AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ PROGRAM AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ

(ls)
AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS , AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS , AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS, AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS
AZJA EXPRESS AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS 2016 KTO WYGRAŁ PROGRAM. We wrześniu ruszył nowy program na antenie TVN. Premiera odbyła się 7 września. AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS 2016 KTO WYGRAŁ PROGRAM? Dziś się tego dowiemy. Już za chwilę... Wielki finał trwa. O wygraną w Azja Express walczą ekipa dziewczyn i chłopaków. Agnieszka Włodarczyk kontra Michał Żurawski. Program Azja Express wygrał... Michał Żurawski i Ludwik Borkowski.

AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS

Niebawem koniec programu, niebawem poznamy KTO WYGRAŁ PROGRAM AZJA EXPRESS

Okazało się, że w tym odcinku znów NIKT nie odpadł. Amulet zdobyła Agnieszka Włodarczyk wraz z przyjaciółką.

O amulet walczy Pascal, Agnieszka Włodarczyk i Michał. Pierwsza konkurencja odbywa się z...naczyniami. Trzeba przenieść naczynia na czas. Uczestnicy opracowali taktykę i ruszają. Przekładają naczynia na wóz i jadą. Ludwik z Michałem maja przewagę, ale do końca jeszcze sporo zadań.
-Lecieliśmy po trupach- mówi Michał po zakończeniu konkurencji.

AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS

Wyścig ruszył na dobre. To już naprawdę niewiele do wielkiego finału. Która drużyna okaże się dziś najlepsza, a która odpadnie z programu?
W grze o amulet jest już Pascal.

AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS

Finał tego odcinka zbliża się wielkimi krokami. Paskal i Michał zawarli porozumienie przeciwko Weronice i Renacie. I panom się udało.

Z PROGRAMU ODPADŁA WERONIKA I RENATA

Ekstremalne zadanie czeka na uczestników. Muszą przenieść w rękach... tarantulę a chwilę później ją zjeść! (oczywiście usmażoną).

AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS

Trudne zadanie przed zawodnikami. Muszą dostarczyć 2 kg mleczka kauczukowego. Renata i jej przyjaciółka Weronika mają dodatkowo karę za to, że w ostatnim odcinku nie wykonały zadania.

Rozpoczęła się walka o to, by nie odpaść z programu Azja Express.

Przed zawodnikami przerażająca misja.

o IMMUNITET walczą Renata i Agnieszka Włodarczyk. Zadanie nie jest łatwe. Dziewczyny muszą specjalnym pojazdem widłowym zebrać palety i manewrować między beczkami. Muszą też ułożyć logo programu AZJA EXPRESS. W tropikalnej temperaturze łatwo nie było. Nie obyło się bez ostrych wymian zdań. Wygrała Renata i Weronika. Teraz muszą przyznać innej parze... UTRUDNIENIE.

AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS

Czekamy na decyzję, kto w tym odcinku będzie musiał pożegnać się z pozostałymi uczestnikami Azja Express. Dziś jednym z zadań było zrobienie... whisky. Następnie zawodnicy musieli poczęstować alkoholem napotykanych tubylców.

Dziś okazało się, że źle poczuł się Łukasz Jemioł. Projektant miał temperaturę i razem z Hanną Lis postanowili przerwać konkurencję. Wezwano lekarza. Łukasz i Hanna postanowili wycofać się z dalszej rywalizacji. Łukasz został zabrany do szpitala. Miał podejrzenie malarii.

AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS

Immunitet wygrała Renata i jej koleżanka. W tym odcinku NIKT NIE ODPADŁ. Po raz kolejny AZJA EXPRESS NIKT NIE ODPADŁ.

Zaczęło się... Pary zostały przemieszane i walczą o immunitet. Kto odpadnie z Azja Express? Pierwsza konkurencja nie należała do łatwych. Pary musiały... łapać węgorze.

KTO ODPADŁ Z OSTATNIEGO ODCINKA AZJA EXPRESS

Z programu odpadli... 12.10 PO RAZ KOLEJNY ŻADNA PARA NIE ODPADŁA Z PROGRAMU

Hania i Łukasz wygrał immunitet- wybierali skład par w następnych odcinku. Musieli je przemieszać. W odcinku z 5. 10. nikt nie odpadł. Ale sporo się zmieni za tydzień...

KTO ODPADŁ Z OSTATNIEGO ODCINKA AZJA EXPRESS 12.10

W trakcie podróży pojawiło się sporo problemów z noclegiem. O ile Agnieszce Włodarczyk i jej koleżance udało się zdobyć fają lokalizację, to kłopoty mieli Hania i Łukasz. Ostatecznie udało im się zdobyć łóżko, podobnie jak pozostałym.

KTO ODPADŁ Z OSTATNIEGO ODCINKA AZJA EXPRESS 12.10

Drugie zadanie było na równowagę i wiedzę oraz współpracę z partnerem. Jedna osoba odpowiadała na pytanie, a
druga miała stać na jednej nodze. Hania i Łukasz zaliczyli pierwszy poziom. Ludwik także spiął się o topień wyżej. Były podejrzenia, że Łukasz stoi na jednej nodze.

-Hania odpowiedz, bo oszaleję- prosił swoja partnerkę projektant.-Kurcze nie dam rady, Hania proszę Cię. mam skurcz mięśnia...

Zadanie wykonali jako pierwsi Michał i Ludwik.
Ostatecznie Jemioł stracił równowagę...

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS 5. 10. 2016

Pierwszym zadaniem uczestników programu Azja Express z odcinka wyemitowanego 5. 10 było odnalezienie mnicha wyrecytowanie modlitwy i ruszenie dalej w drogę... Pierwszym udało się odnaleźć mnicha Michałowi Żurawskiemu i Ludwikowi Borkowskiemu. Najwięcej problemów spotkało Pascala i jego kolegę-modlitwa nie została zaakceptowana przez mnicha. Musieli powtarzać modlitwę. Ostatecznie każda para dotarła do Agnieszki.

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ z poprzedniego odcinka KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

Na koniec zostało do pokonania 15 pięter po schodach. Najwięcej nerwów kosztowało zawodników pokonanie pięter...Było ciężko...Jako ostatni na metę dotarli Radek i Małgosia. Zatem odpadają z programu.

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

Kolejnym zadaniem jest znaleźć najdłuższe włosy tamtejszych mieszkanek. Do tego jeszcze odnalezienie fagi. Uczestnicy musza dotrzeć do kolejnej miejscowości. W drodze osuwają się kamienie ze skarpy. jest niebezpiecznie. mimo to zawodnicy nie zatrzymują się. Odrzucają kamienie z drogi i ruszają przed siebie...
Najwięcej emocji wzbudziło przekazywanie flagi - nikt nie przewidział, że w jednym miejscu zjadą się trzy pary. Flaga krążyła z rąk do rąk i na koniec została w rękach Radka Majdana. Na szczęście były piłkarz w ostatniej chwili wrzucił ją do busa, którym podróżował Michał z kolegą.Tego panowie nie przewidzieli.
-Jesteśmy debilami- skomentowali swoją porażkę.

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

A wieczorem konkursy sprawnościowe dla par, które zdobyły immunitety. W tej rywalizacji okazuje się lepsza Hania i Łukasz. Łukasz jako pierwszy dotknął kozła a Hania rozbiła naczynia.
Została 3 konkurencja. Tutaj lepsi okazali się...podczas konkurencji Hania miała problemy z sercem.
-Byłam przerażona tym, że nie mogę oddychać i, że nie ma szpitala w odległości kilkudziesięciu kilometrów-mówi Hania.

KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

Renata i Weronika mają sporo trudności ze znalezieniem noclegu. W końcu udało się coś znaleźć- pokój dla robotników sezonowych...
Leszek Stanek był wzruszony gościnnością tubylców. Razem z Izą trafili do biednej rodziny, ale podczas kolacji nie zabrakło niczego. Stół był pełny.

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

Hania i Łukasz w końcu zdobyli immunitet-jadą do miejsc, gdzie na pozostałych pożegnają jedną parę pozostałych uczestników. Już w drodze piją szampana....Tymczasem pozostali celebryci szukają transportu. Doszło do zgrzytu między Renatą i Małgorzatą Rozenek.

-Ona jest młoda -usprawiedliwiał Radek Majdan zachowanie Renaty, która zdaniem jego partnerki zachowała się nie w porządku.
-Ja byłam młoda i taka nigdy nie byłam!-ripostowała Rozenek.

Gosi i Radkowi znowu nie udało się dotrzeć do celu jako pierwsi.
-Przestali być taki mili ci Japończycy-mówiła Małgorzata Rozenek w trakcie odcinka z 28.09.
-Nie chcą nas juz przyjmować- stwierdziła Agnieszka Włodarczyk.

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

Z odcinka Azja Express wyemitowanego w jednym z pierwszych, wrześniowych nikt ni odpadł. Kolejna para odpadnie dopiero po przemierzeniu ... 300 km.

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

Kolejnym zadaniem jest znalezienie kobiety z niebieskimi paznokciami.
-Woman with bue finger- rozpytywali zawodnicy przemierzając kolejne kilometry w Azji. Pierwszy wygrywa. A byli nimi Hania i Łukasz oraz Pascal i Paweł. Wygrali pierwsi z wymienionych.

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

Rano ponownie ruszyli w drogę. Nerwy puściły Pascalowi i Pawłowi. Doszło do zgrzytu między nimi, ale panowie szybko zażegnali konflikt. Sporo problemów ze znalezieniem transportu mieli Majdan i Gosia. Hania i Łukasz tez nie mieli szczęścia.
-Nie chce mi się po prostu, nie mam motywacji-mówił do Hani jej kolega z zespołu.
-Po co my się tak spinamy-zastanawiała się Rozenek. W końcu obu arom udało się znaleźć transport.

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ 28.09 KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

Wyścig nagle się zatrzymał - uczestnicy muszą stanąć i przenocować w najbliższej lokalizacji. Hania i Łukasz trafili do restauracji. zjedli kolację z rodziną właściciela. Małgorzata Rozenek i jej narzeczony przespali się w skromnym pomieszczeniu. Rozstawili namiot i nie narzekali. Reszta par też była zadowolona gościnnością tubylców.

Zaskoczeniem tej konkurencji okazuje się Renata, która strąciła projektanta Jemioła. Pascal zachował się jak prawdziwy dżentelmen- miał walczyć z kobietą i nie uderzał jej poduszką. W walce przegrał także Radosław Majdan, co niezwykle zaskoczyło jego narzeczoną.

Renata wbrew umowie zaczęła rzucać w Pascal jakami.

-Gdybyś chociaż trafiała -krzyczała Małgorzata Rozenek do współuczestniczki programu Azja Express. - Nie w głowę!

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

Rozpoczął się kolejny odcinek programu Azja Express. Na początku uczestnicy tradycyjnie muszą przemieścić się z punktu A do punktu B. W drodze sporo się dzieje... Cztery pary zawalczą o amulet wart 5 tys, zł. Kto będzie pierwszy?

Kolejnym zadaniem jest walko na poduchy siedząc okrakiem na drążku i uderzają się poduchami, żeby się strącić. Druga osoba z drużyny może rzucać jajkami w przeciwnika.

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

Przemysław Saleta i i Dariusz Kuźniak jako pierwsza para opuszczają program.

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

Po zakończeniu konkursu kulinarnego uczestnicy Azja Express ponownie ruszyli w drogę...do Ha Noi. Wcześniej jednak trzeba było zjeść jajko z pisklakiem. Podczas wykonywania tego zadania było sporo nerwów , zwłaszcza między Małgorzatą Rozenek a jej ukochanym.

-Nie mów teraz do mnie! - w końcu krzyknęła na Majdana jego luba.

KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS? Azja Express

Niestety w drugim odcinku Azja Express, emitowany na antenie TVN 14. 09, z programu będzie musiał ktoś odpaść. Kto jako pierwszy pożegna się z Azją? 21. 09. 2016 uczestnicy musieli m.in. nauczyć się potraw z azjatyckimi szefami kuchni. Nawet dla Pascala zadanie nie było proste...Podczas gotowania plenerowego Pascal skaleczył się.
-Nigdy mi się to nie zdarza -skomentował, ale dziś mam chyba pecha- powiedział. Jak potrawy smakowały jury?Każda ekipa otrzymała po 1 punkcie. Później potrawy oceniali uczestnicy- i znowu identyczna punktacja. Ostatecznie wygrali drużyna aktorów. Zaskoczeni porażką Pascala, byli uczestnicy, prowadząca i sam kucharz.

KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS? Azja Express

Premierowy odcinek Azja Express, był bardzo ekscytujący zarówno dla widzów, jak i uczestników.
Pierwsze konkurencje były sprawdzianem radzenia sobie w trasie. Chodziło o dotarcie z jednego azjatyckiego miast do drugiego. odległość wynosiła ponad 100 km. Jako pierwsza na miejsce dotarła Izabela Miko ze swoim partnerem. Zaraz po nich do celu przybyli Radosław majdan i Małgorzata Rozenek. Trzeci na mecie był Pascal Brodnicki. Dla zwycięzców przygotowano drugie zadanie- przepłynięcie łódką po ryby i ich sprzedaż na targu. Zwyciężył Pascal ze swoim programowym partnerem.

NOWY PROGRAM TVN AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ Z 1 ODCINKA?

7 września na antenie TVN zostanie wyemitowany 1 odcinek nowego programu Azja Express. Premiera o godz. 21:30. Azja Express to polska wersja holenderskiej produkcji Peking Express. Program doczekał się różnych wersji, pokazywany był m.in. we Francji, Niemczech, Włoszech oraz w krajach skandynawskich. Prowadzącą program jest Agnieszka Szulim.

Leszek Stanek: W momencie spięcia zawsze z Izą stawialiśmy na rozmowę

AZJA EXPRESS- KIEDY NOWY PROGRAM TVN, O KTÓREJ AZJA EXPRESS

W programie Azja Express bierze udział 8 par. Uczestnicy to znane postacie polskiego show biznesu (poniżej lista). Muszą oni się sprawdzić na szlaku wiodącym przez cztery państwa Dalekiego Wschodu: Wietnam, Laos, Kambodżę oraz Tajlandię. Azja Express to walka z własnymi słabościami i sprawdzian z zaradności. Para, która dotrze na metę jako pierwsza - wygrywa! Muszą zatem pokonać szlak w jak najkrótszym czasie. A mogą liczyć tylko na siebie, swoje umiejętności- sami organizują sobie jedzenie, nocleg i transport. Codziennie mają do dyspozycji zaledwie... jednego dolara.W trakcie podróży, czekać będą na nich różne zadania, dzięki którym będą mogli przejść do następnego etapu.

AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ PROGRAM AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ

AZJA EXPRESS UCZESTNICY AZJA EXPRESS PREMIERA

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Renata Kaczoruk z koleżanką Weroniką Budziło
Hanna Lis i Łukasz Jemioł
Iza Miko i Leszek Stanek
Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański
Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak
Michał Żurawski i Ludwik Borkowski

AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ PROGRAM AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ

AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ PROGRAM AZJA EXPRESS KTO WYGRAŁ

KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS? Azja Express 5. 10

Wideo

Komentarze 27

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

m
marysia

bardzo go lubie

h
hubert

Polska expres już za rok tak słyszałem

h
hubert

kocham ten program

M
Marko

Chętnie zobaczyłbym:
Kamel (pokaż ,że masz jaja)
Kret (może być płaczliwie)
Chylińska (silna osobowość)
Korwin-Piotrowska (oj działo by się)
Wojewódzki (haha byłoby oj było)

G
Gość

kto dziś odpadł

o
ola

Nareszcie odpadlą zenulka .brawo chlopacy dobre to bylo szkoda Weroniki

K
Kuba

Renia! co? ty ku..o . szkoda tylko Weroniki .....ale mi dobrze o yeach

g
gość

zrobić program w Polsce na jakim zadupiu niech zapieprzają w oborach ,wyjdzie to wszystkim na dobre

j
jolka

oddajcie Małgosie i Radzia !!! tylko z nimi był ten program można było oglądać - a teraz to d..a .

I
Iwona

Program Azja Express ... jest bardzo kiepski. Zaczelam ogladac z nadzieją, z myslą, ze to w koncu oryginalny pomysl na program... a tu wielkie rozczarowanie. Rozbiegane mieszczuchy, krzyczące, goniące taksówki i samochody... i wszystko z kamerzystami u boku. Ile w tym prawdy? Jak w obecnosci kamery Wietnamczycy mogą reagowac? Dalekie to wszystko od prawdy. Duzo przekleństw i pozowania. Szkoda. I ktos pomysli, ze ma szanse zobaczyc kawalek Wietnamu... hahaha

s
sarna

dlaczego ta kretynka kaczoruk nie dostała kary , bo nie przyniosła ziół w koszykach, a Saleta odpad za drobnostkę ,

z
zuza

Jestem rozczarowana, że odpadła Małgosia i Radek, tylko dla nich oglądałam ten program. Powinna odpaść ta wredna Kaczoruk czy jak jej tam - wredna i wyjątkowo chamska - wielka modelka - wstyd. Przestaje oglądać program.

M
Magda

Pozjadała wszystkie rozumy Panienka , albo nigdy ich nie miała .

o
ola

ohydny program niesprawiedliwy uczestnicy niezdyscyplinowani,kicz

j
jack

kolejna promocja vipow

Dodaj ogłoszenie