reklama

MOSiR jeszcze nie rządzi na Widzewie

P.
Widzew
Widzew widzew
1 marca stadion przy al. Piłsudskiego powinien trafić pod zarząd MOSiR-u, gdyż staje się obiektem miejskim.

Widzew
Hola, hola nie tak szybko. Najpierw trzeba uporządkować wszystkie papiery, zebrać podpisy, uzyskać formalną zgodę, a to trochę potrwa, przynajmniej do połowy miesiąca. W każdym razie na Widzewie twierdzą, że bez problemu znajdą pomieszczenie(a) dla pracowników MOSiR-u, odpowiadających za obiekt.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 20

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Ł
ŁDZ

JAK MOGLI NIE BRONIĆ NIE ARYJCZYKÓW JEŚLI PRZED WOJNA 30% ŁODZIAN TO BYLI OBYWATELE POLSCY POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO?I ZROZUMCIE JESZCZE JEDNO,OGROMNA WIĘKSZOŚĆ TYCH LUDZI TO NIE BYŁY ŻADNE ORTODOKSY W CZARNYCH HABITACH.ŻYLI W POLSCE PRACOWALI DLA NIEJ I WALCZYLI W POLSKICH MUNDURACH W 1939,BO TO BYŁA ICH OJCZYZNA I ZA NIĄ GINELI.NIE Z GWIAZDĄ DAWIDA TYLKO Z ORŁEM NA CZAPCE.WEDŁUG SZACUNKÓ 35% POLEGŁYCH W KAMPANII WRZEŚNIOWEJ BYŁO Z POCHODZENIA ŻYDAMI.TAKIE SĄ FAKTY,CZY SIĘ TO KOMUŚ PODOBA CZY NIE.CI KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W ZAŁOŻENIU ŁKS,NIE BYLI ORTODOKSAMI W CZARNYCH HABITACH.

1910 Widzew

Łodzianin parchaty pejsie z galery zachecam do lektury bo przeciez interesujesz sie historia :) Widzew 1910 Łódź

T
Tylko Widzew

Ciekawostka z książki Manuela Rympela "Koniec Wspomnień" "Na przełomie 1937 i 1938 Warta Poznań zaapelowała do PZPN o wprowadzenie paragrafu aryjskiego czyli wykluczenia ze struktur PZPN wszystkich nie-chrześcijan. Wniosek poparły Wisła Kraków i AKS Chorzów. W obronie praw Żydów wystąpiły Cracovia i ŁKS Łódź" Czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania?:)

Ł
ŁODZIANIN

INTERESUJĘ SIĘ HISTORIĄ I WIEM,ŻE PRAKTYCZNIE WSZYSCY DZIAŁACZE SOCJALISTYCZNI KTÓRZY ZAKŁADALI W 1922 RTS WIDZEW,BYLI POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO.W PRZYPADKU ŁKS,JEDEN Z KILKU ZAŁOŻYCIELI BYŁ ŻYDEM.TAKIE SĄ FAKTY,CZY SIĘ TO KOMUŚ PODOBA CZY NIE.

19srodmiescie10

wstydzi to się za was cała łódź żebracy daj daje itp

ł
łowca pejsów

Hirszberg i wszystko jasne białe szmaty.

j
j.G

Ci z al uni zawsze będą nam widzewiakom zazdrościć bo nasz klub powstał z pracy robotników a im klub założyła gmina żydowska i nie chcą się do tego przyznać pejsy na czele z kolega Zbigniewem Majchrzakiem!

R
RTS WIDZEWEK

PEWNIE ZGADZAM SIE Z TYM MAMY NAJŁADNIEJSZY HERB TYLKO WIDZEW

R
RTS

1910 % poparcia Łodzianin!!! Tylko Widzew!!!

Ł
Łodzianin 1910

Oczywiście jako Kibic Widzewa mogę być nieobiektywny ale herb Widzewa jest jeden z najładniejszych w naszej lidze.Jak dla mnie również ładnym herbem jest herb Wisły Kraków a co do herbu łks-u "twórcy" nie wysilili się zbytnio bo sa to nałożone na siebie po prostu 3 litery ale pewnie zaraz pojawią się komentarze że Widzew to,czy tamt, ale naprawdę darujcie sobie,wyrażam tylko swoja opinie.A co do przejęcia przez MOSiR terenów jest to niezbędne do umowy na zasadach partnersko-publicznych i dlaczego Widzew ma modernizować stadion za własne pieniądze (choć też są długi wobec miasta lecz zobowiązania do spłat w ratach są już uzgodnione)a łks ma mieć modernizacje kosztem mieszkańców miasta którzy liczniej wspierają Widzew o czym świadczy frekwencja na meczach? PS. i za chwilę pewnie pojawią się kolejne docinki ze ano dlatego że łks jest "Łódzki:a Widzew niby nie:-)Kiedy zrozumiecie łks-iacy że każdy szanujący się klub ma FC w całej Polsce jak np.Wisła,Legia czy Lech a tak was to boli

R
RTS

To jest prawdziwy herb nie jakaś ż.y.d.o.w.s.k.a przeplatanka

T
Tylko Widzew!!!

Śmierć Żebrackiej Kur...

1910>1909

Ale się tu białych parchów uzbierało.. Lekcje odrobione???

a
at MOSiR

żydzie bez szkoły - idź zbierać pieniądze, aby ratować swój ukochany klub... bo coś wam słabo to idzie

1922 > 1910

:)

Dodaj ogłoszenie