousek (25), Martin Kreuzriegler (33), Kristoffer Hansen (77), Fabio Nunes (92), Patryk Stępuński (95),
Godz. 16:40 - Spotkanie Widzewa z Resovią poprowadzi Łukasz Szczech z Warszawy. Za chwilę podamy składy obu druzyn.

Godz. 16:35 - Dziś w spotkaniu 32. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi Widzew zmierzy się z Resovią Rzeszów. Spotkanie na stadionie przy al. Piłsudskiego rozpocznie się o godz. 18. Poniżej aktualna tabela I ligi...