Ekstraliga. Druga wygrana piłkarek nożnych TME SMS

Piłkarki nożne TME SMS wygrały 1:0 w Bydgoszczy z tamtejszym Sportisem. To był zaległy mecz drugiej kolejki ekstraligi.

Spotkanie rozegrano na boisku ze sztuczną trawą, co na pewno o tej porze roku nie ułatwiało zadania piłkarko obydwu drużyn.
Gospodynie mogły prowadzić w 10 minucie spotkania, ale piłka po strzale Oleksiak trafił w poprzeczkę.
Łodzianki zdobyły zwycięskiego gola zdobyły w 23 minucie. Dokładne dośrodkowanie Krezyman, wykorzystała Jedlińska i strzałem głową dała prowadzenie swojej drużynie.

Sportis Bydgoszcz - TME SMS Łódź 0:1 (0:1)
0:1 - Jedlińska (23, głową)
TME SMS: Szperkowska - Enjo, Sokołowska, Onoszko, Krezyman - Gąsieniec (61, Kolis), Abambila (70, Dąbrowska), Grzybowska, Rędzia (80, Domin) - Jedlińska, Kopińska (80, Lichwa).

Na czele tabeli, z kompletem punktów są trzy drużyny Górnik Łęczna, UKS SMS Łódź i AZS UJ Kraków.

W następnej kolejce TME SMS Łódź podejmie Sportową Czwórka Radom. Spotkania rozegrane zostanie w sobotę na stadionie przy ul. Milionowej, godz. 17.