Piotr Szymański

El. MŚ 2022. W niedzielę reprezentacja Polski wygrała zgodnie z planem San Marino na wyjeździe (7:1), ale niemal równo po 8 latach znowu straciła gola z tym rywalem. Zobacz skrót wideo meczu San Marino - Polska!

Skrót meczu San Marino - Polska 1:7 (5.09.2021)

MŚ 2022 w GOL24

Więcej o MŚ 2022 - newsy, wyniki, terminarze, tabele

Rozegraliśmy już sześć kolejek nowego sezonu PKO Ekstraklasy. To nie przeszkodziło klubom w pozyskiwaniu piłkarzy. 1 września jest ostatnim dniem okienka w polskiej lidze. Zobaczcie transfery LAST MINUTE, przeprowadzone dosłownie w (przed)ostatnich chwilach.

Dołączyli w środku rundy. Transfery LAST MINUTE w Ekstrakla...

Materiał oryginalny: El. MŚ 2022. Hat-trick Buksy, znowu nam strzelili. Skrót meczu San Marino - Polska 1:7 [WIDEO] - Gol24