Piłkarska druga liga. Co się dzieje w Widzewie? Czystki i kary w łódzkim klubie

hof
Udostępnij:
Zarząd Widzewa Łódź zaniepokojony niezadowalającymi wynikami osiąganymi przez piłkarzy zdecydował się na drastyczne rozwiązania. Kary są dotkliwe.

Pracę stracił Michał Chmielewski, który był odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne drużyny. Zarząd nałożył też karę finansową na pierwszą drużynę w związku z niezadowalającą postawą sportową.

Sześciu zawodników: Mikołaj Gibas, Daniel Świderski, Filip Mihaljevic, Kacper Falon, Marek Zuziak i Marcin Pieńkowski tymczasowo zostało przesuniętych do rezerw.

W sobotę na stadionie przy al. Piłsudskiego Widzew zmierzył się z zawodnikami Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Starcie obejrzało setki kibiców. Zobacz zdjęcia.

Kibice na meczu Widzewa z Drwęcą [GALERIA ZDJĘĆ] Wspaniały d...

„Do końca rozgrywek II ligi pozostały trzy kolejki i nadal wszystko zależy od nas, dlatego wszystkie wysiłki w klubie skupione są na skutecznej walce o awans - napisano w komunikacie wystosowanym przez klub. - Stanowczo podkreślamy, że jakiekolwiek komentarze sugerujące brak zainteresowania zarządu Widzewa bądź piłkarzy promocją do wyższej klasy rozgrywkowej są absolutnie nieuzasadnione. Podczas spotkania z pierwszym zespołem zarząd poinformował o podjętych wspólnie ze sztabem szkoleniowym decyzjach.

Zarząd klubu w myśl hasła „Razem Tworzymy Siłę" apeluje do całego widzewskiego środowiska o wsparcie dla drużyny na finiszu walki o awans. „Przed nami trzy finały, jesteśmy przekonani, że zwycięskie dla Widzewa” - napisano.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

Fitbit

Fitbit Charge 4 Czarny

952,93 zł499,00 zł-48%
miejsce #2

Amazfit

Amazfit Band 5 Czarny

199,00 zł105,38 zł-47%
miejsce #3

Forever

Forever Fitband SB-50 różowa

79,00 zł48,90 zł-38%
miejsce #4

Honor

Honor Band 5 Czarny

199,00 zł129,00 zł-35%
miejsce #5

Huawei

HUAWEI Band 7 Zielony

299,00 zł219,00 zł-27%
miejsce #6

Samsung

Samsung Galaxy Fit2 SM-R220 Czarny

249,00 zł233,21 zł-6%
Materiały promocyjne partnera

Marek Saganowski o Waldemarze Fornaliku

Komentarze 35

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Ch .. obchodzi kogoś ten klubik ze wsi
D
DOBRE hasło ☺
"Lepszy remis niż w dupsku penis"Ole Ole Ole Ole
s
srteeesiak
co rok to wstrzas w tworze remis to sukces.
G
Gość
2019-04-30T23:15:21 02:00, Gość:

zaorać ficef i posadzić trawę krowy będą przynajmniej zadowolone

2019-05-01T08:18:53 02:00, Gość:

Dobrze prawisz polać Ci!!!

Denaturatu

G
Gość
2019-04-30T23:15:21 02:00, Gość:

zaorać ficef i posadzić trawę krowy będą przynajmniej zadowolone

Dobrze prawisz polać Ci!!!

G
Gość
zaorać ficef i posadzić trawę krowy będą przynajmniej zadowolone
J
Ja
A ci co zostali wywaleni do rezerw to grali w ogóle?Na trybunach śpiew.......
G
Gość
2019-04-30T19:33:36 02:00, Gość:

Jeżeli chodzi o siatkówkę ktoś napisał, że po zdobyciu mistrzostwa polski przez ŁKS mina p. Chudzika bezcenna. Otóż p M. Chudzik z budowlanych jest osobiście za widzewem. Dlatego życzylbym sobie, żeby ŁKS nigdy więcej nie dopuścił takich małych klubów do tego żeby w przyszlości przeistoczyli się w drugi widzew. Jestem też za tym, żeby nigdy więcej nie doszło do derbowego spotkania między ŁKS a widzewem. Nie chce też żebyśmy wpuszczali na nasze obiekty w formie gości- kibiców widzewa tej chołoty z pod remizy . ŁKS stracił wielu kibiców odpuszczając okolice Łodzi kiedy widzew za p. Sobolewskiego jeździł na spotkania i zakłądano FC Widzewa pod Łodzią. ŁKS przez media telewizje brak sukcesów i prase stracił też pokolenia kibiców na rzecz widzewa- w moim roczniku 80 tym widzewiacy na neutralnych terenach byli w większości a teraz patrze na młodzież i widzew ma naprawde wiekszość. Będziemy to odrabiali latami. Dlatego ważne jest żebyśmy w końcu przestali się podniecać tą rodowitością i pomyśleli o kibicach , ludziach z różnych stron. Na widzewie znam, też są ęlkaesiacy. Nie dajmy się im prowokować. Bądźmy jak rodzina i nieubliżajmy drużynom przyjezdnym- bądźmy ponad tym a osiągniemy więcej . Pozdrawiam kibicó jednego i drugiego klubu . Zazdroszcze widzewowi dwóch rzeczy stadionu oraz kibiców a także tego, że u nas poraz kolejny spierdzielono napis klubowy na stadionie z krzesełek cienko to wygląda- natomiast na stadionie widzewa napis z krzesełek widzew ma fajny cień- niemogliśmy też takiego zrobić? tylko jakieś cienkie ŁKS ŁÓdź bez cienia. wkurza mnie to. Druga sprawa to klatka dla gości u nas na ŁKS powinien powstać sektor rodzinny i powinna powstać klatka dla gości ale tak jak na widzewie poza okiem kamer telewizyjnych gdzieś w narożniku. Co ottym sądzicie- prosze o wypowiedzi

2019-04-30T19:58:04 02:00, Gość:

Ja osobiscie sadze, ze jestes cwelem

2019-04-30T20:13:53 02:00, Gość:

ja podobnie myślę :) ale odnośnie napisy napiszę że na ŁKS żadnego napisu miało nie być a już na pewno nie na głównej trybunie .napis zrobiono bo kibice tego chcieli i został on tak wkomponowany w ta trybunę .gdy był cały stadion pewnie napis byłby na trybunie na przeciw a nie na głównej

Wystarczy, że napisalem obszerniejszy komentarz i od razu cwel. Wybacz ale chyba nieodrobiłem lekcji w internecie. Krókich i zwiezlych odpowiedzi bez celu tak jak w twoim przypadku. Co do osoby drugiej z komentarza- dzięki za wyjaśnienie - dlaczego napis na naszym stadionie jest taki "cienki" . Z pewnych rzeczy sie wyrasta ..... ale jak zobaczyłem piłkarzy widzewa jak sie cieszyli z reki zagranej w polu karnym i karnego w ostatnim meczu przeciwko Skrze- jak zobaczyłem tą pyche pewność siebie to jak cieszyli sie tak jakby zdobyli ekstraklase jakby zdobyli juz gola- to uczciwie sie stało ze nie strzelili gola- szkoda że w tej ich lidze nikt nie chce awansowac- bo oni - widzew- nadaja sie na 3 ligową kopanine z mniejszymi gospodarstwami - rolnymi zatwardziałych pilkarzy z pola. Nie należy im się awans. Poza tym Gratuluje siatkarkom ŁKS mistrzostwa.

K
Krakowiak
Widzew poświęci nawet zgodę aby awansować...
G
Gość
36 lat i dożyłem czasów w których Widzew nie istnieje , buhahaha Brawo ŁKSa , brawo siatkarki , piłkarze i brawo PanievSalski. I skopiowany najmodrzejszy tekst kibica jaki czytałem:

ŁKS na 3 kolejki przed końcem rozgrywek 1 ligi ma 7 punktów przewagi nad Stalą Mielec, a nikt jeszcze nie mówi o awansie. Widzew przed startem 2 ligi już wiedział że awansował do 1 ligi i że za 3 lata będzie Liga Mistrzów.

Na ŁKSie prezes składa gratulacje prezesowi Rakowa za awans, na Widzewie wice prezydent Radomia dostaje w twarz a mini celebrycie kradną szalik.

O stylu gry obu drużyn nie będę pisał bo ta druga drużyna go nie ma....

Na amfiteatrze oglądamy wspaniały spektakl a na 18 tysieczniku kopanine.

Teraz już wiesz czemu chodzę na Aleja Unii 2, i Ciebie też zapraszam

mistrz Polski w siatce
G
Gość
2019-04-30T19:33:36 02:00, Gość:

Jeżeli chodzi o siatkówkę ktoś napisał, że po zdobyciu mistrzostwa polski przez ŁKS mina p. Chudzika bezcenna. Otóż p M. Chudzik z budowlanych jest osobiście za widzewem. Dlatego życzylbym sobie, żeby ŁKS nigdy więcej nie dopuścił takich małych klubów do tego żeby w przyszlości przeistoczyli się w drugi widzew. Jestem też za tym, żeby nigdy więcej nie doszło do derbowego spotkania między ŁKS a widzewem. Nie chce też żebyśmy wpuszczali na nasze obiekty w formie gości- kibiców widzewa tej chołoty z pod remizy . ŁKS stracił wielu kibiców odpuszczając okolice Łodzi kiedy widzew za p. Sobolewskiego jeździł na spotkania i zakłądano FC Widzewa pod Łodzią. ŁKS przez media telewizje brak sukcesów i prase stracił też pokolenia kibiców na rzecz widzewa- w moim roczniku 80 tym widzewiacy na neutralnych terenach byli w większości a teraz patrze na młodzież i widzew ma naprawde wiekszość. Będziemy to odrabiali latami. Dlatego ważne jest żebyśmy w końcu przestali się podniecać tą rodowitością i pomyśleli o kibicach , ludziach z różnych stron. Na widzewie znam, też są ęlkaesiacy. Nie dajmy się im prowokować. Bądźmy jak rodzina i nieubliżajmy drużynom przyjezdnym- bądźmy ponad tym a osiągniemy więcej . Pozdrawiam kibicó jednego i drugiego klubu . Zazdroszcze widzewowi dwóch rzeczy stadionu oraz kibiców a także tego, że u nas poraz kolejny spierdzielono napis klubowy na stadionie z krzesełek cienko to wygląda- natomiast na stadionie widzewa napis z krzesełek widzew ma fajny cień- niemogliśmy też takiego zrobić? tylko jakieś cienkie ŁKS ŁÓdź bez cienia. wkurza mnie to. Druga sprawa to klatka dla gości u nas na ŁKS powinien powstać sektor rodzinny i powinna powstać klatka dla gości ale tak jak na widzewie poza okiem kamer telewizyjnych gdzieś w narożniku. Co ottym sądzicie- prosze o wypowiedzi