Jak studenci szukają mieszkania na wynajem

mr
Z roku na rok studenci mają coraz większe wymagania co do wynajmowanych mieszkań. Kluczowym czynnikiem jest lokalizacja (dla 84 proc. ankietowanych) i cena (dla 82 proc.). 41 proc. młodych najemców zwraca uwagę na standard i stan techniczny nieruchomości. Właściciele natomiast coraz częściej dbają o zabezpieczenie swoich interesów np., gdy dojdzie do dewastacji lub uciążliwy lokator odmówi wyprowadzki.

Najważniejsze są lokalizacja, cena i stan techniczny mieszkania

Student, wprowadzając się do wynajmowanego mieszkania, powinien pamiętać, że właściciel ubezpiecza tylko to, co należy do niego. Przedmioty najemcy takie jak smartfon, laptop, sprzęt rtv, agd., sprzęt turystyczny czy własne meble - zazwyczaj nie są objęte ochroną. Dlatego w przypadku ich zniszczenia, np. na skutek zalania lub kradzieży, ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie tylko za rzeczy należące do właściciela.

Dlatego student powinien zadbać o ubezpieczenie swoich rzeczy. Natomiast właściciel wynajmowanego mieszkania odpowiada za nieruchomość. Gdy dojdzie do nieprzewidzianego zdarzenia, np. pożaru, nie ominą go konsekwencje, zwłaszcza finansowe. Właściciele powinni zadbać o odpowiednie ubezpieczenie murów i elementów stałych lokalu - z polisy nieruchomości będą mogli liczyć na odszkodowanie.

UCHO PREZESA 19 ZA DARMO NA YOUTUBE UCHO PREZESA NOWY ODCINEK 2 SEZON
DZISIAJ KONIEC ŚWIATA. KONIEC ŚWIATA 2017 CZY TO PRAWDA. KONIEC ŚWIATA 2017 O KTÓREJ GODZINIE
UCHO PREZESA 18 ZA DARMO NA YOUTUBE 2 SEZON
EUROJACKPOT CENA. EUROJACKPOT WYNIKI LOSOWANIA, EUROJACKPOT ZASADY GRY
ZMIANA CZASU NA ZIMOWY 2017. KIEDY PRZESTAWIAMY ZEGARKI?
TO MA BYĆ ZIMA STULECIA! ZIMA W TATRACH. Zima 2018 pogoda. JAKA BĘDZIE ZIMA W 2018?

[ZOBACZ INFO Z POLSKI [FILM}

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ INFO Z POLSKI [FILM}