Marcel Szytenchelm odpowiada Lindzie! Stworzył teledysk „Menela”

R.S.
„Przybywaj do Łodzi” - zaprasza „Menela”.
Po „Taxi Mariana” nawiązującym do serialu „Zmiennicy” i „Niemrawej Cyganeczce” Marcel Szytenchelm realizuje trzeci teledysk. W listopadzie zamierza go zaprezentować na You Tube.

Puenta: „Kiedy chcesz brylować i jesteś w potrzebie, zanim nas ocenisz, to zacznij od siebie”

Na Piotrkowskiej, przy pomnikach łódzkich sław, ale też w pofabrycznych halach WiMy powstaje, obrazowana słowami piosenki, tańcem i wyrazistą charakteryzacją opowieść o tym, jak łatwo z pozycji człowieka zamożnego, czy wziętego artysty trafić na margines. I oczywiście odwrotnie - jak stamtąd droga wiedzie także w wyższe sfery. Teledysk i piosenka „Menela” (z muzyką Witolda Ambroziaka) jest oczywiście nawiązaniem do wypowiedzi Bogusława Lindy, o tym, że Łódź jest miastem meneli. - Każde miasto ma swoich meneli - mówi Marcel Szytenchelm, autor piosenki, wykonawca, reżyser i producent swoich teledysków. - To jest moja wizja rzeczywistości. Są na planie osoby eleganckie, które za chwilę zmienią swój status - nazwałbym ich „menelami kulturowymi”. Bronię miasta!

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Policja opublikowała wizerunki kibiców Widzewa, którzy xxx (autor x.news/TVN24)