SOKÓŁ ALEKSANDRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 23.08 RELACJA NA ŻYWO. SOKÓŁ - WIDZEW WYNIK NA ŻYWO

WW
SOKÓŁ - WIDZEW RELACJA NA ŻYWO. MECZ SOKÓŁ ALEKSANDRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ TRANSMISJA Z MECZU NA ŻYWO. SOKÓŁ ALEKSANDRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA LIVE. SOKÓŁ - WIDZEW 23.08 NA ŻYWO RELACJA. Dzisiaj o godzinie 17.30 Widzew zagra na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów. Obecnie Sokół Aleksandrów po trzech kolejkach zajmuje fotel lidera. Drużyna z Aleksandrowa zanotowała znakomity początek sezonu i zainkasowała komplet punktów. Piłkarze Widzewa dziś pod wodzą Franciszka Smudy powalczą o trzy punkty na trudnym terenie. Jednak jak deklarują zawodnicy Widzewa Łódź liczy się tylko i wyłącznie zwycięstwo. ZAPRASZAMY NA RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU SOKÓŁ ALEKSANDRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ. POCZĄTEK MECZU SOKÓŁ - WIDZEW O 17.30.

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ

0:2

odśwież

Sędzia kończy mecz! Widzew wygrywa z liderem 2:0. Łodzianie dobrze grają piłką, źle dziś zagrał Pigiel, jest jeszcze sporo indywidualnych błędów. Miller dziś zachwycił swoją postawą, a jego bramka to coś fantastycznego. Brawo Widzew, brawo kibice za doping na stadionie w Aleksandrowie, trzy punkty jadą do Łodzi.

Kibice skandują "FRANEK SMUDA, FRANEK SMUDA"
93' Teraz Ślęzak otrzymuje za faul żółtą kartkę.
92' Teraz spokojnie Widzew znów przy piłce. Ten mecz już wygramy! Brawo, Widzew pokazał charakter, gra się do końca.

90' GOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Michalski dograł w pole karne a tam samobój i mamy drugą bramkę! Widzew 2! Sokół 0.

89' Widzew kontroluje grę.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uderzenie stadiony świata MICHAŁA MILLERA! Przepiękne uderzenie z 30 metrów w samo okienko!!!! Widzew 1! Sokół 0.

85' Faulowany Radwański na 30 metrze. Widzew przy piłce.
83' Radwański zabrał piłkę, pociągnął z piłką ze dwa metry i zza pola karnego uderzył ale bardzo niecelnie.
81' Michalski uderza! Bramkarz z trudem wybija piłkę.
80' Kazimierowicz wybija i gospodarze mają rzut rożny. Szarpak przy piłce.
79' Teraz bardzo niebezpiecznie zakotłowało się poda bramką Widzewa, na szczęście piłkarz Sokoła nie trafił w piłkę.
78' Kazimierowicz mocno uderzył ale tuż nad poprzeczką.
77' Rzut wolny dla Widzewa. Może teraz . Jest szansa.
76' Zmiana w drużynie gospodarzy. Wygląda to coraz gorzej. Widzew zwolnił, a piłkarze Sokoła radzą sobie lepiej.
75' Wolański faulowany w polu karnym.
74' Teraz wolny dla Sokoła na naszej połowie.
74' Mąka zszedł z boiska, Niedziela na murawie.
73' Wspaniała akcja Widzewa, znakomicie Michalski wyłożył "ciastko" Kazimierowiczowi ale ten źle uderzył i nie trafił do bramki. Szkoda.
71' Mąka rozpoczął kontrę ale niecelnie dograł do Radwańskiego.
69' Wybijamy. Gospodarze z rzutu rożnego.
68' Szkoda straconej szansy, powinien strzelać Mąka. Teraz faul na połowie Widzewa i gospodarze będą wrzucać w pole karne łodzian.
67' Kwiek schodzi, Świderski na boisku.

Michalski trafia wprost w bramkarza! Strzelił tragicznie.

64' KARNY DLA WIDZEWA!!! Miller faulowany w polu karnym!
63' Błąd Sylwestrzaka, piłkarz Sokoła wpada w pole karne zagrywa, Wolański broni ale dobitka i piłka w siatce. Na szczęście spalony. Widzew zacznie od rzutu wolnego.
62' Marcin Pigiel ostro fauluje i otrzymuje żółtą kartkę. Pigiel to najsłabszy dzisiaj zawodnik Widzewa. Czasami gra na prawdę żenująco.
60' Teraz rzut wolny na Kwieku. Piłka w środku pola.
59' Rzut wolny dla Sokoła. Centra, ale niecelnie.
57' Rzut rożny dla Widzewa. Michalski dośrodkowuje ale wprost w ręce bramkarza Sokoła.
56' Widzew ciśnie. Jesteśmy cały czas na połowie gospodarzy.
54' Znakomity drybling prawą stroną, zagrał piętą do Kozłowskiego, ten drugi wrzucił do Millera, który sztuczką techniczną próbował pokonać bramkarza Sokoła ale piłka przeszła tuż obok słupka.
52' Brakuje ostatniego podania, teraz mieliśmy dobrą akcję, jednak ostatnie podanie było niecelne.
49' Michalski ruszył prawą stroną, zagrał płasko w pole karne, bramkarz Sokoła wypluł piłkę przed siebie i mało brakowało a Miller strzeliłby bramkę. Była doskonała sytuacja na bramkę. Jednak wciąż 0:0
47' Piłkę w polu karnym dostał Miller ale źle dograł. Znów łodzianie zaczynają mocnym pressingiem.
46' Rozpoczynamy! Gospodarze od środka.

Zawodnicy już na boisku. Za chwilę rozpoczniemy drugą połowę.

Sędzia kończy pierwszą połowę. Zapraszamy po przerwie.

44' Rożny dla Sokoła. Będzie szansa dla gospodarzy.
43' Wybijamy na aut. Gospodarze wznowili ale Widzewiacy już przejmują piłkę.
42' Teraz w środku pola faulowany Mroczek i rzut wolny dla Sokoła. Będzie wrzutka w pole karne łodzian.
40' Radwański faulowany. Zaczną łodzianie. Kibice Widzewa znakomicie dopingują swoją drużynę.
39' Wciąż 0:0. Widzew wymienia bardzo dużo podań, ale brakuje strzałów.
37' Ładna centra w pole karne , Ślęzak wybija na aut. Widzew wciąż prowadzi grę.
36' Kozłowski faulowany. Kartka dla piłkarza Sokoła.
34' Kozłowski uderzył zaskakująco z daleka, Miller chciał przejąć futbolówkę ale nie opanował piłki. Szkoda. Była szansa.
33' Bardzo ostre wejście na Kazimierowiczu. Nie ma żółtej kartki. Widzew w środku pola.
31' Kwiek szybko uruchomił Radwańskiego ale ten przegrał ze Ślęzakiem w akcji jeden na jeden. Bramkarz gospodarzy od bramki.
30' Rzut rożny dla Sokoła.
29' Teraz Miller indywidualnie ale zabrakło centymetrów do dobrego podania.
28' Ładna akcja Widzewa, ale piłka została wybita na rzut rożny.
27' Wyszło słońce, Widzew na połowie rywala.
24' Mąka w uliczkę do Millera ale sędzia pokazuje , że będzie spalony. Jeśli był to minimalny.
23' I teraz dośrodkowanie , z 3 metra strzał głową i Patryk Wolański broni, prawie jak Jerzy Dudek w pamiętnym meczu Liverpool - Milan, znakomita parada widzewskiego golkipera. Brawo Patryk!
22' Strzał Jakuba Szarpaka, piłka uderza w mur i rzut rożny.
21' Mąka fauluje przed polem karnym Widzewa i będzie szansa dla Sokoła.
20' Teraz strzał z kozłem z dystansu Kamila Żylskiego ale Wolański znów znakomicie broni.
19' Marcin Pigiel teraz nie popisał się, dryblował będąc ostatnim i stracił piłkę, na szczęście piłkarz Sokoła uderzył niecelnie.
18' Miller faulowany w środku pola.
17' Dobre długie podanie Kazimierowicza do Millera, jednak minimalnie bramkarz gospodarzy szybszy.
15' Kwiek ładnie zagrał w uliczkę ale Miller się nie zorientował. To było zagranie wysokiej klasy.
14' Widzew długo rozgrywa. Pika w środku pola.
12' Teraz Widzew nadział się na kontrę, Gospodarze oddali mocny strzał ale takie piłki Wolański łapie bez trudu. Widzew od bramki.
11' Po 10 minutach Widzew dzieli i rządzi. Brakuje tylko gola.
10' Michalski ruszył w pole karne do podania ale został uprzedzony przez obrońcę Sokoła.
8' Teraz akcja Sokoła, Rogalski dostał piłkę przed polem karnym, strzelił tuż nad poprzeczką. Było groźnie.
7' Znakomita centra Millera i w ostatniej chwili obrońca gospodarzy zdjął piłkę z głowy Michalskiego. Widzew w pierwszych minutach wygląda bardzo dobrze.
5' Widzew może się podobać. Łodzianie wyszli wysoko. Mocny pressing, widać rękę Franciszka Smudy.
3' Mamy rzut rożny. Mąka wrzucił, bramkarz Sokoła piąstkował, z pierwszej piłki uderzył Kazimierowicz ale wysoko nad bramką.
3' Faul Ślęzaka na Michalskim i Widzew ma rzut wolny.
2' Widzew rozpoczął ładnie, prowadzi grę, cały czas łodzianie w ataku pozycyjnym, widać, że potrafią się utrzymywać przy piłce.
1' Widzewiacy rozpoczęli. Gramy! Do boju Widzew!

Patryk Wolański motywuje kolegów i za chwilę rozpoczniemy.

Gospodarze w biało-zielonych strojach, Widzew na czerwono.

Jedenastki wychodzą na boisko, głośne "RTS RTS RTS". Sporo sympatyków Widzewa.

17.25 - Piłkarze za chwilę wyjdą na murawę. Za kilka minut zaczynamy!

17.15 - Trwa rozgrzewka obu drużyn. Widzew wystąpi dziś w czerwonych strojach.

SKŁADY DRUŻYN:
RTS Widzew Łódź: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz, Radwański, Mąka – Kwiek – Miller
Rezerwowi: Humerski – Rakowski, Kostkowski, Ostaszewski, Kamiński, Niedziela, Świderski

Sokół Aleksandrów Łódzki: Brudnicki - Pawlak, Bierżyński, Ślęzak, Woźniczak, Szarpak- Rogalski, Kobiera, Marciniak, Mroczek - Żylski
Rezerwowi: Sima, Knera, Głowiński, Pecyna, Kadłubiak, Chojecki, Porochnicki, Pabjańczyk

Jeśli Widzewiacy zainkasują dziś trzy punkty mogą zasiąść na fotelu lidera. Taka możliwość istnieje jeśli na kilku innych stadionach padną korzystne wyniki

Jednym z działaczy klubu z Aleksandrowa jest żywa legenda Widzewa Łódź - Tomasz Łapiński. Były stoper RTS Widzew będzie miał dziś rozdarte serce. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.30. Zapraszamy na relację na żywo.