Koniec Masy Krytycznej w Łodzi! Barański zapowiada ostatni przejazd

(ab)
Koniec Masy Krytycznej w Łodzi!
Koniec Masy Krytycznej w Łodzi!
Dziś w Łodzi o godzinie 18 w pasażu Schillera przedostatni raz ruszyła Masa Krytyczna. Hubert Barański zapowiedział koniec tej akcji w Łodzi. W listopadzie ma odbyć się ostatni przejazd rowerzystów.

Podczas październikowej Masy Krytycznej cykliści mieli okazję przejechać przez tunel na Trasie W-Z.
W przejeździe wzięli udział tylko ci rowerzyści, których rowery miały sprawne oświetlenie (przód: białe lub żółte, tył czerwone). Rowerzyści po raz pierwszy i ostatni będą mogli przejechać przez Trasę W-Z, która zostanie otwarta dla ruchu już w sobotę.

To była okazja, aby wjechać rowerami na dolne jezdnie.

Kolumna rowerzystów wyruszyła z pasażu Schillera do skrzyżowania Sienkiewicza/Piłsudskiego, stąd pojechali Trasą W-Z do al. Włókniarzy, gdzie zawrócili i pojechali ponownie Trasą WZ do ul. Kilińskiego, a z powrotem do ul. Łąkowej.

Na Polesiu Masa Krytyczna pojechała ul. Żeligowskiego do ul. 1 Maja, Strzelców Kaniowskich, 6. Sierpnia, al. Kościuszki, Zamenhofa, Piotrkowską do placu Wolności.

KSW 32 GDZIE TRANSMISJA ZA DARMO ONLINE, NA ŻYWO
KSW 32 TRANSMISJA NA ŻYWO, KSW 32 ONLINE STREAM
KSW 32 TRANSMISJA NA ŻYWO STREAM [GDZIE OBEJRZEĆ]
Jak wyciąć dynię na Halloween. Jak zrobić dynie [WZORY, ZABAWY]

[ZOBACZ TEŻ FILM Zjawiskowa Rosjanka podbija serca kibiców. Tak wygląda ambasadorka mundialu w 2018 roku (autorAgencja TVN/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Zjawiskowa Rosjanka podbija serca kibiców. Tak wygląda ambasadorka mundialu w 2018 roku (autorAgencja TVN/x-news)