Przystanki na żądanie na linii 63 i 77 pojawią się 1 marca w poniższych lokalizacjach:
- Fabryczna – Targowa (0166) - linia 77 w kierunku dworca Łódź Fabryczna
- Wigury – Kilińskiego (1290) - linia 77 w kierunku dworca Łódź Fabryczna
- Rembielińskiego – Inżynierska (0944) - linia 77 w kierunku Starego Rokicia
- Radwańska – Inżynierska (2298) - linia 77 w kierunku dworca Łódź Fabryczna
- Proletariacka – Wróblewskiego (2261) - linia 77 w kierunku Starego Rokicia
- Leszczowa – Dw. Łódź Pabianicka (2247) - linia 63 i 77 w stronę ul. Pabianickiej
- Prądzyńskiego – Pokładowa (1953) - linia 77 w stronę ul. Czahary
- Prądzyńskiego – Darniowa (1954) - linia 63 i 77 w stronę ul. Czahary
- Prądzyńskiego – Darniowa (1709) - linia 63 w stronę ul. Pabianickiej
- Czahary – Prądzyńskiego (1865) - linia 63 w kierunku pętli Dw. Łódź Chojny
- Pokładowa – Świętojańska (1872), (1873) - linia 63 w obu kierunkach
- Pryncypalna – Bartoszewskiego (0862), (0863) - linia 63 w obu kierunkach
- Pryncypalna – Mocna (0871), (0876) - linia 63 w obu kierunkach
- Pryncypalna – Kosynierów Gdyńskich (0873), (0874) - linia 63 w obu kierunkach
- Kongresowa – Pryncypalna (1646) - linia 63 w kierunku pętli Piastów Kurak
W niedzielę, z powodu złego stanu torowiska, zawieszone zostanie kursowanie tramwajów linii 43A i 43B do Konstantynowa Łódzkiego i Lutomierska. Tramwaje zostaną zastąpione przez autobusowe linie zastępcze, które będą zatrzymywać się w tych samych punktach, co wcześniej tramwaje. 23 przystanki na ich trasach również będą obsługiwane na żądanie:
- Konstantynowska – Krańcowa w obu kierunkach
- Konstantynowska – Zajezdnia Muzealna Brus w obu kierunkach
- Cegielniana (Konstantynów Łódzki) w kierunku Lutomierska
- Łódzka 171 (Konstantynów Łódzki) w kierunku Łodzi
- Łódzka 112 (Konstantynów Łódzki) w kierunku Lutomierska
- Srebrna (Konstantynów Łódzki) w kierunku Łodzi
- Szkoła (Konstantynów Łódzki) w obu kierunkach
- Gdańska (Konstantynów Łódzki) w kierunku Lutomierska
- Łódzka 109 (Konstantynów Łódzki) w kierunku Łodzi
- Sienkiewicza (Konstantynów Łódzki) w kierunku Lutomierska
- Łódzka 31 (Konstantynów Łódzki) w kierunku Łodzi
- Przedmieścia (Konstantynów Łódzki) w obu kierunkach
- Konstantynówek (Konstantynów Łódzki) w obu kierunkach
- Żabiczki (Konstantynów Łódzki) w obu kierunkach
- Krzywa (Konstantynów Łódzki) w obu kierunkach
- Ignacew (Konstantynów Łódzki) w obu kierunkach
- Mirosławice I w obu kierunkach
- Mirosławice II w obu kierunkach
- Klasztor (Lutomiersk) w obu kierunkach
- 3 maja / Kilińskiego / Stacja CPN (Lutomiersk) w kierunku Łodzi
- Kilińskiego 66 (Kazimierz) po obu stronach
- Kilińskiego 50 (Kazimierz) po obu stronach
- pl. Kościuszki (Kazimierz)
Od marca br. na wszystkich liniach łódzkiego MPK w tej formule funkcjonować będzie już 118 przystanków.
Aby wsiąść do autobusu na takim przystanku, wystarczy stanąć w widocznym dla kierowcy miejscu. Chcąc zasygnalizować kierowcy zamiar opuszczenia pojazdu, należy nacisnąć odpowiedni przycisk.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?