Trener ŁKS, Ireneusz Mamrot, nie spodziewał się, że przegra tak wysoko

Piłkarze ŁKS w spotkaniu pierwszej ligi zostali znokautowani w Legnicy. Miedź wygrała 3:0 i wraca do gry o awans do ekstraklasy. Łodzianom pozostał wstyd! Oto co o tym meczu powiedzieli trenerzy.

Ireneusz Mamrot, trener piłkarzy ŁKS powiedział m.in.: Oglądając pierwszą połowę w życiu nie powiedziałbym, że przegramy tutaj 0:3. Graliśmy dobrze, płynnie przechodziliśmy z obrony do ataku. W drugiej połowie dwie bramki padły po naszych stratach, którymi nakręcaliśmy Miedź.

Jarosław Skrobacz (szkoleniowiec Miedzi): Wiedzieliśmy z kim i o co gramy. Ten mecz miał duży ciężar gatunkowy. Wyczekaliśmy momenty, które mogły nam grozić, gdy ŁKS w I połowie stwarzał zagrożenie. W II połowie nadawaliśmy ton. Wygrywamy i musimy się dobrze skoncentrować przed następnymi meczami.