1/12 Zamknij

Kino, kręgielnia i klub fitness zostały zamknięte wraz z całym centrum 1 lipca. Taką decyzję podjęła rada wierzycieli. W kwietniu sąd ogłosił upadek

G.Gałasiński, Król Kul, FitFabric

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne

Kino, kręgielnia i klub fitness zostały zamknięte wraz z całym centrum 1 lipca. Taką decyzję podjęła rada wierzycieli. W kwietniu sąd ogłosił upadek Fabryki Biznesu, czyli inwestora centrum przy ul. Rembielińskiego. Obiektem zarządza syndyk, natomiast decyzje podejmuje rada wierzycieli.

Właściciele kina, kręgielni i klubu fitness od początku deklarowali, że chcą nadal działać w sukcesji. Przekonywali, że jest to możliwe, gdyż na czwarte piętro można się dostać osobnym wejściem (z boku budynku od strony akademików). 23 lipca rada wierzycieli wyraziła na to zgodę podejmując uchwałę, która następnie trafiła do sądu i w piątek wchodzi w życie.

- Zapraszamy w piątek od godz. 10 - mówi Jacek Graczyk, dyrektor kina Helios. - W repertuarze znajdzie się dużo filmów dla dzieci, w tym nowa wersja Scooby-doo. Będzie można oglądać filmy ze złotej kolekcji - z lat 50. i 60. ubiegłego wieku, a bilety na nie będą kosztowały 10 zł. Będzie też można zobaczyć "Nieobliczalnego" z Russellem Crowe.


CZYTAJ WIĘCEJ >>>>


Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy