2/12 Zamknij

Do kina będzie się także można wybrać na mecze Ligi Mistrzów, które będą emitowane od 12 sierpnia. Warto będzie planować z wyprzedzeniem wyjście do kina:

G.Gałasiński, Król Kul, FitFabric

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

Do kina będzie się także można wybrać na mecze Ligi Mistrzów, które będą emitowane od 12 sierpnia. Warto będzie planować z wyprzedzeniem wyjście do kina: im wcześniej kupimy bilety, tym będą one tańsze. W dniu seansu bilet będzie kosztował ok. 24 zł, natomiast kupiony 8 dni przed pokazem zaledwie 14,9 zł.

Goście kina muszą pamiętać o obostrzeniach sanitarnych. W czasie pobytu w kinie należy nosić maseczkę, także w czasie trwania seansu, dezynfekować dłonie. Dostępne będzie co drugie miejsce siedzące.

Także o godz. 10 zostanie otwarta kręgielnia Król Kul. Jej właściciele przygotowali promocje: do końca sierpnia w kręgle będzie można grać za pół cen, natomiast 7 i 8 sierpnia po godz. 20 dorośli klienci będą częstowani szampanem.

- Stosujemy się do obostrzeń sanitarnych, stoliki w strefie gastronomicznej dzielą dwa metry, zmniejszyliśmy liczbę gości na torach z ośmiu do pięciu, staramy się tak planować, by zajęty był co drugi tor - mówi Piotr Pawluczyk z kręgielni. - Zachęcamy klientów do wcześniejszej rezerwacji torów. Może się bowiem zdarzyć, że gdy ktoś pojawi się u nas bez zapowiedzi, akurat wszystkie tory będą zajęte.

CZYTAJ DALEJ >>>>

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy