Student zmarł w łódzkim akademiku. Znaleźli go koledzy i dziewczyna...

(ew)
Student ostatniego roku medycyny zmarł w swoim pokoju w III Ds-sie przy ul. Mazowieckiej 12/16. Łukasz Kasprzak
Student ostatniego roku medycyny,któremu do końca studiów zostały dwa egzaminy został znaleziony martwy w III Domu Studenckim Uniwersytetu Medycznego przy ul Mazowieckiej. Do tragedii doszło w pokoju na VI piętrze, gdzie sam mieszkał. Mężczyzna leżał na podłodze. Znaleźli go koledzy i jego dziewczyna, zaniepokojeni jego nieobecnością i tym, że nie odpowiada na telefony i pukanie do drzwi.

- Nie można było dostać się do pokoju, bo w zamku tkwił klucz -mówi mieszkaniec DS-u. -Trzeba było wyważyć drzwi, ale na pomoc było za późno.

- Studenci powiadomili mnie o tym telefonicznie - mówi Gabriela Zakrzewska, kierownik III DS-u. Natychmiast przyjechałam do akademika. Wszyscy są zaskoczeni i wstrząśnięci. Zmarły student był znany i lubiany.

Wezwano karetkę pogotowia i policję. - Lekarz stwierdził zgon naturalny- mówi Krzysztof Kopania,rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. -Przyczyną było prawdopodobnie zachłyśnięcie wymiocinami.

Pogrzeb odbył się w rodzinnej miejscowości na Śląsku.

[ZOBACZ TEŻ FILM Wypadek przed wyścigami samochodowymi w Pile. Auto wjechało w matkę z dziećmi (autorTVN24/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Wypadek przed wyścigami samochodowymi w Pile. Auto wjechało w matkę z dziećmi (autorTVN24/x-news)