18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Miss z Sąsiedztwa 2014. Głosujcie na Dziewczynę Lutego

(pij)
Udostępnij:
Plebiscyt na Dziewczynę Stycznia już za nami – dzięki głosom Czytelników „Expressu” oraz internautów pierwszą finalistką wyborów Miss z Sąsiedztwa 2014, najpiękniejszej z tegorocznych Dziewczyn z Sąsiedztwa, została Aleksandra Kaźmierczak.

Pora wybrać Dziewczynę Lutego.

Zasady głosowania pozostają niezmienione. Oddawać głosy na upatrzone dziewczęta można na trzy sposoby: SMS-ami i na naszym portalu TUTAJ - bezpośrednio w serwisie lub przez Facebook, wybierając odpowiednią opcję pod zdjęciami kandydatek.

Żeby zagłosować SMS-em, należy pod numer 72335 wysłać wiadomość o treści DZIEWCZYNAL.X w miejsce iksa wpisując numer odpowiadający jednej z kandydatek. W ten sposób można oddać dowolną liczbę głosów (koszt wysłania SMS-a to 2,46 zł z VAT).

Tym razem kandydatki są cztery: Marta Stępniak (nr 1), Weronika Szczecińska (nr 2), Justyna Sas (nr 3) i Angelika Moraczewska (nr 4).

Uwaga – głosy nie są równoważne. Te oddane SMS-em liczą się za 10 punktów, głos z Facebooka ma „siłę” 5 pkt, a kliknięcie stronie internetowej „EI” – 1 pkt. Przy wskazaniu Dziewczyny Miesiąca liczy się łączna suma wszystkich zebranych przez daną kandydatkę punktów. Zdobywczyni tytułu automatycznie klasyfikuje się do finału wyborów Miss z Sąsiedztwa 2014, którą wskaże jury.

Plebiscyt Dziewczyna Lutego trwa do 26 marca do godz. 23.59.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Express Ilustrowany
Dodaj ogłoszenie