LKS Rosanów - RTS Widzew Łódź 0:0 [ZDJĘCIA]

(ww)
Koniec meczu. Widzew traci dwa punkty, a może zyskuje jeden. Z przebiegu gry Widzew powinien się cieszyć że nie przegrał. Nawet gdy łodzianie grali w jedenastu nie mogli sobie poradzić z obroną gospodarzy. LKS Rosanów dziś wysoko postawił poprzeczkę, był drużyną lepszą. Czas może na zmiany kadrowe. Jak widać Rachubiński i Czaplarski , niby trzon drużyny zawodzi. Może czas dać szansę młodym.

LKS Rosanów - RTS WIDZEW ŁÓDŹ 0:0
WCIŚNIJ F5 i ODŚWIEŻ STRONĘ

93' Piękna centra jednak, nikt nie doszedł. Sędzia kończy mecz.
93' Jest szansa, Rzut wolny dla Widzewa, Może teraz!
92' Pietras wychodzi , jest na spalonym. Sędzia patrzy na zegarek.
91' Zmiana w drużynie gospodarzy.
90' Teraz kontra gospodarzy... Sędzia dolicza trzy minuty meczu.
90' Zieliński próbuje sam wygrać mecz. Ale niestety obrońcy są czujni, nie pograł dzisiaj.
87' Zmiana w drużynie z Rosanowa.
85' LKS Rosanów od bramki. Czy Widzew wytrzyma? Jeszcze 5 minut regulaminowego czasu.
84' Kamil Zieliński pociągnął sam ale niestety, zostaje zatrzymany.
81' Teraz faul Dudały, żółta kartka. Wygląda to strasznie. Najpierw doświadczony Rachubiński nie trafia z karnego a później Czaplarski dostaje czerwoną kartkę. Może czas na młodych gniewnych. Czas na zmiany, gra Widzewa w tym meczu jest beznadziejna.
79' I niestety, druga kartka dla Czaplarskiego, gramy w dziewięciu.
77' Rzut wolny dla Widzewa, daleko od bramki gospodarzy.
76' Wciąż 0:0 , lepszej sytuacji z dziesiątkowany Widzew już mieć nie będzie. Rachubiński zmarnował karnego. To się nie powinno zdarzyć.
75' Lewandowski BRONI strzał Rachubińskiego, no jak można nie strzelić w takim momencie jedenastki!
74' KARNY DLA WIDZEWA! Rachubiński podchodzi do piłki... Piłkarz gospodarzy dotknął piłkę ręką
73' Strzał LKS Rosanów, piłka mija słupek Michała Sokołowicza. Teraz gospodarze jeszcze bardziej uwierzyli że mogą wygrać z faworyzowanym Widzewem.
72' Dudała wchodzi za Kralkowskiego. Wchodzi obrońca więc trener będzie bronił punktu. Ale jeszcze jest sporo czasu.
69' DRUGI FAUL OKACHIEGO! Czerwona kartka dla Widzewiaka! Gramy w dziesiątkę! Defensywny pomocnik otzrymuje drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną.
67' Wciąż gospodarze jednak lepsi, prowadzą grę, ich akcje są groźniejsze. Widzew próbuje strzałoów, Kamil Zieliński niewidoczny.
65' Gospodarze domagają się karnego, sam na sam napastnik z Rosanowa, ale Sokołowicza znakomicie sparował piłkę i słusznie sędziowski gwizdek milczał.
63' Dla odmiany Okachi z około 25 metrów, ale zablokowany strzał. Może to początek lepszej gry Łodzian.
62' Teraz Kasperczak znakomicie uderzył z daleka, Jednak dobrze dysponowany bramkarza o słynnym nazwisku Lewandowski na posterunku.
61' Na boisku pojawia się Kozieł
60' Teraz znakomite podanie do Kralkowskiego ale ten młody wychowanek niestety złapany na spalonym. Szkoda.
58' Będzie zmiana we Widzewie, nareszcie. Czaplarski ukarany żółtą kartką. Mamy już trzy na koncie. To wynika z nieporadności łodzian.
58' Rachubiński centruje, piłka wybita na aut. Wciąż przy piłce Widzew.
57' Faul na Okachim, daleko. Ale może jakieś dośrodkowanie.
55' Teraz próba Widzewiaków, Kralkowski centruje w pole karne ale znów niecelnie.
54' Widzew próbuje w środku pola atakiem pozycyjnym rozpocząć jakąś akcję, lecz za dużo w tym wszystkim niedokładności.
53' Rusza LKS z kontrą, na szczęście gospodarze źle rozegrali akcję.
50' Róg dla gospodarzy, znów Widzew zepchnięty do obrony.
49' Znów Czaplarski, tym razem popełnia karygodny błąd w obronie prokurując stu procentową sytuację dla gospodarzy! Na szczęście strzały zostały szczęśliwie zablokowane. Czaplarski zagrał fatalnie, najpierw nie trafił z 5 metrów a teraz przez jego błąd mógł Widzew przegrywać.
47' Znakomita okazja dla Widzewa, Czaplarski uderza głową z 5 metrów, niestety nie trafia. To powinna być bramka.
46' Za chwilę zaczynamy drugą połowę.

Pierwsza połowa zdecydowanie dla gospodarzy. Mieli więcej z gry i kilka razy mogli zdobyć bramkę. Widzew póki co może miał tylko jedną klarowną sytuację do zdobycia gola. Po przerwie łodzianie muszą zagrać o niebo lepiej. Zapraszamy na drugą połowę.

46' Gospodarze centrują w pole karne Widzewa! Mało brakowało a LKS strzeliłby bramkę. Teraz Widzew z kontrą. Jednak nie, sędzie kończy mecz.
45' Prostopadłe podanie do Milczarka, jednak na posterunku bramkarz LKS Lewandowski.
44' Czaplarski podszedł do uderzenie, niestety prosto w mur.
43' Faul na Zielińskim przed polem karnym LKS. Będzie szansa na uderzenie z wolnego.
42' Znów gorąco na polu karnym Widzewa. Tym razem na posterunku znalazł się Czaplarski i wybija piłkę jak najdalej. Trener Płuska będzie musiał zrobić parę zmian, taka gra nie da 3 punktów Łodzianom.
41' Okachi za faul ukarany żółtym kartonikiem.
40' do końca 5 minut, LKS Rosanów jest lepszy. Gospodarze przeprowadzili więcej akcji. Widzew musi się poprawić.
39' Bednar ruszył do przodu, jednak znów nieporozumienie. Wielu piłkarzy Widzewa ma problemy z komunikacją.
38' Teraz strzał gospodarzy, bramkarz Widzewa na posterunku.
37' Zieliński znakomicie podał do Kasperczaka, ten jednak się nie zorientował i stracili szansę na gola.
34' Widzew nareszcie gra składniej. Owocem jest znakomita akcja, znakomite podania między Zielińskim i Okachim, wchodzili już w pole karne ale niestety Okachi zgubił piłkę w ostatnim momencie. Mogło być groźnie. Tak trzeba grać.
31' Widzew z rzutu rożnego, niestety bramkarz gospodarzy Lewandowski łapie piłkę. LKS rozpocznie od bramki
29' Widzewiacy wybijają, będzie kontra gości, ach, Okachi próbował podać prostopadle do naszego napastnika Kamila Zielińskiego ale niecelnie. Okachi notuje wiele odbiorów piłki, ale co do podań otwierających drogę do bramki ma ich zbyt mało.
28' Rzut rożny dla gospodarzy. Może być groźnie.
26' Pierwsza żółta kartka w meczu. Zawodnik Widzewa Michał Pietras ukarany
24' Znów próba strzału gospodarzy. Piłka mija bramkę Widzewa. Gospodarze wyglądają lepiej. Widzew musi się obudzić. Taka gra asekuracyjna może się źle skończyć. Kibice liczyli na huraganowe ataki łodzian, niestety, z taką grą póki co Widzew się broni.
22' Jest spalony. Brawo sędzia.
22' Kontra gospodarzy, piłkarze LKS wychodzą z przewagą, będzie groźnie...
21' Teraz przy piłce Widzew. Może teraz, Zieliński ogrywa jednego z obrońców, ale niestety inny obrońca wyrósł przed łódzkim napastnikiem i wybił piłkę.
20' Gospodarze mieli dwie okazje do zdobycia bramki. Widzew w opałach.
16' Piłkarz LKS na spalonym. Ograł Bednara jeden z zawodników gospodarzy podał, na szczęście napastnik LKS był na spalonym
15' LKS Rosanów póki co nie wygląda gorzej niż Widzewiacy. Miejmy nadzieję że techniczne i fizyczne predyspozycje będą po stronie łodzian. Teraz trwa walka w środku pola.
14' Widzewiacy muszą być bardzie uważni. LKS mógł zdobyć bramkę z tego rogu.
13' Rzut rożny dla gospodarzy. Znakomicie podkręcona piłka, na szczęście dla łodzian nikt nie doszedł do tego podania
8' LKS postawił autobus przed swoją bramką, goście raczej skupiają się na obronie i czekają na przeprowadzenie kontry.
7' Trwa walka w środku pola. Widzewiacy chcą przejąć inicjatywę, póki co nie potrafią poważnie zagrozić gospodarzom.
4' Pierwszy rzut wolny dla Widzewa.
3' Gospodarze próbują przerywać akcję Widzewa. Łodzianie od samego początku dopingowani przez liczną grupę ibiców.
1' Sędzia rozpoczyna mecz.
Widzew rozpocznie w strojach czerwonych, gospodarze na granatowo.
Miejsce kontuzjowanych Adriana Budki i Kamila Bartosa zajmą Nikodem Kasperczak oraz Mateusz Milczarek.