ŁKS - JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK RELACJA NA ŻYWO. ŁKS vs JAGIELLONIA II 26.03 NA ŻYWO

(ww)
ŁKS - JAGIELLONIA II RELACJA NA ŻYWO. ŁKS vs JAGIELLONIA II WYNIK NA ŻYWO. W niedzielę o godz. 16 lider tabeli III ligi piłkarskiej ŁKS podejmuje na obiekcie przy al. Unii ósmy zespół rozgrywek rezerwy Jagiellonii Białystok. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu lidera III ligi ŁKS z Jagiellonią II.

ŁKS ŁÓDŹ - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK II [0:1]

odśwież [wciśnij F5]

KONIEC MECZU! ŁKS po bardzo słabym meczu przegrywa 0:1 z rezerwami Jagielloni. Łodzianie zagrali słaby mecz, tracą trzy punkty.

94' Jeszcze ŁKS próbuje, podanie do Golańskiego ale nie doszedł do piłki. Pyciak otrzymuje żółtą kartkę.
94' Piłka poza boiskiem. Aut dla łodzian. Wszyscy na połowie Jagielloni.
93' Ostatnia szansa dla ŁKS, Rzut wolny.
92' ŁKS próbuje ale wciąż łodzianie nie potrafią dojść do strzału. Dzisiaj ŁKS gra kiepsko. Teraz faul na Bryle i żółta kartka dla piłkarza Jagielloni.
91' Sarafiński dośrodkowuje, ale bramkarz Jagi łapie piłkę. Minał regulaminowy czas gry. Przedłuża sędzia o 4 minuty. ŁKS ma jeszcze szansę.
90' Teraz ŁKS dośrodkował w pole karne Jagi, oddany strzał ale niecelnie. Jagiellonia oddala piłkę od własnej bramki.
89' Piłka przelatuje nad poprzeczką bramki Kołby, chyba nawet lekko musnęła poprzeczkę. Mogło być po meczu.
87' ŻÓŁTA kartka dla Bryły. Leży piłkarz Jagielloni na murawie.
86' Od autu ŁKS. Łodzianie cisną, ale wciąż nie mogą znaleźć recepty na piłkarzy z Białegostoku.
84' Golański wszedł, uderzył, ale koszmarnie. Wciąż ŁKS w natarciu.
84' Artur Golański za Ślęzaka.
83' Faulowany piłkarz ŁKS i będzie szansa. Około 20 metrów od bramki gości.
83' Piłkarze Jagielloni wyszli wysoko, dochodzą już wcześniej do piłkarzy ŁKS. Teraz była szansa ale piłka trafiła w nogi obrońcy Jagielloni. ŁKS przyspiesza
81' ŁKS stara się, ale dziś ŁKS gra słabo. Muszą przyspieszyć. Jagiellonia mądrze się broni. Łodzianie przy piłce.
80' Pyciak uderza ale niecelnie. Szkoda. Futbolówka podskoczyła w ostatniej chwili piłkarzowi ŁKS.
79' Drużyna Jagielloni II gra na czas. Zrobiło się nerwowo.
78' Kowal teraz faulowany w środkowej części boiska. Zawodnik ŁKS chyba ma problemy z nogą, łapią go skurcze.
77'**Zmiana w ŁKS. Rozwandowicz opuszcza boisko. 75' Faulowany bramkarz Jagielloni. Od bramki wolno rozpocznie golkiper gości. 73'**Zmiana w ŁKS. Kostyrka schodzi, wchodzi Nowak.

72' GOL dla Jagielloni. 0:1 dla gości

Rzut karny dla Jagielloni!

Chyba za zagranie ręką.
71' Rzut rożny dla gości.
69' Agresywne zachowanie Szymanowicza z Jagielloni. Ruszył agresywnie do zawodnika ŁKS. Nie będzie kartki.
68' Kolejna wrzutka zawodnika ŁKS ale widać w polu karnym gości brak Radionowa.
67' Faulowany Bryła. Leży na placu gry piłkarz Jagielloni. Ale to on faulował. Będzie wolny, ŁKS szybko rozpoczyna.
64' Spalony :(. Łodzianie trochę teraz przyspieszyli grę.
64' Kocot faulowany. Będzie rzut wolny dla ŁKS. Zapewne będzie dośrodkowanie.
63' Teraz Kopka dośrodkowuje ale niecelnie. Szkoda. Wciąż ŁKS remisuje.
63' Próba strzału zawodnika Jagielloni ale na szczęście źle trafił w piłkę.
62' Maksym Kowal przyjął piłkę, ładnie się obrocił ale został faulowany. Mamy żółtą kartkę dla piłkarza gości.
60' Kontra Jagielloni ale Pyciak znakomicie się znalazł i zażegnał niebezpieczeństwo.
59' Rzut wolny dla ŁKS. Po wznowieniu znów piłka wychodzi poza boisko. ŁKS wciąż przy piłce.
58' Teraz Bryła z kontrą wyprowadza piłkę, zagrywa na skrzydło ale obrońca Jagielloni szybszy. Mamy aut dla łodzian.
57' Walka w środku pola, chwila gorszej gry. Wiele niedokładności w grze lidera III ligi. Nie wygląda to dobrze.
55' Bryła fauluje. Od wolnego goście.
54' Zawodnicy trenera Pyrdoła mają dziś problemy z celnym rozgrywaniem.
53' Chwila przestoju, obie drużyny grają nerwowo.
51' Strzał Rozmusa, siła strzału prawidłowa ale celność niestety, tragedia.
50' Wciąż 0:0. ŁKS teraz w natarciu, ale zbyt wolno łodzianie. Kowal faulowany i mamy rzut wolny. to powinna być kartka. Sędzia niewzruszony.
48' Kopka teraz uderza, ale lekko i wprost w bramkarza. Za chwilę wolny dla ŁKS.
48' Jagiellonia jakby agresywniej rozpoczęła drugą połowę. Wydaje się, że są ustawieni bardziej ofensywnie.
46' Zaczęła się druga połowa. Obie drużyny bez zmian i zaczynamy.

Koniec I połowy. ŁKS przeważał ale nie zachwycił. Rezerwy Jagielloni to groźna i poukładana drużyna. Zapraszamy za chwilę na drugą połowę.

47' ŁKS przy piłce, Kopka podaje do Kowala, ten drugi uderza z półwoleja i mało brakowało. Niecelnie ale ładna sytuacja dla ŁKS. Brawo.
46' Aut dla ŁKS na wysokości pola karnego Jagielloni.
Sędzia dolicza 2 minuty.
45' Paweł Pyciak brutalnie faulowany przez Szymańskiego. Rzut wolny dla ŁKS. To powinna być żółta kartka.
44' Kocot wrzuca, Ślęzak uderza ale nad bramką.
43' Rozmus dośrodkowuje i kolejny róg. Może teraz się uda.
43' Patryk Bryła zagrywa do Pyciaka, dośrodkowanie i obrońca Jagielloni wybija na róg. ŁKS ma rzut rożny.
42' Maksym Kowal wbiega w pole karne ale sędzia unosi chorągiewkę. Rzut wolny dla gości.
41' Z rzutu wolnego dośrodkowanie Jagielloni ale piłkarze ŁKS wybijają. No teraz piłkarze gości dochodzą w końcówce o głosu.
39' Teraz strzał napastnika Jagielloni ale bardzo niecelny. ŁKS zaczyna od bramki.
39' Piłka wychodzi za boisko. ŁKS chaotycznie. Lider III ligi póki co męczy się z Jagiellonią II.
38' Patryk Bryła faulowany, będzie szansa na dośrodkowanie.
37' Teraz dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale łodzianie wychodzą z kontrą, niestety Rozmus stracił piłkę, szkoda, była szansa na dobrą kontrę.
35' Walka w środku pola. Szkoda zejścia Radionowa, on naprawdę robił różnicę z przodu.
33' ŁKS teraz znów nerwowo. Jagiellonia uważnie w defensywie.

Na meczu jakieś 3500 kibiców, trybuna zapełniona w połowie.

31' Teraz Kostyrka faulowany. ŁKS z rzutu wolnego w pole karne, Ślęzak na spalonym. Od bramkarza goście. Ciężki mecz, Jagiellonia to przeciwnik, który potrafi grać w piłkę.
29' Bryła dośrodkowuje w pole karne Jagielloni ale nikogo tam nie było. Bez problemu łapie bramkarz gości.
27' Zmiana w drużynie ŁKS. Maksym Kowal wchodzi za Radionowa! Jakiś uraz najlepszego strzelca drużyny ŁKS.
25' Kocot dośrodkowuje, Kopka strzela, ale zapomnijmy, złe uderzenie. Ale brawo za decyzję. ŁKS w natarciu.
24' Radionow teraz próbował dograć w pole karne ale zabrakło szczęścia. Ale mamy rzut wolny dla ŁKS. Bedzie szansa na bramkę.
20' Bryła fauluje, teraz fragment nerwowej gry ze strony ŁKS.
18' Rozwandowicz wyszedł na dogodną pozycję, huknął ale wprost w bramkarza. Była szansa na bramkę. Wciąż mamy remis ale łodzianie są groźniejsi.
18' Radionow aktywny też w środku boiska, napastnik ŁKS jest bardzo aktywny, angażuje się też w rozgrywanie piłki.
17' ŁKS ma przewagę. Jagiellonia raczej wyczekuje na kontry. Mamy teraz rzut wolny dla ŁKS. Można dośrodkować.
15' Murawa dobrze przygotowana, dziś piłkarze mogą grać w piłkę, znakomita pogoda, łodzianie przy futbolówce.
13' Rozwandowicz fauluje. Rzut wolny dla Jagielloni. Dośrodkowanie Szymańskiego ale Kocot przytomnie wybija piłkę.
11' Teraz pada w polu karnym Juraszek ale sędzia niewzruszony. Od bramki Jagiellonia II.
10' Teraz znakomita akcja dla łodzian, Radionow minął się z piłką i obrońca gości wybija na róg dla ŁKS. Cały czas doping kibiców gospodarzy nie ustaje.
8' Dośrodkowanie, niecelnie i piłka wybita przez obrońców Jagielloni.
7' Patryk Bryła dośrodkowuje i wybicie. Mamy pierwszy rzut rożny dla ŁKS.
5' Wrzutka Kostyrki ale niecelna. Piłka wychodzi na aut. Po wyrzucie Pyciak spróbował strzału ale też niecelnie. Od bramki Jagiellonia.
4' Drużyna Jagielloni II wzmocniona kilkoma graczami z pierwszej drużyny. Teraz Jagiellonia chciała zawiązać szybką kontrę ale na miejscu obrona ŁKS. Przy piłce gospodarze.
2' Gospodarze agresywnie! Łodzianie widać, że są ustawieni ofensywnie, ruszyli do przodu i z ostrym pressingiem.
1' Zaczynamy! Do boju ŁKS!

ŁKS: M. Kołba - P. Pyciak, A. Ślęzak, K. Juraszek, K. Rozmus, J. Kostyrka, P. Bryła, M. Rozwandowicz, P. Kocot, Ł. Kopka, J. Radionow

JAGIELLONIA II: K. Karpieszuk - A. Radecki, J. Straus, D. Szymanowicz, Ł. Burliga, D. Grabowski, M. Prolejko, P. Mystkowski, T. Romanchuk, D. Szymański, E. Gajko

Za chwilę podamy składy obu drużyn.

Piłkarze Sokoła Aleksandrów mecz 20. kolejki rozegrają dopiero 26 kwietnia o godz. 17. Dlaczego? Drużyna rezerw Legii została zdekompletowana przez powołania młodych piłkarzy do reprezentacji.