Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Miss Polonia Województwa Łódzkiego [zdjęcia]

(pij)
Tym razem nie brunetka, na przekór statystykom, lecz blondynka zdobyła koronę Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Została nią Agata Drywa, modelka i studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na łódzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. Od 10 lat pracuje jako modelka, ostatnio również zajmuje się scoutingem, czyli wyszukiwaniem utalentowanych modelek. Obecnie mieszka w Stambule, w Turcji.

I wicemiss została Paulina Rułka, której przypadł także tytuł Miss ShowU (sponsora) oraz Miss Czytelników „Dziennika Łódzkiego”. Tytułem II wicemiss może się chlubić Aleksandra Śmiałkowska ze Strykowa (niedawna zdobywczyni tytułu Miss Studentek Łodzi 2016). III i IV Wicemiss to Paulina Rudowska z Pabianic i Marlena Michalczyk z Wolborza.
Miss Publiczności w głosowaniu SMS-owym została Sylwia Madej.

Finał wojewódzkich wyborów Miss Polonia odbył się na Rynku Manufaktury. Gale wdzięcznie poprowadził Conrado Moreno a dla publiczności wystąpili finaliści „The Voice of Poland”: Kamil Bijoś, Mateusz Grędziński, Michał Grobelny.
Piątka najpiękniejszych panien województwa łódzkiego już za kilka dni weźmie udział w eliminacjach do ogólnopolskich wyborów Miss Polonia, których organizatorem jest łódzka Agencja Igo-Art.

POLSKA SZWAJCARIA GODZINA POLSKA SZWAJCARIA O KTÓREJ GODZINIE MECZ

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

o
onan!

Ale chujowe d***!!!

Dodaj ogłoszenie