GKS TYCHY - ŁKS relacja na żywo. Puchar Polski, śledź relację LIVE z meczu GKS vs. ŁKS [transmisja, wynik meczu online]

(bart)
Dziś o godzinie 20:45 w 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski zmierzą się drużyny GKS Tychy z ŁKS Łódź. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

GKS Tychy - ŁKS Łódź relacja na żywo

strona wymaga odświeżania

GKS TYCHY2
ŁKS ŁÓDŹ0

KONIEC MECZU - W 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski ŁKS przegrywa w Tychach z I-ligowym GKS 0:2. Wprawdzie w końcówce spotkanie goście mogą mówić o pechu, ale w przekroju całego spotkania sukces tyszan jest zasłużony. To oni byli bardziej zdeterminowani i bardziej chcieli tego awansu. A więc żadna drużyna z Łodzi nie zagra w maju w finale na Stadionie Narodowym.
90+1 min - Tym razem słupek ratuje gospodarzy. Główkuje Kamil Rozmus.
90 min - Mecz potrwa jeszcze co najmniej dwie minuty.
89 min - Juraszek trafia w poprzeczke po ładnym uderzeniu z dystansu.
89 min - Zmiana w GKS. Za Monetę wchodzi Dominik Połap.
88 min - Żółta kartka dla protestującego trenera Tarasiewicza.
83 min - Zmiana w GKS. Za Piątkowskiego wchodzi Szymon Lewicki.
80 min - GOOOLLL!!! - GKS prowadzi już 2:0. Tym razem z rożnego centruje Moneta. Kujawa źle obliczył lot piłki, następnie Rozwandowicz przegrywa powietrzny pojedynek z Biernatem, który uderzeniem głową pokonuje bezradnego Budzyńskiego. GKS-ŁKS 2:0.
79 min - Groźna akcja zespołu z Tych. Z prawej strony podaje Steblecki, ale w ostatniej chwili zablokowany jest Moneta.
78 min - Zmiana w ŁKS. Za Pyrdoła wchodzi Pirulo.
72 min - GOOOLLL!!! - GKS wychodzi na prowadzenie. Z około 17 metrów płasko uderza Szumilas. Wydaje się, że Budzyński poradzi sobie z tym uderzeniem, ale popełnia gigantyczny błąd i piłka wpada pod jego brzuchem do siatki. Zmrożona murawa nie jest tu żadnym usprawiedliwieniem. GKS-ŁKS 1:0.
71 min - Budzyński odbija futbolówkę po uderzeniu Stebleckiego.
71 min - Konrad Jałocha ładnie odbija piłkę po strzale Ratajczyka.
68 min - Zmiana w ŁKS. Za Guimę wchodzi Łukasz Piątek.
67 min - Niecelna główka Piątkowskiego po dośrodkowaniu Stebleckiego.
65 min - To nie jest dobry mecz. Obie drużyny popełniają mnóstwo prostych błędów.
59 min - Strzela Pyrdoł, golkiper odbija piłkę.
56 min - Próba strzału Kujawy.
53 min - Wymarzona szansa na objęcie prowadzenia przez gospodarzy. Po idealnym podaniu Monety z bliska niemiłosiernie pudłuje Steblecki. ŁKS miał sporo szczęścia.
49 min - Maciej Biernat blokuje akcję gości we własnym polu karnym.
46 min - Zmiana w ŁKS. Za Patryka Bryłę pojawia się Adam Ratajczyk.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Zaczynamy drugie 45 minut w meczy Pucharu Polski GKS Tychy z ŁKS. Jest bezbramkowy remis.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy GKS remisuje w Tychach z ŁKS 0:0. Łodzianie na razie nie zachwycają, to rywale mieli więcej składnych akcji. Ale końcowy rezultat nadal pozostaje niewiadomą. Zapraszamy na relację po przerwie.
45 min - Pierwsza połowa meczu potrwa jeszcze przynajmniej minutę.
44 min - Gospodarze atakują.
43 min - Po składnej akcji GKS uderza Szeliga.
39 min - Łukasz Sołowiej na spalonym.
37 min - Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany zostaje Pyrdoł.
33 min - Odważny wybieg Dominika Budzyńskiego poza własne pole karne ratuje gości. Golkiper łodzian mocno ucierpiał przy tej interwencji. Atakował Łukasz Moneta.
30 min - Strzał Pyrdoła
28 min - Ładna akcja GKS. Ale podanie Szeligi wzdłuż linii bramkowej nie znajduje adresata.
27 min - Atakujący Wolski umiejętnie zablokowany.
26 min - Nic specjalnego się nie dzieje.
22 min - Boczny sędzia zasygnializował pozycję spaloną Piątkowskiego. Tarasiewicz protestuje i wydaje się, że ma rację,
20 min - W tej fazie spotkania inicjatywę mają tyszanie.
15 min - Niecelne uderzenie Bartosza Szeligi.
11 min - Zablokowany Maciej Mańka.
9 min - Fauluje Rafał Kujawa.
8 min - Strzał Macieja Wolskiego.
7 min - Zamieszanie w polu karnym łodzian. W efekcie z powietrza uderza Marcin Biernat, ale Dominik Budzyński nie daje się zaskoczyć.
6 min - Centra z prawej strony Mateusza Piątkowskiego, skuteczna interwencja Kamila Juraszka.
3 min - Piotr Pyrdoł fauluje Sebastiana Stebleckiego.
3 min - Goście na razie wydają się kontrolować sytuację na murawie.
POCZĄTEK MECZU - Pierwszy gwizdek sędziego w meczu GKS-ŁKS.

Godz.20.43 - Drużyny już na murawie. ŁKS na biało-czerwono, GKS na czarno.

Godz. 20.41 - Tyszanie, prowadzeni przez byłego szkoleniowca ŁKS Ryszarda Tarasiewicza, wyeliminowali wcześniej dwóch innych I-ligowców: GKS Bełchatów (2:0) i Radomiaka Radom (2:1).

Godz 20.39 - Na razie na trybunach ładnego stadionu w Tychach nie ma zbyt wielu kibiców. Fani obu zespołów żyją w przyjaźni.

Godz. 20:34 - W dwóch poprzednich meczach tej edycji ,,turnieju tysiąca drużyn", podopieczni trenera Kazimierza Moskala odprawili z kwitkiem I-ligowe Zagłębie Sosnowiec (3:0) oraz występujacego w ekstraklasie Górnika Zabrze (2:0).

Godz. 20:29 - Spotkanie poprowadzi Łukasz Szczech (Kobyłka).

Godz. 20:07 - GKS Tychy w pierwszej lidze zajmuje obecnie ósmą lokatę. Ostatnie dwa ligowe mecze gospodarze wygrali. Jak będzie dziś? Przekonamy się już niebawem.

Godz. 19:45 Skład GKS: Jałocha – Szeliga, Sołowiej, Biernat, Mańka – Daniel, Moneta, Szumilas, J. Piątek, Steblecki – Piątkowski.

Godz. 19:33 - Skład ŁKS: Budzyński, Rozmus, Rozwandowicz, Juraszek, Grzesik, Trąbka, Wolski, Guima, Pyrdoł, Bryła, Kujawa
Rezerwowi: Malarz, Sobociński, Klimczak, Radionov, Ramirez, Ratajczyk, Pirulo, Sajdak, Piątek

Drużyna ŁKS dziś na wyjeździe podejmie GKS Tychy.