Magda Gessler ostro skrytykowała Anję Rubik

(ei24)Zaktualizowano 
W ostatnim czasie najmodniejszą formą kontaktu artystów, celebrytów i wszelkiego rodzaju przedstawicieli show-biznesu z fanami są media społecznościowe. Tam czasami zadaje się ważne pytania o sens życia, ale najczęściej pojawiają się fotografie, które mają potęgować zainteresowanie tą czy inną osobą.

Dobrze wie o tym Anja Rubik. Modelka i celebrytka opublikowała na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie z jednej z sesji. Ubrana w białą koszulę i obcisłe jeansy modelka stoi na samochodzie i patrzy w dół. Na fotce wygląda na bardzo szczupłą osobę. Niektórym to ujęcie spodobało się i to bardzo.

Nie brakuje jednak takich, jak choćby Magda Gessler, którzy są przerażeni widokiem wychudzonej Rubik. Kulinarna ekspertka znana z występów w takich programach, jak „Kuchenne rewolucje” czy „MasterChef”, pod zdjęciem Rubik umieściła taki oto komentarz: „Dramat, Oświęcim, co to, to nie! Ratunku”.

Gessler znana jest z ostrych i niekonwencjonalnych komentarzy. Często chętnie wdaje się w liczne dyskusje ze swoimi fanami właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Widzowie znają ją z wybuchowego charakteru, niewybrednych komentarzy, nierzadko przekleństw czy nawet rzucania talerzami.
WNIOSKI 500 PLUS Od 1 sierpnia rusza przyjmowanie wniosków po zasiłek 500+ DOKUMENTY
Najnowsze wiadomości w sprawie śmierci Magdaleny Żuk
Jak odróżnić muchomora i kanię
NOWY WNIOSEK 500 + [DOKUMENTY] 500 PLUS ZMIANY, CO SIĘ ZMIENI

[ZOBACZ FILM Przegląd informacji z Polski

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Przegląd informacji z Polski