Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 28min.
Odwiedź serwis wyborczy 

W Widzewie niewielkie pole manewru

pas
Thomas Phibel
Thomas Phibel paweł łacheta
Trener Radosław Mroczkowski po dwóch porażkach z rzęłdu pewnie chciałby trochę zamieszać w składzie, ale powiedzmy szczerze - ma małe pole manewru.

Nic dziwnego, że dopóki się dało trzymał się żelaznej jedenastki: Maciej Mielcarz - Łukasz Broź, Thomas Phibel, Hachem Abbes, Jakub Bartkowski - Alex Bruno, Radosław Bartoszewicz, Sebastian Dudek, Princewill Okachi, Kaczmarek - Mehdi Ben Dhifallah, w drugiej fazie meczów dając szansę pokazania się zdolnym młodziakom Mariuszom - Rybickiemu i Stępińskiemu
Niestety liga jest długa i ciężka. Doborową trzynastką grać się nie da. Pozostali zmiennicy, jak na razie nie zdali egzaminu. Ani Adam Banaś, ani Jakub Kowalski, ani Adrian Pietrowski, choć starali się bardzo, nie dali zespołowi nowego impulsu. Ba, spisywali się gorzej niż się powszechnie spodziewano. Szkoleniowiec Widzewa na pewno ich nie skreślił. Z pewnością dostaną kolejną szansę, pytanie tylko czy potrafią ją wykorzystać.
Więcej do gry zespołu wniósł napastnik Aleksandr Lebiedev. Niestety, po urazie trenuje indywidualnie i pewnie w sobotnim pojedynku przeciwko Piastowi (godz. 15.45) w Gliwicach pewnie nie wystąpi.
W tej sytuacji bardzo dobrą wiadomością jest powrót do treningów Jakuba Bartkowskiego. Trener nie będzie musiał łatać dziury na lewej obronie.
W meczach Młodej Ekstraklasy z dobrej strony pokazuje się czekający na ligowy debiut Emerson Carvalho.
Thomas Phibel
Oby tylko, jak jego rodak Alex Bruno, zbyt szybko nie uwierzył, że jest wielki, że minie każdego rywala na boisku, a dyscyplina taktyczna nie jest najważniejsza. W tle rysuje się kolejny poważny problem. Trzy żółte kartki ma na swoim koncie stoper Thomas Phibel. Następna eliminuje go z gry, a wtedy Radosław Mroczkowski będzie miał ból głowy kim go zastąpić.
Dorde Dikanović, który mógłby go zastąpić, kończy przynajmniej na razie swoją przygodę z Widzewem. Błąd urzędników PZPN sprawił, że piłkarz nie został potwierdzony przez FIFA do łódzkiego klubu.
Widzew już w tym sezonie grał z Piastem. W meczu 1/16 finału Pucharu Polski przegrał 0:1 po bramce Rubena Jurado. Nadszedł czas na rewanż
Urząd Miasta przekazał do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego komplet dokumentów związanych ze skargą firmy Hellimich Inwestycje Polska na postępowanie na wybór partnera do partnerstwa publiczno prywatnego, którego przedmiotem będzie zaprojektowanie, budowa, współfinansowanie i eksploatacja Stadionu przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi.Dalsze postępowanie dotyczące tej inwestycji zależeć będzie od decyzji sądu w tej sprawie..

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie