Piłkarska piersza liga. Tylko garstka kibiców Warty w Łodzi

  • Express Ilustrowany

(hof)

W sobotę pierwszoligowi piłkarze ŁKS podejmą w Łodzi Wartę Poznań. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.

Drugi mecz ŁKS

To będzie drugi mecz w tym roku na obiekcie przy al. Unii, korzystają z niego piłkarze ŁKS, z miejscami wydzielonymi dla kibiców gości. Jednak będzie to dopiero pierwszy pojedynek, na którym pojawią się piłkarscy kibice na trybunie wybudowanej dla gości. Przed dwoma tygodniami nie pojawi się w Łodzi ani jeden fan Garbarni i dlatego aluminiowa trybuna na prawie 300 miejsc świeciła pustakami.

Kibice gości na meczu ŁKS

Teraz sytuacja się zmienia i mecz z ŁKS do Łodzi przyjeżdża 20 kibiców Warty Poznań. Liczba nie może zaskakiwać, ani specjalnie dziwić, bowiem ostatni domowy mecz poznaniaków z Podbeskidzie Bielsko-Biała obejrzało tylko 894 widzów.

W pierwszej części sezonu pierwszoligowe mecze na stadionie przy al. Unii, z którego korzysta ŁKS, rozgrywane były bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. Na obiekcie nie było bowiem sektora dla gości. Komisja Licencyjna latem zobowiązała jednak ŁKS, aby przed rundą wiosenną wybudował taki sektor.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.03.2019, 08:21

Ciekawe - ale chyba redaktor mija się z prawdą. Cały sektor A1 był przystosowany i zrobiony dla gości. Nie wiem czemu pisze że takiego miejsca nie było.

14.03.2019, 20:10

stary z Madrytu wrócił, zabierz chuja z lotniska, bo sra po kątach jak kaczka.

14.03.2019, 18:06

Żona w domu??? bo wyjeżdżamy już z Poznania...
PS... Nie sciel łóżka

14.03.2019, 17:14

było to tak, wyszedłem z knajpy, piękna, cudowna, dużo chłopców było. Ja na lekkim rauszu i...podszedł kolega, zaproponował po rosyjsku, poszło, co sobie będę żałował.

14.03.2019, 17:12

gość 15:26, lecz się na giry, na rozum już zbyt późno.

14.03.2019, 15:26

Kibice akademii 2013 maja żal dlaczego prasa o nich nie pisze?kibicowsko to dno co napisac, że nie możecie zapełnić jednej trybuny lepiej w bramie na zulmance wypić tanie wino niż kupić bilet czy karnet, albo, że "rodowici" załatwiają swoje potrzeby na murawie?

14.03.2019, 14:32

jak kto myślałem,ze wróci moja żona z turnusu z Poznania na weekend a tu lipa Koledzy obiecali ,ze puszczą nasze zony!!ale za ochrone trzeba płacić!! tylko "rodowici"

14.03.2019, 14:14

Śmiesznie się czyta te wypociny żydzewskich śmieci

14.03.2019, 13:53

Są już 60tki na wiśle i ruchu po ostatnich zatrzymaniach czekamy na korony na fidzefie a będą napewno tyle w temacie

14.03.2019, 13:41

To każda wymówka jest dobra a prawda jest taka że na meczach rugbistów napis ŁKS był zakrywany .czy ŁKS ma przystanek tramwajowy stadion ŁKS ,czy ma pomnik z herbem ,czy ma neony z herbem ?,czy ma pub dla kibiców ? Itp itd nie nie ma nic prócz kilku flag na masztach i napisu na krzesełkach

14.03.2019, 13:30

do niżej, czyli to owe akcenty decydują że jeden stadion jest mniej miejski od drugiego? a to dobre

14.03.2019, 13:23

do niżej bez porównania na stadionie Widzew i koło niego jest więcej akcentów które świadczą czyj to stadion niż na al.Unii jest to widoczne

14.03.2019, 13:10

Stadion miejski w Łodzi z którego korzysta ŁKS
Stadion Widzewa
Tak Media manipulują właśnie faktami... Oba stadiony są miejskie jak i oba zostały wybudowane wiadomo dla których drużyn...
Je.ac Express nara.

14.03.2019, 13:02

jak ja nie kumam tych tępych widzewiokow co costam piszą i się sami oszukują że ŁKS ma garstkę kibiców .Jak ŁKS ma barwę kibiców to Ruch ma podobnie na całym stadionie z kibicami gości a Elana ma 2-3 razy mniej .średnia na ŁKS to ponad 4 tys na jednej trybunie bez kibiców gości czyli największą w 1 lidze i w 2 lidze nie licząc widzewu .w Ekstraklasie jest podobnie co na ŁKS na prawie połowie stadionów Lubin,Kielce,Legnica,Gliwice,Sosnowiec,Cracovia,Płock .zaraz ktoś napisze że w Tychach czy Chorzowie jest może o kilkasetkilkadziesiat większa ale tam jest wliczana z kibicami gości Gdzie w Tychach mieli derby z Katowicami i gości było prawie 1 tys czy widzewu mecz z Ruchem czy inne mecze z kibicami gości w mniejszych liczbach .na ŁKS gości jak dotad nie było chyba że maks kilkadziesiąt osób dzięki uprzejmości kibiców ŁKS zasiadało trybunie ale to niema co porównywać do kilku setek czy prawie 1 tys czy jak widzewu kilku tys na Ruchu

14.03.2019, 12:46

Oby Warty nie było więcej niż tych pożal się bo5ze kiboli z ŁKS

14.03.2019, 12:42

No to będzie po równo kibiców, będzie pojedynek na oprawy hehehhe każdy w swoim rzędzie usiondzie i kolejny klubik przekona sie o sile naszego Prezesa eukaeeeeees

14.03.2019, 12:11

jak mecz z Warta jest dla policji jest meczem podwyższonego ryzyka to ja nie wiem jak oni chcą derby obstawiać czy inne bardziej niebezpieczne mecze .najłatwiej tak powiedzieć i mieć z banki a najlepiej to już w ogóle żeby gości nie było i kibiców na meczach

14.03.2019, 11:52

ŁODZIANIN RUDERĘ TO MASZ W DOMU...ZAMIAST POŚWIĘCAĆ CZAS SWOJEJ PANI JAK PIES CZEKASZ NA KAŻDY ARTYKUŁ O ŁKS W KAŻDEJ DOSTĘPNEJ GAZECIE!

14.03.2019, 11:39

Garstka kibiców Warty, garstka patologii z kałesu...

Po co rozbudowywać tę ruderę?

14.03.2019, 11:33

bardzo proszę o pomoc

pomagam.pl/andrzejkulis

14.03.2019, 11:29

Byłem na meczu ŁKS-u w Poznaniu i siedziałem wśród kibiców Warty. Można? Można!

14.03.2019, 11:20

znając widzewiokow zaraz by kibiców z Warty wpuścili na swoje sektory a sami by zajęli sektor gościu lub by chcieli wiedzieć z kibicami gości na sektorze gościa jak to miało już miejsce