ŁKS BŁĘKITNI NA ŻYWO. ŁKS ŁÓDŹ BŁĘKITNI STARGARD NA ŻYWO. WYNIK MECZU ŁKS BŁĘKITNI NA ŻYWO

(TJ)
ŁKS ŁÓDŹ BŁĘKITNI STARGARD NA ŻYWO. Mecz ŁKS vs Błękitni na żywo. Zapraszamy na transmisję - relację z meczu pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym i drużyną Błękitnych Stargard. Mecz rozpoczyna się o godzinie 17. Nasza relacja NA ŻYWO od godziny 16.50. ŁKS VS BŁĘKITNI mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Obie drużyny mają w tych rozgrywkach podobne osiągnięcia. Czy łodzianie wykorzystają atut własnego boiska? ŁKS BŁĘKITNI NA ŻYWO.

ŁKS ŁÓDŹ BŁĘKITNI STARGARD NA ŻYWO

ŁKS BŁĘKITNI wynik 2:1

KONIEC MECZU. ŁKS WYGRAŁ 2:1
95' To już powinien być koniec meczu.
93' ŁKS wciąż prowadzi i wszystko wskazuje na to, że zgarnie dziś pełną pulę!
90' To już koniec regulaminowego czasu gry. Sędzia doliczył 5 minut

89'
Walka o piłkę na boisku - łodzianie muszą wytrzymać jeszcze kilka minut - sędzia doliczy 3-4 do drugiej połowy.

88' ŁKS Błękitni 2:1

87' Gol dla gości... NIE sędzia pokazuje pozycję SPALONĄ
85' GOOOLLLL dla ŁKS. Bryła kropnął z kilkunastu metrów i piłka wpada do siatki gości. Brawo!!!**83' Wynik meczu 1:1
78' Niestety FATALNA postawa Rozwandowicza i Kołby, nieporozumienie między naszymi zawodnikami i napastnik gości pakuje piłkę do siatki... Szkoda...
Gol dla Błękitnych!!!
74' ŁKS musi teraz grać mądrze, ponieważ Błękitni zaatakowali, trzeba grać wyżej, trzeba atakować i umiejętnie wybijać z rytmu przeciwnika. RADIONOW... GOOOOLLLLLLLLLL DLA ŁKS!!!!71' Kostryka w pole karne i.... RZUT KARNY DLA ŁKS**69' Rzut rożny dla gości. Nic groźnego z tego stałego fragmentu gry nie wyszło.
68' Kontra Błękitnych, ale na szczęście obrońcy ŁKS wrócili - tyle, że Rozwandowicz nie trafił czysto w piłkę.
67' Niewiele zmienia się w w sposobie gry. ŁKS próbuje, ŁKS prowadzi grę, Błękitni czyhają na kontrę.
64' Gradu bramek nikt się w tym meczu nie spodziewał (obie drużyny tracą mało goli), ale łodzianie liczą na 3 punkty. By tak się stało, trzeba trafić do siatki rywala!!!
62' Głośnym dopingiem kibice próbują zmobilizować piłkarzy do większej determinacji w grze.

58'
Znów rzut wolny za faul na zawodniku gospodarzy. Zacięty mecz, ostra gra, ale bez goli.
55' Łodzianie w ataku pozycyjnym, Błękitni nieco cofnięci, widać, że przygotowani na wyjście w kontrą.
53' Dobra akcja ŁKS, ale znów zabrakło ostatniego podania.
48' Jeśli ŁKS myśli o zgarnięciu pełnej puli i dopisaniu 3 punktów, musi zmienić sposób gry. Łodzianie muszą grać szybciej, muszą próbować strzałów z dystansu, akcji jeden na jeden w polu karnym.
46' Gramy w II połowie!

Gwizdek sędziego. Przerwa. Bez goli w Łodzi. Czekamy na II połowę i lepszą grę naszych piłkarzy!
Jeszcze rzut rożny dla ŁKS-u. Może teraz RADIONOW ależ było blisko. Szkoda. Piłka tuż obok słupka.
45' Nerwowo na murawie, gra się zaostrzyła, zawodnicy nie odpuszczają. Bramek jednak nie ma.
42'Kończy się pierwsza połowa meczu ŁKS Błękitni. ŁKS gra lepiej niż w ostatnim meczu wyjazdowym w Wejherowie, ale to jednak za mało, by skutecznie zagrozić bramce przeciwnika. Nie będzie to łatwa przeprawa.
40' ŁKS nie ma klarownych sytuacji, które otworzyłyby drogę do bramki gości.
37'Błękitni nie zamierzają w Łodzi łatwo oddać punktów. Łodzianie cały czas muszą być czujni, ponieważ goście przeprowadzają groźne akcje.
35'Rzut wolny dla Błękitnych, obrońcy wybijają... Kontra ŁKS i ... faul. Żółta kartka dla zawodnika gości.
33' Bez bramek w Łodzi.
30' ŁKS, jeśli myśli o 3 punktach, to musi zagrać szybciej, więcej podań z pierwszej piłki. Na razie gra łodzian jest przewidywalna i obrońcy Błękitnych nie mają problemu z przerywaniem akcji.
28' Może teraz, dobra akcja łodzian, ale zabrakło ostatniego podania.
26' Faul dla gości. Radionow faulował rywala w starciu w powietrzu.
24' ŁKS w tej części meczu więcej jest przy piłce, ale niestety niewiele z tego wynika.
Błąd Kołby, który wybijając piłkę trafił w nogi napastnika i niewiele brakowało, by odbita piłka wpadła do bramki łodzian.
20' Faul na środku boiska. Rzut wolny dla ŁKS
17' Teraz dobra próba łodzian, kilka podań i piłka znalazła się polu karnym Błękitnych. Obrońcy jednak wyjasniają sytuację i skończyło się wszystko na strachu. Szkoda.
15' Wynik bez zmian. Gra również. Sporo walki, obie drużyny nie odpuszczają, obie próbują akcji ofensywnych. Pierwsze 15 minut z lekką przewagą gości.
Rzut rożny dla ŁKS. Pyciak... dośrodkowanie, ale sędzia odgwizduje rzut wolny dla gości.

13'
Faulowany Pieczara, rzut wolny dla ŁKS.
11' Dobra akcja Damiana Guzika, ale piłka w rękach bramkarza. Błękitni od własnej bramki.
Na trybunie około 3,5 tys. kibiców, którzy od początku zagrzewają swoich zawodników do walki.
8'ŁKS w odpowiedzi próbował przedrzeć się środkiem pola, ale na razie obrona Błękitnych czujna i nie popełnia błędów.
Soczyste uderzenie zostało jednak skutecznie zablokowane przez obrońcę łódzkiej drużyny.
5' Pierwsze minuty należą jednak do gości, którzy przeprowadzili niezłą akcję i próbowali zaskoczyć bramkarze ŁKS Michała Kołbę strzałem z dystansu.
Trenerowi Jackowi Janowskiemu urodziła się córka - Lena - zawodnicy ŁKS-u są więc podwójnie zmotywowani

3'
Od początku widać, że będzie to mecz walki.
1' Zaczynamy!

Skład ŁKS Kołba - Pyciak, Juraszek, Rozwandowicz, Pieczara, Kostyrka, Guzik, Gamrot, Bryła, Pyrdoł, Radionow

16.57 Piłkarze gotowi, by wyjść na boisko.
16.53 Na razie na stadionie w Łodzi sporo jeszcze wolnych krzesełek. Kibice wciąż jednak wchodzą na trybunę.
16.50 Piłkarze kończą rozgrzewkę. Za chwilę zejdą do szatni, by po kilku minutach wrócić na murawę i walczyć o ligowe punkty.
16.45 Jesteśmy już na stadionie przy al. Unii.

Mecz ŁKS Błękitni to starcie drużyn zajmujących odpowiednio 5. i 8. miejsce w ligowej tabeli. Kibice z Łodzi oczywiście nie dopuszczają do siebie myśli, że ŁKS może w tym meczu stracić choćby punkt. Liczy się tylko zwycięstwo i o tym nikogo nie trzeba przekonywać.

Piłkarze są zmotywowani i zapowiadają walkę od pierwszej minuty meczu. Oczywiście goście, drużyna Błękitnych też nie zamierza ułatwić zadania zawodnikom z Łodzi. Błękitni też chcą zdobyć na trudnym terenie 3 pkt.

Mecz ŁKS Błękitni zapowiada się wiec bardzo ciekawie. Czy zobaczymy komplet publiczności na stadionie ŁKS przy al. Unii? Raczej nie, ale 3-4 tysiące kibiców powinno pojawić się i głośnym dopingiem wspierać swoich zawodników.

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 23.08 RELACJA NA ŻYWO

Mecz ŁKS vs Błękitni na żywo. Zapraszamy na transmisję - relację z meczu pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym i drużyną Błękitnych Stargard. Mecz rozpoczyna się o godzinie 17. Nasza relacja NA ŻYWO od godziny 16.50.