ŁKS LECHIA TOMASZÓW NA ŻYWO. Mecz ŁKS Łódź vs Lechia Tomaszów na żywo - transmisja

tj
ŁKS ŁÓDŹ LECHIA TOMASZÓW RELACJA NA ŻYWO
ŁKS ŁÓDŹ LECHIA TOMASZÓW RELACJA NA ŻYWO ŁKS LECHIA NA ŻYWO
ŁKS Łódź LECHIA Tomaszów NA ŻYWO. Zapraszamy na transmisję z meczu pomiędzy ŁKS i Lechią Tomaszów. To bez wątpienia jeden z kluczowych meczów dla Łódzkiego Klubu Sportowego i dla jego kibiców. Zwycięstwo w meczu z Lechią Tomaszów daje nadzieje na walkę o wejście do wyższej klasy rozgrywek. Remis lub porażka (przy zwycięstwie Finishparkietu i/lub Widzewa) będzie oznaczać, że ŁKS odpada z boju o awans. RELACJA NA ŻYWO ŁKS LECHIA - ZAPRASZAMY.

ŁKS vs LECHIA TOMASZÓW NA ŻYWO

Wynik meczu ŁKS Lechia 2:0

KONIEC MECZU ŁKS wygrywa z Lechią 2:0 i obejmuje prowadzenie w tabeli - przynajmniej do jutra do meczu Finishparkietu!
W sumie piłkarze obejrzeli w tym meczu aż 9 żółtych kartek i jedną czerwoną.
GOOOOLLLLLLLLLLL dla ŁKS - świetna akcja Serafińskiego i w sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi. 2:0
95'To już powinien być koniec meczu.
93' Rzut rożny dla ŁKS.
91' ŁKS przy piłce. Walka w środku boiska. Teraz faul na zawodniku ŁKS. Sędzia sięga po kartonik i jest to druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona.
90'Sędzia przedłuża spotkanie aż o 5 minut!
Teraz zawodnik Lechii zagrywa ręką. Sędzia nie sięga jednak po kartkę, choć było to celowe zagranie.
89' Lechia w ataku. Ostatnie minuty meczu. Piłka za linię, aut dla ŁKS.
Kołba do przodu. Radionow przyjął piłkę i rusza do ataku. Piłka jednak w rekach bramkarza Lechii.
87' Gorąca końcówka meczu. Bardzo nerwowo na boisku.
85' Gra wznowiona, ale znów faul na Patryku Bryle. Piłkarze z Tomaszowa nie przebierają w środkach.
Żółta kartka dla Bociana - za faul na Bryle.
84'Atak pozycyjny Lechii Tomaszów. Wrzutka w pole karne ŁKS, ale obrońcy łatwo zażegnują niebezpieczeństwo.
82'Teraz Lechia. Ale ŁKS przejmuje piłkę. Trochę kopaniny na murawie. Minuty upływają.
3416 osób na stadionie przy al. Unii.
79' Teraz chwila przerwy - kontuzja piłkarza Lechii.
Płaskim strzałem Radionow pokonuje bramkarza Lechii. I ŁKS prowadzi 1:0
78'Teraz ŁKS i GOOOOOOOOOLLLLLLLL RADIONOW
76'Teraz jakby Lechia przejęła inicjatywę, ale tylko na moment.
74' Zmiana w ŁKS - schodzi Damian Guzik

73'
Teraz dobra akcja ŁKS-u - zabrakło ostatniego podania. Czasu coraz mniej.
Żółta kartka dla Kamila Rozmusa.
70' ŁKS próbuje, ale obrońcy Lechii na razie bezbłędnie.
67' Serafiński ponownie pociągnął lewą stroną boiska, ale zabrakło dobrego dośrodkowania.
Ależ teraz dobra akcja ŁKS - Kopka zakręcił obrońcami i strzelił w... poprzeczkę. **65' Serafiński do Gamrota, strzał, ale bardzo słaby. 63' Patryk Szymański schodzi z boiska a wchodzi Serafiński 61' Teraz piłka wpada do siatki Lechii, ale sędzia słusznie uznał, że bramkarz Lechii był faulowany.
60'
Ależ teraz ŁKS miał mnóstwo szczęścia. Po główce Magdonia piłka uderza w słupek Faul na zawodniku Lechii - Guzik ogląda żółty kartonik. 58'Zmiana w drużynie z Tomaszowa. ŁKS gra od rzutu z autu. 56' ŁKS nieco szybciej zaczął grać. Piłkarze przyspieszyli mamy kolejny rzut rożny. Szkoda, że słabo wykonany. 53' Rzut rożny dla ŁKS 52' ŁKS gra dziś słaby mecz. Akcje można policzyć na palcach jednej ręki.
Nic z tego nie wyszło.
50' Rzut wolny dla zespołu Lechii. 48' ŁKS musi zmienić oblicze tego meczu, czasu będzie coraz mniej, nerwów coraz więcej. Trzeba od razu zaatakować, ponieważ minuty na minutę będzie trudniej. 46' **Gramy w II połowie
Zmiana w ŁKS - na boisko nie wrócił już Przemysław Kocot. W jego miejsce Patryk Bryła.
ŁKS, jeśli myśli o pozytywnym wyniku - zwycięstwie - musi zaatakować. Remis w dzisiejszym pojedynku oddala drużynę trenera Robaszka od walki o awans do II ligi.

45' To już koniec regulaminowego czasu gry. Sędzia sięga po gwizdek i do przerwy bez bramek na stadionie przy al. Unii.
43' Lechia z autu. Lechia nie forsuje tempa. Lechia gra spokojnie. To ŁKS musi zaatakować, ale na razie piłkarze z Łodzi robią to bardzo bardzo nieudolnie.
40' Radionow przewrócił się w polu karnym gości, ale sędzia stwierdził, że faulu nie było.
38' Na razie łodzianie oddali jeden celny strzał...
35' ŁKS musi odważniej zaatakować.
32' Strzał pomocnika Lechii z dystansu, ale wprost w obrońcę ŁKS.
31' ŁKS próbuje skrzydłem, ale obrońcy Lechii na posterunku.
29' Sytuacji bramkowych jeszcze nie było. Ewidentnie dzisiejsze spotkanie to typowy mecz walki.
Teraz zaiskrzyło pomiędzy zawodnikami. Sędzia musiał wkroczyć do akcji i ostudzić zapędy.
28' Wynik bez zmian. Gra również. ŁKS próbuje, Lechia się broni.
Na szczęście piłkarz ŁKS może wrócić na boisko i kontynuować grę.
23' Kocot leży na boisku - potrzebna pomoc masażystów.
22' Wrzutka z rzutu wolnego - szansa dla ŁKS, ale źle wykonany stały fragment gry.
21' Wynik bez zmian. ŁKS Lechia 0:0
17' Rzut rożny dla Lechii - źle wykonany, piłka wybita.
16' Lechia nastawiona na grę z kontrataku. ŁKS prowadzi grę, choć na razie nic z tego nie wynika.
14' Lechia od bramki. NA razie trudno wskazać, która drużyna jest lepszym zespołem. ŁKS ma więcej z gry, gra dojrzałą piłkę - oczywiście jak na III ligę, ale piłkarze Lechii też mądrze grają, szanują piłkę.
12' Wynik bez zmian - remis 0:0
10' Dobra akcja, ale Radionow na pozycji spalonej. Szkoda, można było szybciej grać i byłaby doskonała okazja na zdobycie bramki.
8'Kocot do Rozwandowicza, teraz Juraszek i niewiele brakowało, by Lechia przejęła zbyt słabe podanie, na szczęście dla łodzian to się nie udało.
Aut dla ŁKS
6'Teraz pierwsza ofensywna akcja piłkarzy Lechii, ale w rejonie pola karnego ŁKS-u akcja została przerwana.
WYNIK ŁKS Lechia 0:0
4' Ełkaesiacy odważnie, piłkarze Lechii na razie spokojnie, ostrożnie, bez ataków na bramkę łodzian.
3' Faul na zawodniku ŁKS
Tylko zwycięstwo ŁKS tylko zwycięstwo - śpiewają kibice
2' Głośny doping - na razie obie drużyny ostrożnie.
1' GRAMY! Lechia w pomarańczowych koszulkach i spodenkach oraz seledynowych getrach. ŁKS w tradycyjnych biało-czerwono-białych strojach.

Na trybunie około 2,5 tysiąca fanów ŁKS, którzy gorącym dopingiem będą wspierać swoich zawodników.
16.57 Nie będzie dziś kompletu widzów na trybunie stadionu przy al. Unii. Szkoda, ponieważ w tak ważnym meczu piłkarzom przydałby się doping.
16.53 Piłkarze już kończą rozgrzewkę i powoli schodzą do szatni.
16.47 Na trybunach można dostrzec osoby związane z Widzewem. Dzisiejszy wynik meczu jest bardzo istotny nie tylko dla piłkarzy ŁKS, ale również dla Widzewiaków.
16.45 Na stadionie na razie około 500 - 600 kibiców. Sporo osób jest przed wejściem na obiekt przy al. Unii.
16.40 Trenerzy obu drużyn Jóźwiak i Robaszek na środku boiska przyjacielsko ze sobą rozmawiają - przyglądając się rozgrzewce ełkaesiaków.